Оцінки організатора турів

Тільки чесні оцінки від справжніх замовників!

Як працює рейтинг авторських турів

Eurotrips Ukraine
Україна, м. Київ
Працюємо з 2015 року
7,8
із 10
оцінка організатора
1 відгук

Eurotrips - набагато більше, ніж просто тури по Європі, це новий погляд на подорожі без нудних екскурсій, який можна порівняти з поїздкою до старого-доброго друга. Адже хто, як не він, не тільки розповість, але і покаже всі найяскравіші місця, відкривши завісу нетуристичної Європи.

Всі оцінки турів організатора

Ляшенко Олена Володимирівна

Київ час туру: Серпень 2021
7,8
рожево-активно-морський
25.08.21
Загальна оцінка
7,8
Організація туру
Турлідер
Програма/маршрут
Проживання
5
9
10
7
Плюси:
каяки та фотосесія на Сиваші, вечірні посиденьки, Рожеве озеро Саша - гід та Настя - гід - чудові дівчата, цікаві співрозмовники, веселі, компанійські, знають багато цікавих ігор та активностей, але над вирішенням деяких проблем чи питань, які виникають по ходу туру, ще потрібно трошки попрацювати: це все про пошук моря, парасольки на пляжі та зламане крісло в автобусі....
Мінуси:
1. пляж (відсутність парасольок) і море в медузах - пошук самого моря, можна мабуть було наперед дізнатися, де менше медуз і куди краще поїхати на великому автобусі 50 туристам. Пошуки разом з дорогою зайняли більше години, весь час, поки гід шукав фізично чистий пляж (бігаючи від автобуса до моря в двох різних локаціях), туристи сиділи в автобусі....відсутність сонцезахисних парасольок на пляжі і можливості їх взят в оренду - велик мінус особливо з 12.00 до 14.00. 2. харчування в Аль-Капоне ***Поряд є пекарня Робін Бобін https://robin-bobin.com.ua/ - її немає в Києві!!!! Звертайте увагу туристів на цю пекарню - смачна кава, смаколики і по дуже привабливій ціні!!!! Зранку випити запашну каву з кексом чи чіз-кейком (замість сніданку в Аль-Капоне) з "Робін Бобін" після нічного переїзду в автобусі було б пречудово, але ми вже побачили цю пекарню після Аль-Капоне, де нам принесли холодний сніданок и холодний Американо....а Деінде не запропонував це, добре, що вона поряд з Аль-Капоне - самі знайшли. 3. готель, в принципі, це мабуть для цього регіону цілком нормальний готель, але ж, якщо в номері живуть 4 людини, то чому два постільних комплекти, а не 4? Ну, і як завжди - розетки, по одній розетці у кожній кімнаті, тобто, дефіцит розеток - мінус. На дві ночі - задовільно, на більший період, я б його не рекомендувала. Харчування в "Смак" сподобалося.