Авторський тур Легенди Чернігова + Седнів

590 грн
8,1
із 10
оцінка організатора

Україна\Чернігівська область\Чернігів

Маршрут:
Україна, Чернігів, Маршрут: Київ - Чернігів - Седнів.
Виїзд з:

Опис Авторський тур Легенди Чернігова + Седнів

Про Тур

Зірка українського півночі, Чернігів - без перебільшення унікальне місто. Саме тут зосереджений чи не найбільший ряд старовинних храмів, кількості яких можуть позаздрити інші міста нашої країни. Дух минулого відчувається особливо сильно. "Місто Легенд" - основне гасло, яке протягом тривалого часу носить за собою це прекрасне місто. Тому пропонуємо зануритися в історію, можливо, найбільш містичного міста нашого часу!

Маршрут

Маршрут: Київ - Чернігів - Седнів.

Програма

7:30 Група збирається в умовленому місці. Зверніть увагу, що дізнатися точну інформацію про час виїзду на екскурсію і місце збору групи можна за два дні до виїзду.

8:00 Посадка в автобус і відправлення до Чернігова.

10:00 Захоплююча екскурсія по одному з найстаріших міст України.

Чернігів - це настільки древнє місто, що дослідники лише припускають справжню дату його заснування і не можуть однозначно відповісти, кому або чому він зобов'язаний своєю назвою.

Дивовижне місто, яке дивним чином поєднує в собі старовинні архітектурні пам'ятники, історичні загадки, які ставлять в безвихідь класичну історичну науку, природні пейзажі і численні легенди.

Тут все настільки тісно переплетено, що втрачається зв'язок із сучасністю. Додайте сюди містику, романтику і таємниці, яких в історії міста більше, ніж відомих фактів.

Під час екскурсії по Чернігову, ми тільки спробуємо розгадати, що за знаки видно на стінах П'ятницької церкви, чому на найдавнішому храмі України знаходяться язичницькі символи, побуваємо в "місті мертвих" і спустимося в підземеллі старовинного монастиря, помилуємося видами і схилимо голови перед мощами святих покровителів Чернігова.

У Чернігові Ви зможете побачити величезну кількість унікальних старовинних споруд. Є тут і печери, які ще за часів київської Русі заснував Антоній Печерський. Система підземних ходів з безліччю відгалужень тягнеться більш ніж на 350 метрів.

14:00 Час трохи відпочити від суєти екскурсії, і смачно пообідати.

15:00 Виїжджаємо в наступний пункт екскурсії - Седнів.

Седнів, як і багато інших міст Чернігівщини, дуже старе місто, яке веде свою історію з давніх часів, однак популярність до нього прийшла лише в XVII столітті.

Місто тоді належало козацькому полковнику Лизогубу. Славний козацький рід і до цього дня зберігає пам'ять про себе в кількох дуже незвичайних будинках. Разом вони являють собою надзвичайно мальовничий архітектурний ансамбль.

Під час екскурсії ми побуваємо в унікальній дерев'яній Георгіївській церкві (поч. 18 ст.), відомої по зйомках фільму «Вій». Подивимося старі будівлі Седнева, побудовані в кінці 17 століття - кам'яницю Лизогуба і Воскресенську церкву.

Прогуляємося по парку в садибі Лизогубів і помилуємося видами стоячи біля альтанки Глібова. Звичайно ж поговоримо про місцеві легендах і перекази, відомих людей, які жили або бували в Седневі.

Далі за програмою вас чекає поїздка до Кінного клубу Седнівський двір - катання на конях, прогулянки, відпочинок біля річки Снов.

Впевнені, у вас залишаться тільки хороші враження від перебування на одній з найбільш екологічно чистих річок Європи. Мальовничі пейзажі, спів птахів, спокійна річка - це саме те, що необхідно для відпочинку після міського шуму.

19.00 - орієнтовний час повернення до Чернігова.

Задоволені і наповнені враженнями, вирушаємо назад до столиці України.

22:30 Орієнтовно в цей час прибуваємо назад до Києва.

Харчування

Харчування в програму туру не входить.

Ціни

Ціна:

 • дорослий - 590 грн;
 • дитина до 12 років (як 3-й) - 540 грн.

Включено у вартість:

 • Проїзд автобусом по маршруту;
 • Адміністративний супровід;
 • Екскурсійне обслуговування за місцем.

Оплачується окремо:

 • Страхування на час подорожі (10 грн / людина - медицина, покриття 10 тис. грн);
 • Харчування;
 • Вхідні квитки в Борисоглібський собор - 20 грн;
 • Вхідні квитки в комплекс Антонієві печери - 30 грн;
 • Вхідні квитки на територію садиби Лизогубів - 5 грн;
 • Прогулянки на конях;
 • Особисті витрати.
Замовити!

Трансфер

Автобусний трансфер з м. Київ.

Про організатора туру

Анга Тревел
Україна, м. Київ
Працюємо з 2010 року
8,1
із 10
оцінка організатора

Анга Тревел - профільний оператор по організації екскурсійних програм по всіх регіонах України. Як туроператор на ринку внутрішнього туризму працюємо з 2010 року і займаємося створенням екскурсійних програм і турів вихідного дня. За цей час нашими послугами скористалися десятки тисяч туристів, ми даруємо чудові емоції, відпочинок та враження багатьом українцям і гостям країни.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Сподобався авторський тур? Поділися з друзями:

Відгуки Авторський тур Легенди Чернігова + Седнів

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 08:02:05
;