Туреччина. Карантинні правила в'їзду

22.09.2021

Подорожі – це не тільки переміщення по якійсь території або акваторії, маючи в результаті 100500 красивих фотокадрів. Будь-яка поїздка в нове місце або іншу країну змінює ваше життя і ставлення до неї, розширює кругозір, дарує нові емоції і знайомства, показує нові можливості і взагалі може змінити в корені вас і ваші цінності. Особливо, якщо тур ви підібрали на порталі «Авторські тури» )))

Зараз не найпростіші часи для туристичної індустрії і для любителів подорожей. Але це зовсім не означає, що ми повинні заховати на поличці свої закордонні паспорти і влаштуватися на дивані перед телевізором з каналом Discovery.

Подорожі в період коронавирусу вимагають обліку безлічі факторів і нюансів. Для комфортної та безпечної поїздки потрібно зібрати інформацію і скласти план дій. При цьому необхідно пам'ятати, що вимоги до в'їзду багатьох країн можуть змінюватися в короткі терміни. Тому перед виїздом обов'язково ще раз ознайомтеся з рекомендаціями місцевої влади.

Цю статтю ми підготували, щоб позбавити вас від зайвої плутанини і тривог, щоб ви не переставали мріяти і могли планувати нові подорожі до Туреччини.

Міжнародні поїздки до Туреччини дозволені, тільки для в'їзду необхідно врахувати певні вимоги.

В'їзд до Туреччини

З 01.06.2021 р в Туреччині діють нові правила в'їзду до країни. Для перетину турецького кордону вам необхідно виконати одну з умов:

  1. Мати міжнародний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 з використанням схваленої вакцини (Туреччина визнає затверджені ВООЗ вакцини, а також ті, які використовуються в Україні на національному рівні). Остання доза повинна бути введена не пізніше ніж за 14 днів до від'їзду.
  2. Доказ негативного результату ПЛР-тесту, проведеного протягом попередніх 72 годин, або експрес-тесту на антигени SARS-CoV-2, проведеного протягом 48 годин до прибуття.
  3. Документ, який свідчить про перенесений COVID-19 протягом останніх 6-ти місяців.
  4. Діти до 12 років і транзитні пасажири звільняються від цих зобов'язань.

При відсутності будь-яких вищевказаних документів туристи повинні будуть пройти тест по прибуттю і перебувати на карантині до підтвердження негативного результату.

Також по приїзду в країну усі проходять медичне обстеження з вимірюванням температури тіла. У разі підозри на COVID-19, туриста направляють в лікарню, де йому безкоштовно роблять аналіз. У разі позитивного результату тесту турист повинен звернутися в страхову компанію, яка дасть необхідні рекомендації.

Додатково необхідно заповнити онлайн-форму для в'їзду за 72 години перед поїздкою до Туреччини.

Урядові заходи

У Туреччині завжди заохочуються профілактичні заходи за для підтримки здоров'я. Хоча більшість обмежень на сьогоднішній день скасовані, але в будь-який момент вони можуть бути відновлені. Наполегливо рекомендуємо бути в курсі місцевих правил.

В даний час:

  • носіння масок необхідно в громадських місцях, закритих приміщеннях і в громадському транспорті;
  • заборонено куріння на відкритих майданчиках;
  • для іноземних туристів громадський транспорт працює в звичайному режимі, а громадяни і жителі Туреччини зобов'язані мати «дозвіл»;
  • ресторани, бари та магазини відкриті, але необхідно носити маски, використовувати дезінфікуючі засоби і по можливості дотримуватися соціального дистанціювання;
  • нічні клуби закриті.

«Попереджений, значить озброєний» – саме так говорить всім відоме прислів'я. Так що, друзі, слід збирати валізи. Вас чекає казкова Каппадокія і Лікійська стежка, наметові містечка і комфортабельні готелі, лагідне сонце і прекрасне море, гори і затишні пляжі.

Актуальні і найкращі пропозиції ми збираємо на нашому порталі саме для вас. Оновлення турів до Туреччини ви завжди можете подивитися тут.

Портал «Авторські тури» - ваш ідеальний компас в світі пригод і відпочинку!

У цій статті використані фото турів:Авторський тур Похід по Лікійке без наметів - з ночівлями в будиночках , авторський тур Східна Лікійська стежка з проживанням у готелях , авторський тур Туреччина на вихідні. Чешме, Ефес, Паммукале. Два термальних курорту, повітряні кулі та спадщина ЮНЕСКО , Авторський тур Казкова Каппадокія

 

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись та отримуй свіжі новини про авторські тури

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих курсів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 01:13:40