Авторський тур Багатогранна Тернопільщина

Україна \ Тернопільська область \ Тернопіль

Маршрут:
Україна, Тернопіль, Маршрут: Тернопіль – Чортків – Джуринський водоспад – Заліщики – Теребовля – Зарваниця – Бучач – Рукомиш

Опис Авторський тур Багатогранна Тернопільщина

Про тур

У цьому турі ви:

 • побуваєте в одному з найстаріших міст Поділля – Теребовлі;
 • побачите унікальне місто-ілюзію Заліщики;
 • відвідаєте Джуринський водоспад;
 • прогуляєтеся по місту Чортків;
 • побачите одну з найбільших святинь Української греко-католицької церкви;
 • побачите Бучацьку ратушу та замок;
 • відвідаєте скельний монастир у Рукомиші;
 • відправитесь на оглядову екскурсію Тернополем.

Маршрут

Маршрут туру: Тернопіль – Чортків – Джуринський водоспад – Заліщики – Теребовля – Зарваниця – Бучач – Рукомиш.

Програма

День 0. Виїзд із Запоріжжя та Дніпра

09:50 – відправлення із Запоріжжя, поїзд 128.

12:18 – відправлення з Дніпра, поїзд 128.

Квитки на поїзд можна придбати самостійно або замовити через туроператора. Або приєднайтесь до нашого туру вже у Тернополі.

ВАЖЛИВО! Продаж квитків на цю дату розпочнеться 04.05.2024 – бажано до цієї дати зробити передоплату, якщо Ви замовляєте квитки через туроператора.

День 1. Теребовля – Заліщики – Джуринський водоспад – Чортків

09:51 – прибуття в Тернопіль. Зустріч на вокзалі.

10:00 – виїзд на автобусну екскурсію.

Теребовля. Теребовля – одне з найстаріших міст Поділля. Про нього вперше згадується в Іпатіївському літописі: вже 1097 року Теребовля була столицею Теребовлянського князівства. Тут є що подивитися мандрівникам: замок старости Балабана, монастир-фортеця кармелітів, оборонну Миколаївську церкву, Петропавлівський костел, ратушу, синагогу та старі будинки-кам'яниці.

Заліщики. Заліщики – це унікальне місто-ілюзія. Здається, що він розташований на острові, але це обман. Здається, що досвідчений мандрівник не знайде тут нічого цікавого. Але це ще більший обман. Здається, що в житті цього містечка не було значущих подій. Але це вже зовсім нахабна брехня. А що ж в цій історії правда? Будемо розбиратися під час екскурсії.

Обід (за дод.плату орієнтовно 200 грн).

Джуринський водоспад. Карпатська природа завжди зачаровувала своєю красою і таємничістю. Тут розташовані кришталево чисті водойми, горді високі гори та найкрасивіші в Україні водоспади. Один з них – Джуринський водоспад, котрий приваблює туристів з усієї країни своєю давньою історією та загадковістю. В цьому місці можна гарно провести час з друзями чи насолодитися красою водоспаду наодинці в променях ранішнього сонця, а хороша погода стане тільки додатковим позитивом. В будь-якому випадку водограй не залишить Вас байдужими, і ви повернетеся додому з чималою кількістю позитивних вражень та теплих спогадів. Влітку тут особливо чарівно, бо тут просто ідеальне місце для того, щоб сховатися від палючих сонячних променів в розпал спекотного дня.

Чортків. Місто, не зважаючи на назву, не має жодного відношення до нечистої сили. Навпаки, тут багато давніх костелів та церков, які обов’язково варто побачити, подорожуючи Тернопільщиною. Головною архітектурною пам’яткою міста є Костел Св. Станіслава, або Домініканський костел. Від його величі та краси перехоплює подих. Це найкращий зразок неоготики в Україні. Перший костел був побудований у 1610 році, однак до початку ХХ століття місто виросло настільки, що будівля не вміщала усіх прихожан. Символом міста є Ратуша, побудована в незвичайному для регіону скандинавському стилі. Особливу цінність має годинник на Ратуші, адже його виготовив відомий швейцарський годинникар Френкаль Готтеншафтен. Але в місті є ще одна, Нова Ратуша. Незвичайний вигляд має Церква Вознесіння Господнього. Вона привертає увагу не тільки архітектурними формами, але й чорним кольором стін. Церква побудована з чорного дерева, при цьому під час будівництва не використано жодного цвяха!

19:00 – орієнтовний час повернення в Тернопіль. Поселення в готель в центрі міста, 2-місні номери зі зручностями. Вільний час, вечеря самостійно. Ночівля.

День 2. Зарваниця – Бучач – Рукомиш

07:30-08:30 – сніданок в готелі.

08:30 – виїзд на автобусну екскурсію.

Зарваниця. Це одна з найбільших святинь Української греко-католицької церкви, яка щорічно збирає близько мільйона паломників. За переказами історія центру починається із середини 13 століття, коли після монголо-татарської навали один із ченців Києво-Печерської лаври тікав на захід і, заснувши одного разу біля джерела, побачив уві сні Божу Матір. Прокинувшись, чоловік угледів над собою ікону Пресвятої Діви Марії з Ісусом на руках. Тут він і вирішив оселитися в келії. Чернець збудував біля джерела каплицю, де помістив чудодійну ікону, а місце, де зарвав його сон, стало називатися Зарваницею. До святині приходило все більше людей, а згодом тут заснували церкву й монастир. У 1754 році після пожежі на цьому місці звели цегляну церкву Пресвятої Трійці, яка існує й зараз і де зберігається чудотворна ікона Розп’ятого Спасителя та ікона Божої Матері Зарваницької. У 1867 році Папа Римський Пій IX коронував ікону й надав Зарваниці статус відпустового місця. Також у центрі зберігаються мощі перших християнських мучеників.

Обід (за дод. плату орієнтовно 200 грн).

Бучач. В місті Бучач Тернопільської області знаходиться надзвичайно цікава історико-архітектурна пам’ятка – Бучацька ратуша, яку по офіційним даним було зведено в 1750 році. Стилістичне оформлення будівлі відповідає традиційному для тих часів стилю рококо. Займався зовнішнім оздобленням популярний скульптор Іоан Пінзель, що додає споруді ще більшої історичної ваги.

Бучацький замок розташований на узвишші над річкою Стрипа на території старого міста Бучач на Тернопільщині. Перші письмові згадки про нього відомі ще з кінця 14 століття. Побудувала замок родина місцевих феодалів Бучацьких на місці городища, що було тут раніше. Фортецю оточили мурами з пісковика понад 3 метри завширшки з бійницями для гармат.

Рукомиш. Це маленьке село з населенням всього 400 мешканців, відомо завдяки давньому скельному монастирю на березі річки Стрипа. Перша письмова згадка про Рукомиш відноситься до 1453 року. Але вважається, що перші монахи з’явилися тут наприкінці ХІІІ століття, рятуючись від татаро-монгольської навали, що охопила Київську Русь. Начебто тоді на вершині гори ченці збудували капличку Св. Бориса і Гліба і видовбали дві печери: одну – для богослужінь, іншу – для помешкання.

19:00 – повернення в Тернопіль.

День 3. Пішохідна оглядова екскурсія Тернополем

Сніданок в готелі.

Пішохідна оглядова екскурсія Тернополем. Тернопіль – неймовірно красиве та затишне місто, побудоване на річці Серет. Його люблять за спокій вулиць та затишок кав’ярень, прекрасні пейзажі та легкий шум тополь, які похилилися над просторим озером. Величезна кількість зелені й квітів з весни і до пізньої осені тішать мешканців та завжди радо зустрічають туристів, пропонуючи прогулянки парком імені Тараса Шевченка, Національного відродження, гідропарком «Топільче» та Старим парком. Як і в кожному західноукраїнському місті, у Тернополі є свій замок, на пагорбі біля ставу височіє храм Воздвиження Чесного Хреста, Домініканський костел.

12:30-15:00 – вільний час в центрі міста - можна прогулятися чарівними вуличками, випити кави, придбати сувеніри та продукти в дорогу. Обід самостійно.

15:00 – трансфер з готелю на вокзал.

16:05 – відправлення з Тернополя, поїзд №128.

Квитки на поїзд можна придбати самостійно або замовити через туроператора.

День 4. Прибуття в Дніпро та Запоріжжя

13:08 – прибуття в Дніпро.

15:36 – прибуття в Запоріжжя.

Проживання

Проживання (2 ночі) в готелі в Тернополі. Готель в центрі міста, 2-місні номери зі зручностями. Проживання входить у вартість.

Харчування

У вартість туру входять 2 сніданки, інше харчування оплачується окремо.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 3 800 грн

У вартість включено:

 • проїзд автобусом по маршруту;
 • супровід керівником;
 • екскурсії згідно з програмою туру;
 • проживання – 2 ночі в готелі в Тернополі;
 • харчування – 2 сніданки;
 • туристичне страхування.

За додаткову плату:

 • залізничні квитки (вартість квитків Запоріжжя – Тернопіль – Запоріжжя орієнтовно від 700 грн плацкарт, 1000 грн купе в обидві сторони, точна ціна квитків залежить від комфортності вагона);
 • вхідні квитки (замок в Теребовлі 30 грн дорослі, 20 грн діти);
 • додаткове харчування (обіди, вечері – меню та ціни будуть запропоновані в інфолисті до туру).

Умови бронювання, оплати та скасування туру:

 • Обов'язкове попереднє бронювання місць.
 • При бронюванні вноситься передоплата в розмірі 2500 грн/ос.
 • Повна оплата за 7 днів до початку туру.
 • При відмові від туру менше ніж за 7 днів передоплата не повертається.
 • При ануляції туру туроператором - передоплата повертається у повному обсязі.

Трансфер

Автобусний трансфер Тернопіль – маршрут туру – Тернопіль, входить у вартість. Залізничний трансфер Запоріжжя / Дніпро – Тернопіль – Дніпро / Запоріжжя, оплачується окремо (вартість квитків Запоріжжя – Тернопіль – Запоріжжя орієнтовно від 700 грн плацкарт, 1000 грн купе в обидві сторони, точна ціна квитків залежить від комфортності вагона).

Додаткова інформація

Додаткова інформація по туру:

 • Час, зазначений в програмі може змінюватись.
 • Туроператор не несе відповідальності за стан доріг та погодні умови.
 • Туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вхідних квитків.
 • Місця в автобусі розподіляються за датою оформлення бронювання.
 • Обов'язкове попереднє бронювання місць та передоплата.

Про організатора туру

Веста Тревел
Україна, м. Запоріжжя
Працюємо з 2008 року

"Веста Тревел" – туристична фірма, яка обрала основним напрямком своєї діяльності організацію екскурсійних турів Україною. Для запорожців відкрилася унікальна можливість побувати в найцікавіших та найкрасивіших місцях нашої країни, познайомитися з пам'ятниками архітектури, історичними пам'ятками та чудесами природи, відкрити для себе щось нове та суперсучасне. За бажанням замовника компанія забронює будь-який із сотень найкращих турів до Туреччини, Єгипту, Чорногорії, запропонує Вашій увазі безліч цікавих та вигідних екскурсійних турів до Європи.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Багатогранна Тернопільщина

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 15:07:33