Авторський тур Шляхетна Вінничина

Україна \ Вінницька область \ Вінниця

Маршрут:
Україна, Вінниця, Маршрут: Вінниця – Вороновиця – Тульчин – Печера – Сокільці – Вінниця

Опис Авторський тур Шляхетна Вінничина

Про тур

В цьому турі на вас чекають:

 • Палац Грохольських у Вороновиці;
 • Палац Потоцьких у Тульчині;
 • Музей Леонтовича;
 • Усипальниця Потоцьких у с. Печера;
 • Комплекс млинів у Сокільцях;
 • Оглядова пішохідна екскурсія по Вінниці;
 • Музей-садиба М.І. Пирогова.

Маршрут

Маршрут туру: Вінниця – Вороновиця – Тульчин – Печера – Сокільці – Вінниця.

Програма

День 0. 26.04.2024

18:48 – відправлення із Запоріжжя, поїзд №86.

21:00 – відправлення з Дніпра, поїзд №86.

Квитки на поїзд можна придбати самостійно або замовити через туроператора. Або приєднайтесь до нашого туру вже у Вінниці.

День 1. 27.04.2024

07:49 – прибуття у Вінницю. Зустріч на вокзалі представником туроператора. Посадка в автобус.

Час для сніданку (зупинимось на АЗК де можна відвідати туалетну кімнату, придбати каву/чай та поснідати).

Вороновиця, Палац Грохольських

Палацовий комплекс Грохольських – приголомшливий, а його інтер'єри – вище за всілякі сподівання. Перша згадка про Вороновицю зустрічається у 1391 році. Поселення належало чи то русинський шляхетській родині Вороновичів, чи то польських шляхтичів Вороновицьких. З середини XVIII століття Вороновиця перейшла до шляхетського роду Грохольських, яким належала понад століття. У 70-х роках XVIII століття Францішек Ксаверій Грохольський починає будівництво у Вороновиці великого родового палацу. Архітектор проекту Лоренц Гедон взяв за основу італійські палаци часів Андреа Палладіо. Палац збудували у стилі раннього класицизму. Завершено будівництво у 1777 році. Палац збудований на найвищому пагорбі містечка і має форму підкови. В багатьох залах стіни були покриті мозаїкою, в деяких шовком чи атласом. Всього палац мав 43 кімнати. Добре збереглися історичні інтер'єри круглої та овальної зали. У 1971 р. в приміщенні палацу було засновано Музей авіації і космонавтики ім. О. Можайського.

Тульчин, палац Потоцьких

Завдяки найбільшому в Україні палацовому комплексу Тульчин може вважатися одним з найцікавіших міст Вінниччини. Перші письмові відомості про місто належать до 1607 року. У 1648 тут був укріплений замок, з кам’яними вежами по кутах. В кінці XVIII століття Тульчин розквітає і стає широко знаним центром промисловості і ремесел, високої європейської культури, завдячуючи графу Станіславу Щенсному Потоцькому, власнику великих земельних володінь в Україні. Станіслав Щенсний Потоцький робить Тульчин своєю резиденцією, споруджуючи в 1782 році палацо- парковий ансамбль під назвою “Хороше”, який успішно сперечався з найкращими королівськими аналогами Європи. Цей унікальний і величний витвір мистецтва та архітектури, який називають “подільським Версалем”, проектували французький художник, будівельник і механік Лакруа, дизайнер голландець Меркс, автор парку англієць Міллер.

Музей Леонтовича

Музей-квартиру Миколи Леонтовича в Тульчині відкрито в 1977 році до 100-річчя від дня народження композитора. В цьому будинку він жив у 1908-21 роках, працюючи викладачем співу в єпархіальному жіночому училищі (зараз – школа-інтернат). Збереглися інтер'єри кімнат та особисті речі Леонтовича. Музична спадщина М. Леонтовича складає понад 150 духовних і нерелігійних музичних творів. Але вершиною його творчості вважаються «Щедрик», «Дударик» та «Літургія Іоанна Златоуста».

Час на обід (самостійно або за дод.плату 150 грн).

С. Печера, усипальниця Потоцьких

Неймовірно гарне місце на березі Південного Бугу. Не дарма під час турецького володіння краєм молдавський воєвода обрав для своєї резиденції на Правобережній Україні саме Печеру, як найпривабливіше місце на Східному Поділлі. Печера вперше згадується з кінця XVI ст., як поселення, що належало землевласникам Збаразьким. Після Визвольної війни під проводом Б. Хмельницького спустошена місцевість активно заселяється. На початку ХІХ ст. спадкоємці Подільського воєводи і хазяїна сусіднього Шпикова Леонарда Свейковського розбудували у Печері свою резиденцію. У 1840-х роках маєток і 5 тисяч гектарів навколишніх земель викупив Костянтин Потоцький (1816-1857). Потоцьким Печера належала до приходу совітів. Палац розібрали у 1920-х роках більшовики. Але на території маєтку зберігся шедевр видатного київського архітектора Владислава Городецького мавзолей-каплиця Потоцьких-Свейковських. Геніальний автор, який походив з родини польського шляхтича сусіднього села Шолудьки збудував невеличкий костел в Печері у 1904 році на замовлення Костянтина і Янини Потоцьких. Усипальницю спроектовано у формі латинського хреста в стилі романського модерну.

Сокільці, комплекс млинів

Млин (чи то комплекс млинів) у Сокільці побудували на замовлення Костянтина Потоцького у 1899 році. Проект розробив архітектор Ян Гойрих, будували німецькі майстри. Млин розташований на ріці Південний Буг, навпроти села Печера.

Вінниця

Поселення в готель. Вільний час.

День 2. 28.04.2024

Сніданок в готелі.

Вінниця – оглядова пішохідна екскурсія

Вінниця – надзвичайно мальовниче, історичне та сучасне місто. Під час екскурсії почуємо про Вінницькі Мури та підземелля, насолодимось неймовірною красою місцевих храмів, побуваємо в самому серці європейської Вінниці та познайомимось ближче з її архітектурними шедеврами, дізнаємось все про видатного зодчого Поділля, який кардинально змінив обличчя міста над Бугом. Ви відчуєте контрасти Вінниці, що легко балансують і створюють неповторне звучання її душі.

Музей-садиба М.І. Пирогова

Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов.

Вільний час. Обід (самостійно або за дод.плату 180 грн).

Трансфер на вокзал.

17:07 – відправлення з Вінниці, поїзд №86. Квитки на поїзд можна придбати самостійно або замовити через туроператора.

День 3. 29.04.2024

04:20 – прибуття в Дніпро.

06:30 – прибуття в Запоріжжя.

Проживання

Проживання у готелі (1 ніч) входить у вартість.

Харчування

У вартість туру входить 1 сніданок, обіди та вечері оплачуються окремо.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 2 150 грн

У вартість включено:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • супровід гідом по всій програмі;
 • проживання (1 ніч);
 • харчування (1 сніданок);
 • туристичне страхування.

За додаткову плату:

 • залізничні квитки (орієнтовна вартість квитків Запоріжжя – Вінниця – Запоріжжя: плацкарт 500 грн, купе 800 грн);
 • додаткове харчування (обіди та вечері);
 • вхідні квитки.

Вартість вхідних квитків:

 • Музей Леонтовича (20 грн/дор., 15 грн/дит.);
 • Музей-садиба М.І. Пирогова (музей – 100 грн/дор., 50 грн/дит., музей-аптека – 50 грн/дор., 25 грн/дит., церква-некрополь – 60 грн/дор., 30 грн/дит.).

Умови бронювання, оплати та скасування туру:

 • Обов'язкове попереднє бронювання місць.
 • При бронюванні вноситься передоплата в розмірі 1 500 грн/ос.
 • Повна оплата за 7 днів до початку туру.
 • При відмові від туру менше ніж за 7 днів передоплата не повертається.
 • При ануляції туру туроператором - передоплата повертається у повному обсязі.

Трансфер

Автобусний трансфер Вінниця – маршрут туру – Вінниця, входить у вартість. Залізничний трансфер із Запоріжжя / Дніпра у Вінницю й назад оплачується окремо.

Додаткова інформація

Додаткова інформація по туру:

 • Час, зазначений в програмі може змінюватись.
 • Туроператор не несе відповідальності за стан доріг та погодні умови.
 • Туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вхідних квитків.
 • Місця в автобусі розподіляються за датою оформлення бронювання.
 • Обов'язкове попереднє бронювання місць та передоплата.

Про організатора туру

Веста Тревел
Україна, м. Запоріжжя
Працюємо з 2008 року

"Веста Тревел" – туристична фірма, яка обрала основним напрямком своєї діяльності організацію екскурсійних турів Україною. Для запорожців відкрилася унікальна можливість побувати в найцікавіших та найкрасивіших місцях нашої країни, познайомитися з пам'ятниками архітектури, історичними пам'ятками та чудесами природи, відкрити для себе щось нове та суперсучасне. За бажанням замовника компанія забронює будь-який із сотень найкращих турів до Туреччини, Єгипту, Чорногорії, запропонує Вашій увазі безліч цікавих та вигідних екскурсійних турів до Європи.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Шляхетна Вінничина

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 16:52:59