Ціни на скі-паси та прокат лиж на Драгобраті 2022

06.01.2022

Драгобрат — найвищий і найвіддаленіший гірськолижний курорт України. Добиратися сюди трохи складніше, ніж в інші придатні для катання на лижах місця, але ця незручність компенсується приголомшливою природою, чудовими краєвидами та унікальним рельєфом.

Якщо ви плануєте відпочити цієї зими на Драгобраті, вам знадобиться наша інформація про ціни на скі-паси на сезон 2021-2022.

Скі-пас (ski-pass, ski-пас) — спеціальна карта з чіпом, необхідна для проходу на платні витяги, що ведуть до початку гірськолижних трас. Купити скі-пас ви можете або в касі гірськолижного курорту, або замовити онлайн.

Вартість скі-пасів на Драгобраті залежить від того, чи будете ви проживати на території гірськолижного комплексу, або ж будете тільки кататися, а проживатимете в іншому місці. Також вартість залежатиме від віку лижника — є скі-паси для дітей (до 14 років) і для дорослих.

На Драгобраті є два типи абонементів. Перший тип дає доступ до канатних доріг «Доппельмайер» і «ВЛ-1000», другий — до обох мультиліфтів.

Ціни на скі-паси на Драгобраті 2022

Ціни скі-пасів для лижників, що проживають на Драгобраті

Якщо ви проживаєте на території комплексу «Драгобрат», вартість скі-пасів для вас буде трохи нижчою, ніж для інших туристів.

Так, 1 підйом на витягах «Доппельмайер» та «ВЛ-1000» цього року для дорослого коштуватиме 50 грн, для дитини — 25 грн.

Якщо оплачувати одразу кілька підйомів, вартість одного підйому вийде дешевшою. Наприклад, 3 підйоми для дорослого коштуватимуть 120 грн, для дитини — 60 грн. 10 підйомів коштуватимуть 300 грн для дорослого та 150 грн для дитини. Максимальна кількість підйомів в одному скі-пасі — 50. Така картка коштуватиме 1 200 грн для дорослого лижника та 600 грн для дитини.

Докладніша інформація доступна в таблиці:

Ціни скі-пасів для лижників, що проживають на Драгобраті

Ціни скі-пасів для лижників, які не проживають на Драгобраті

Якщо ви не проживатимете на території Драгобрату, а тільки кататиметеся, вартість одного підйому становитиме для вас 60 грн, для дитини до 14 років — 30 грн. Скі-пас на 3 підйоми коштуватиме 140 грн для дорослого та 70 грн для дитини. Максимальна кількість підйомів (50) коштуватиме 1 400 грн та 700 грн відповідно.

Більш детальна інформація щодо цін представлена в таблиці:

Ціни скі-пасів для лижників, які не проживають на Драгобраті

Вартість прокату лижного спорядження на Драгобраті

Лижне спорядження можна взяти напрокат безпосередньо на території гірськолижного комплексу «Драгобрат».

1 день користування комплектом лиж для дорослого коштуватиме 150-200 грн, для дитини — 100 грн. Лижі для фрірайду коштуватимуть дорожче — 350 грн за один день катання. Комплект для сноуборду можна орендувати за 150-200 грн для дорослого та 100 грн для дитини.

Якщо ви невпевнено стоїте на лижах, можна скористатися послугами інструктора. Година занять до 28 грудня 2021 року коштуватиме 500 грн, з 28 грудня — 600 грн.

Ціни на скі-паси на Драгобраті 2022

Вартість гірськолижних турів на Драгобрат

На нашому порталі доступні понад 20 авторських турів на Драгобрат. Найдоступніший варіант — тур на 3 дні (5 днів з дорогою) з виїздом з Одеси та Києва, його вартість становить 2 690 грн з людини. Найдорожчий варіант — тур на 7 днів з виїздом з Києва, Львова, Житомира чи Рівного, його вартість становить 7 550 грн.

Вибрати тур до Драгобрату.

Якщо ж вас цікавлять інші локації в Україні для катання на лижах, у нас доступні понад 200 гірськолижних турів до Карпат, у тому числі тури в Буковель. У нашій попередній статті ви можете ознайомитися з цінами на скі-паси у Буковілі цієї зими.

У цій статті використані фото турів: Гірськолижна тусовка на Драгобраті, На Драгобрат - тур вихідного дня (автобусом з Києва).

Поширені запитання

Як заощадити на скі-пасах на Драгобраті?

Якщо плануєте багато кататися, оплачуйте відразу потрібну кількість підйомів (вибирайте скі-пас на 10, 20 або 50 підйомів), тоді вартість одного підйому вийде дешевше.

Від чого залежить вартість скі-пасів на Драгобраті?

Ціна скі-пасу на гірськолижному курорті «Драгобрат» залежить від того, чи проживає турист на території комплексу, від віку та від типу підйомника.

Чи можна на Драгобраті взяти напрокат лижі?

Так. На території гірськолижного курорту «Драгобрат» діє пункт прокату лижного спорядження, в якому можна орендувати лижі (у тому числі для фрірайду) або комплект для сноуборду.
Теги:

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись та отримуй свіжі новини про авторські тури

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих курсів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 02:32:40