Авторський тур Український Версаль

720 грн

Україна\Хмельницька область\Самчики

Маршрут:
Україна, Самчики, Маршрут: Київ - Самчики - Старокостянтинів.
Виїзд з:

Опис Авторський тур Український Версаль

Про Тур

Хмельницька область багата на цікаві місця та історичні пам'ятки, проте далеко не завжди звичні туристичні маршрути здатні охопити всі дива і красоти, якими вона здатна здивувати гостей.

Без сумнівів, Товтри, Бакота і Кам'янець-Подільський - це перше, що спадає на думку, і є прикрасою Хмельниччини, але крім них тут варто побувати і в інших, дуже цікавих, але не настільки розпещених туристами місцях. Запрошуємо вас відвідати Самчики та Старокостянтинове - місця, надзвичайно красиві і знакові. Буде цікаво!

Маршрут

Маршрут: Київ - Самчики - Старокостянтинів.

Програма

7:00 - збираємося поруч зі станцією метро Академмістечко в Києві, сідаємо в автобус і виїжджаємо. Наш автобусний тур з Києва по Україні - починається!

Хмельницька область в цілому є регіоном з дуже цікавим історичним минулим. Тут можна подивитися як на унікальну старовинну архітектуру, наприклад, ту ж церква-замок, так і помилуватися красивими панорамними видами, що відкриваються перед туристами з старовинних фортець і замків.

Особливо цікаво буде тут побувати любителям подивитися і подосліджувати старі підземелля і старовинні фортифікації.

Перша зупинка нашої подорожі, яке пропонує вам одноденний тур по Україні з Києва, стане село Самчики.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ «ВЕРСАЛЬ» - ПРОГУЛЯНКА ПО РОЗКІШНОМУ ПАЛАЦУ В САМЧИКАХ.

У Хмельницькій області село Самчики відомо завдяки старовинному палацу 18 століття, який був побудований Яном Хоєцьких.

Сьогодні тут проводяться весільні церемонії і захоплюючі екскурсії, і навіть знімаються фільми. Цікавий факт - Самчики є батьківщиною оригінального і дуже колоритного декоративного розпису.

Завдяки розкішним фасадам палацу і його пишному внутрішньому оздобленню його часто називають «Українським Версалем». Саме так мешканці самого села називають цей цікавий палацово-парковий комплекс. Відзначимо, що це звання аж ніяк не завищено, і красива садиба дійсно гідна його.

Сьогодні старовинний палац має горде звання самої старовинної садиби на всій території нашої країни. Варто відзначити, що дивним чином палац зміг «дожити» до сучасності у своєму первісному вигляді, практично не змінившись.

Побудований в стилі ампір, оточений красивим парком в англійському стилі, комплекс виглядає просто шикарно. Крім безпосередньо палацу на території розташовані флігеля, китайський будиночок, графські ворота і старовинна садиба Хоєцьких. А пройшовши по центральній алеї, можна дійти до красивого озера.

Садиба в Самчиках розташована на березі річки Случ, звідки відкриваються надзвичайно гарні краєвиди - спокійні води річки, прекрасна садиба, і все це - в пишному зеленому вбранні природи.

Після того, як подивимося палац і все цікаве зовні, ми відправимося всередину будівлі. Резиденція Чечелів в Самчиках вважається однією з найбільш охайних і доглянутих у всій країні.

Що приємно - палац відмінно зберігся не тільки з зовнішньої сторони, але і всередині. Увійшовши всередину з боку річкового фасаду, ми зможемо потрапити в пишний круглий зал, який називають Блакитною вітальною. У парі ніш, які розташовані з боків дзеркала, в старовину розташовувалися печі.

Після повного огляду палацу ми пройдемося по іншим будівлям, які розташовані праворуч від озерного фасаду палацу.

Особливо розкішно і красиво в Самчиках влітку, а й в будь-яку іншу пору року тут є на що подивитися, і зануритися в минулі століття, відчувши на собі легкий подих історії.

Тут є на що подивитися дорослим гостям, і є де побігати дітлахам, тому однаково цікаво буде всім. Ми покажемо вам, що одноденні тури по Україні з Києва з Анга Тревел варті того, щоб кинути справи, взяти з собою близьких і друзів, і відправитися в подорож!

В цілому в замку села Самчики є сім локацій, які обов'язково варто подивитися:

 • Палац-маєток Чечеля - найбільша перлина Самчиків;
 • Японський кабінет;
 • Таємничі сутерена;
 • Китайський будиночок;
 • Надзвичайної краси парк;
 • Липова алея;
 • Сад в стінах.

Ви не помітите, як пролетить час екскурсії по території палацу і парку! Ну а наш тур по Західній Україні з Києва триває!

13:30 - виїжджаємо в наступне місто нашої захоплюючої подорожі - Старокостянтинів.

Старокостянтинів - старе і цікаве місто, в якому збереглося безліч архітектурних пам'яток і цікавих місць, тому тут дійсно є на що подивитися!

Саме місто засноване в 16 столітті князем Костянтином Острозьким, київським воєводою. Перший камінь він заклав в 1561 році, а саме будівництво тривало близько 10 років. Крім прямого призначення, будівля місцевої церкви, як і безліч інших споруд тих часів, несло і оборонну функцію. У храмі князь молився Богу, коли приїжджав до свого новоствореного міста.

Які цікаві місця Старокостянтинова варто подивитися під час подорожі:

Старокостянтинівський замок. Розташований в місці, де зливаються воєдино річки Ікопоть і Случ, завдяки чому він і був неприступним, сьогодні замок є справжньою окрасою міста.

Він унікальний ще й тим, що його будували в вкрай стислі терміни, разом з іншим містом.

Сторожова вежа. Розташована в центральній частині міста, поруч з річкою, сьогодні вона є символом Старокостянтинова. Вежа має висоту 35 метрів, мала пристосування для стрільби з різної зброї тих часів, і була частиною міських укріплень.

Пізніше поруч з нею був зведений костел, і протягом тривалого часу вона виконувала функції дзвіниці.

Троїцька церква. Дивовижний пам'ятник архітектури, побудований в 16 столітті. Церква розташована на території замку князів Островських, і свого часу була сімейним храмом князя Костянтина Островського.

Сама будівля побудована з каменю і цегли, вікна зроблені в стилі готики, а внутрішній розпис - в стилі ренесанс. Церква була частиною оборонного комплексу, тому вікна в ній невеликі, і є навіть бійниці. Всередині зберігся герб князів Островських і красиві фрески 16 століття.

Водяний млин. Розташована на протилежному від замку стороні річки, ця красивий млин побудований в 1905 році на замовлення цукрозаводчика Дубасова.

Це монументальна будова з червоної цегли являє собою яскравий пам'ятник індустріальної архітектури епохи модерну.

У святкові дні поруч часто працює ярмарок, на якій місцеві майстри виставляють на продаж свої роботи. Здебільшого це вироби з дерева і кераміки.

Також тут часто проводять різні історичні фестивалі з лицарськими поєдинками. Найвідоміший з них - щорічний фестиваль «Старкон», під час якого для гостей відтворюють середньовічні бої, а також проводять розважальні змагання та виступи музичних груп. Проходить в кінці серпня, і продовжується декілька днів.

У Старокостянтинові завжди вміли і любили смачно поїсти, тому після насиченого дня вас чекає пізній комплексний обід в місцевому закладі міста, за бажанням. Вільний час.

17:30 Наш екскурсійний тур по Україні добігає кінця, пора збиратися, і повертатися назад до столиці.

21:00 Приїжджаємо до Києва, і вирушаємо по домівках - ділитися враженнями з друзями і близькими, і звичайно ж - планувати нові поїздки.

Тури по Україні з Києва з ANGA Travel - це можливість відкрити для себе безліч цікавих місць у Хмельницькій області і не тільки, і зробити свій відпочинок цікавим!

Харчування

Харчування - до 100 грн / людина.

Ціни

Ціна:

 • дорослий - 720 грн;
 • дитина до 12 років (як 3-й) - 650 грн.

Включено у вартість:

 • Транспортний супровід;
 • Адміністративний супровід;
 • Екскурсійний супровід.

Оплачується окремо:

 • Особисті витрати;
 • Харчування - до 100 грн / людина;
 • Вхідні квитки:
  • Замок Самчики - 25 грн / дорослий, 20 грн / пенсійний і студент, 15 грн / дитина;
  • Китайський будиночок - 15 грн / людина;
  • Підземелля - 15 грн / людина;
  • Замок Острозьких - 30 грн / дорослий, 20 грн / пенсійний і студент, 15грн / дитина;
 • Страхування.
Замовити!

Трансфер

Автобусний трансфер з м. Київ.

Про організатора туру

Анга Тревел
Україна, м. Київ
Працюємо з 2010 року

Анга Тревел - профільний оператор по організації екскурсійних програм по всіх регіонах України. Як туроператор на ринку внутрішнього туризму працюємо з 2010 року і займаємося створенням екскурсійних програм і турів вихідного дня. За цей час нашими послугами скористалися десятки тисяч туристів, ми даруємо чудові емоції, відпочинок та враження багатьом українцям і гостям країни.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Сподобався авторський тур? Поділися з друзями:

Відгуки Авторський тур Український Версаль

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 20:00:32
;