Авторський тур Ісландія - джип-тур

850 eur
(≈28 220 грн)

Ісландія\Рейк'явік

Маршрут:
Ісландія, Рейк'явік,
Кількість місць:
16
Виїзд з:

Опис Авторський тур Ісландія - джип-тур

Про Тур

Оглядова 9-и денна подорож по країні вулканів і гейзерів. Здоровий спосіб життя, максимальне занурення, умови експедиції, йога, медитації, легкі джипи, вегетаріанське харчування.

Програма

День 1. Рейк'янес

Прилітаємо в а / п Кефлавік. Орендуємо машини і прямо з порога аеропорту починаємо досліджувати півострів Рейк'янес. Тут проходить знаменитий Трансатлантичний розлом, що відокремлює Європу від Америки. Спробуємо зависнути між континентами.

Поруч Блакитна Лагуна і термальна долина Гуннахвер. Вдихнемо фумаролів?!

Ніч в одному з найкомфортніших кемпінгів Ісландії, але і це випробування, це «саме воно». Акліматизуємося, наповнюємося буйною північною енергією. Практикуємо спокій. Можливо вже застати Північне Сяйво - його сезон якраз починається.

День 2. Рейк'явік і Золоте кільце

Вранці прогуляємося по центру Рейк'явіка біля унікальної Халгрімскірх'я. Варто на годинку "загубитися" в вуличках з різнокольоровими будиночками або приєднатися до Open City Tour. Після обіду ми виходимо на Золоте кільце - фішку Ісландії. Довгоочікувана зустріч з гейзером Строккур. Він займає 4-е місце в світі по висоті струменя (до 30 метрів) проте, він єдиний гейзер - трудівник такого розміру, що дає всім туристам можливість помилуватися собою кожні 4-6 хвилин. Вивержень його більш високих побратимів можна чекати роками і тижнями. Ще один рекордсмен - водоспад Гюльфосс чекає нас в цей день. Саме тут прозвучала сакраментальна фраза: "Я друзів не продаю".

День 3. Керлінгафел

Дикі землі довгий час вважалися ворожими для людей - це і зберегло їх в первозданній красі до наших днів. Гірський масив, складений різнокольоровими ріолітамі, буквально закипає і створює просто неземний пейзаж Землі на самому початку часів. На обід рекомендуємо купання в термальному джерелі Хверавеллір, серед лавових полів і туфових пусток. А ми прямуємо на північ! І нехай вас не бентежить суворе слово Північ. Після пронизливого Центру, наша група заїжджає в "землі обітовані"!

День 4. Акурейри

Столиця північної Ісландії славиться своїм м'яким, майже норвезьким, кліматом. Саме звідси варто відправитися на ранкову морську екскурсію до китів, а можна прогулятися по милому містечку. Любителі споглядання зможуть прекрасно помедитувати в Ботанічному саду. Передзахідні панорами зустрічаємо у Годафос (Божий Водоспад), в який ісландці, що прийняли християнство, скидали язичницьких ідолів.

День завершимо легкою прогулянкою по псевдократерам (подібне диво природи на Землі є тільки на Гаваях).

Містер Скрудж побажає нам на добраніч.

День 5. Міват

Зустрічаємо світанок під пташине багатоголосся. Місця настільки унікальні і комфортні, що багато лебедів залишаються тут на зимівлю. Знайомимося з геотермальної зоною в околицях озера Міват. Земля буквально закипає глибше поверхні землі. Тут є справжня сірчана долина, з вируючими термальними озерцями найхимерніших кольорів. Звернувши з головної дороги, заїдемо до одного з найбільших водоспадів світу - Деттіфосу і Селфосу. Тут місце виходу базальтових стовпів і особливі відчуття архаїки гарантовані! Після повороту на південь, колесимо по вулканічним пусткам. Камп на Дрекаскалі.

День 6. Аск'я

Весь день ми їздимо по епічній дорозі F 910. Насичена, повна відкриттів і невідомості - це реальне випробування для драйверів. Задоволення гарантовано! Плато Аск'я постійно змінює свій вигляд: відбуваються виверження (останнє в 2014 р) і розливи річок. Тому кількість і якість бродів через річки завжди приймається за фактом. Зате в якості супер подарунка, після важких бродів, можливість викупатися в кратері вулкана Віті (Пекло), з теплою водою (в разі повені та закриття F 910, об'їзд через N1).

Ночівля в Егільстадіре.

День 7. Фіорди і Льодовикова лагуна

Вранці прямуємо через східні фіорди на льодовикову лагуну - дуже сильне місце з айсбергами і грайливими нерпами. Лагуна Йокульсарлон утворюється в місці впадання язика гігантського льодовика Ватнайокуль в Атлантичний океан. Інтенсивний їздовий день. Ночуємо в невеликому, але мальовничому містечку Вік.

День 8. Вік і Мурдал

Їдемо уздовж океану. Заїжджаємо до водоспадів Скогафосс і в геологічний парк Рейнісдрангар, з базальтовими колонами на березі Північної Атлантики. За давньою ісландською легендою тут в повний місяць танцюють русалки, а кмітливі місцеві рибалки беруть їх в дружини. Але русалки завжди повертаються в океан, а деяких своїх нащадків перетворюють в скелі. На схилах зустрічаються колонії тупиків - символу Ісландії - спробуємо їх знайти. Прогуляємося біля самого красивого водоспаду острова Сельяландсфосс і, можливо, омиємося під його потужними струменями.

День 9. Рейк'ядалур

Завершуємо подорож по унікальній вулканічній крижаній землі. Нас чекає невеликий трекінг по димлячий полонині, з купанням в термальній річці. По дорозі захоплюємося сміливими і веселими овечками "Доллі", які гріються на самому краю киплячих провалів. В аеропорт їдемо по красивому прибережному шосе півострова Рейк'янес і вже з вікна милуємося зміною фарб дуже мінливої ісландської погоди. Оглядаємо красоти: озера, гейзери, вулканічні поля і океан. Виліт з а/п Кефлавік.

Проживання

Проживання в обладнаних кемпінгах.

Харчування

У турі передбачено:

 • 3-разове здорове вегетаріанське польове харчування.

Ціни

Ціна туру: 850 eurДеталi

Для дітей від 14 років - знижки 25%.

У вартість туру входить:

 • оренда автомобіля 4*4 типу Duster;
 • дизель на весь маршрут;
 • проживання в обладнаних кемпінгах;
 • допомога тревел-гіда;
 • заняття з йоги та медитації під керівництвом інструктора Школи Ваджра-йоги;
 • місце в 3-4 місцевому наметі, (доплата за розміщення в шале 30-80 €);
 • 3-х разове здорове вегетаріанське польове харчування;
 • похідна аптечка;
 • консультації з підготовки та допомога в купівлі авіаквитків.

У вартість туру не входить:

 • авіаквитки до а / п Кефлавік і назад;
 • приватне спорядження;
 • індивідуальне харчування та напої;
 • Китове сафарі, Блакитна Лагуна, катер в льодовиковій Лагуні;
 • франшиза прокатного автомобіля 200 €/людини (повертається після закінчення туру).
Замовити!

Важлива інформація

Важлива інформація:

 • передоплата 400 €;
 • рішення гіда на маршруті є остаточними і обговоренню не підлягають. Вирушаючи в подорож, ви безумовно погоджуєтеся з усіма умовами, зазначеними в описі туру;
 • дана подорож проводиться у межах освітньої діяльності, що здійснюється суб'єктом підприємницької діяльності, фізичною особою. Місце та спосіб надання цієї послуги обирається кожним учасником добровільно.

Трансфер

Туристи самостійно добираються до м. Рейк'явік (а / п Кефлавік).

Про організатора туру

Atma Travel
Україна
Працюємо з 2015 року

Проект Atma Travel - це перш за все наше загальний гарячий намір відкрити для інших подорож до природи і, одночасно, подорож до свого власного Я. Стикаючись з природою, ми скидаємо з себе все наносне, нещире і починаємо по-справжньому жити і відчувати на повну.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Ісландія - джип-тур

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 07:01:51