Оцінки організатора турів

Тільки чесні оцінки від справжніх замовників!

Як працює рейтинг авторських турів

Яструб тур
Україна, м. Київ
Працюємо з 2013 року
8,3
із 10
оцінка організатора
1 відгук

Туроператор «ЯСТРУБ-ТУР», один з найактуальніших по Україні, спеціалізується на організації та проведенні відпочинку, подорожей і корпоративних заходів по Україні та за кордоном, в будь-який час року. Наша турфірма веде свою діяльність більше 5 років на ринку туризму і займає одну з лідируючих позицій. Шановні туристи, саме для Вас, ми формуємо авторські комплекси туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак. Завдяки нашій команді професіоналів, ми з радістю розробимо тур пакет для індивідуальної подорожі Вашої групи, компанії, відповідно до Ваших побажань і критеріїв.

Всі оцінки турів організатора

Юрий Нестеренко

Украинка час туру: Грудень 2020
8,3
Отлчичная поездка.
06.01.21
Загальна оцінка
8,3
Організація туру
Турлідер
Програма/маршрут
Проживання
7
10
10
6
Плюси:
Организация тура. Гид Василий старался изо всех сил, за это ему отдельное ОГРОМНОЕ спасибо! Тур просчитан таким образом, что туристу просто нечем напрягаться. Тебя кормят, поят, возят куда хочешь, помогают со всем, в чем только можно помочь. Однозначно, общая оценка тура - 5/5.
Мінуси:
Мелкие недочёты: ну прям очень маленький номер как для двоих (1му человеку еще как-то можно там жить) и питание достаточно однообразное хотя и достаточно вкусное.