Оценки организатора туров

Только честные оценки от настоящих заказчиков!

Как работает рейтинг авторских туров

Eurotrips Ukraine
Украина, г. Киев
Работаем с 2015 года
7,8
из 10
оценка организатора
1 отзыв

Eurotrips – гораздо больше, чем просто туры по Европе, это новый взгляд на путешествия без скучных экскурсий, который можно сравнить с поездкой к старому-доброму другу. Ведь кто, как не он, не только расскажет, но и покажет все самые яркие места, приоткрыв занавес нетуристической Европы.

Все оценки туров организатора

Ляшенко Олена Володимирівна

Київ время тура: Август 2021
7,8
рожево-активно-морський
25.08.21
Общая оценка
7,8
Организация тура
Турлидер
Программа/маршрут
Проживание
5
9
10
7
Плюсы:
каяки та фотосесія на Сиваші, вечірні посиденьки, Рожеве озеро Саша - гід та Настя - гід - чудові дівчата, цікаві співрозмовники, веселі, компанійські, знають багато цікавих ігор та активностей, але над вирішенням деяких проблем чи питань, які виникають по ходу туру, ще потрібно трошки попрацювати: це все про пошук моря, парасольки на пляжі та зламане крісло в автобусі....
Минусы:
1. пляж (відсутність парасольок) і море в медузах - пошук самого моря, можна мабуть було наперед дізнатися, де менше медуз і куди краще поїхати на великому автобусі 50 туристам. Пошуки разом з дорогою зайняли більше години, весь час, поки гід шукав фізично чистий пляж (бігаючи від автобуса до моря в двох різних локаціях), туристи сиділи в автобусі....відсутність сонцезахисних парасольок на пляжі і можливості їх взят в оренду - велик мінус особливо з 12.00 до 14.00. 2. харчування в Аль-Капоне ***Поряд є пекарня Робін Бобін https://robin-bobin.com.ua/ - її немає в Києві!!!! Звертайте увагу туристів на цю пекарню - смачна кава, смаколики і по дуже привабливій ціні!!!! Зранку випити запашну каву з кексом чи чіз-кейком (замість сніданку в Аль-Капоне) з "Робін Бобін" після нічного переїзду в автобусі було б пречудово, але ми вже побачили цю пекарню після Аль-Капоне, де нам принесли холодний сніданок и холодний Американо....а Деінде не запропонував це, добре, що вона поряд з Аль-Капоне - самі знайшли. 3. готель, в принципі, це мабуть для цього регіону цілком нормальний готель, але ж, якщо в номері живуть 4 людини, то чому два постільних комплекти, а не 4? Ну, і як завжди - розетки, по одній розетці у кожній кімнаті, тобто, дефіцит розеток - мінус. На дві ночі - задовільно, на більший період, я б його не рекомендувала. Харчування в "Смак" сподобалося.