Авторський тур Прусська спадщина. Палаци і Замки Берліна, Потсдама, Оранієнбургу

Очікуємо графік і ціни

Німеччина \ Берлін

Опис Авторський тур Прусська спадщина. Палаци і Замки Берліна, Потсдама, Оранієнбургу

Про Тур

Навколо багатомільйонного Берліна в Землі Бранденбург збереглися численні історичні прусські дороги, побудовані дві-три сотні років тому. Вони, як і раніше, вкриті тієї ж кам'яної бруківкою, красиво обрамлені спеціально посадженими деревами, то прорізають рівнинну сільську місцевість, то плавно огинають численні озера і болота, то кружляють навколо лісів і ніжелужітскіх пусток, то швидко вибігають на лісисті пагорби і піщані схили, то активно «вриваються» в старовинні містечка і сонні села.

Завдяки побудованим дорогах колись чудово функціонувала і розвивалася потужна Прусське Держава. Незважаючи на свій поважний вік, якісні дороги і сьогодні з'єднують різні туристичні визначні пам'ятки Бранденбурзького регіону: біосферний заповідник Шпреевальде (взятий під охорону ЮНЕСКО), міста і села сорбів, що жили тут ще до приходу німців в Х столітті, резиденції прусських монархів Шарлоттенбург, для яких була створена знаменита Бурштинова кімната, Ціціліенхоф, де влітку 1945 року проходила Потсдамська конференція, російську колонію Олександрівку і Голландський квартал в Потсдамі, Малий мисливський замок Глінікер, кіностудію «Бабельсберг», де народився німецький кінематограф і головну перлину серед прусських резиденцій - палац і парк Сан-Сусі, створений для Фрідріха Великого архітектором фон Кнобельсдорфом.

Маршрут

Маршрут: Курорт Райнсберзька і Палац Райнсберзька, Палац Оранієнбург, Меморіал Заксенхаузен, Цистеріанський Монастир XIII століття - Корін, Еберсвальде - місто загадкового скарбу і в якому колись жив Володимир Висоцький, найстаріший суднопідіймач Німеччини в Нідерфінове, курортний Букка - місто Бертольда Брехта, Парк водних розваг «Тропічні острови», романтична водна прогулянка по «Шпреевальдскій Венеції», Люббенау - земля лужицьких слов'ян, традиційне село сорбів в Леду, єврейське місто Луккау. Берлін і Потсдам.

Програма

1 день.

Прибуття поїздом на центральний вокзал Берліна (до 12.00). Зустріч групи. Переїзд до Палацу Райнсберзька (близько 2 годин). По дорозі час на ланч. Знайомство з Палацом. Прогулянка по курортному місту Райнсбергу. До вечора переїзд в Оранієнбург (45 хвилин). Розміщення в готелі. Відпочинок.

2 день.

Вранці після сніданку в готелі в Оранієнбурзі вирушаємо знайомиться з Палацом курфюрстіни Луїзи Генрієтти Нассау-Оранської (фото зовні, прогулянка по парку, знайомство з історією палацу). Потім відвідування Меморіалу Заксенхаузен (за бажанням, кожен вирішує сам для себе йти чи ні). Потім переїзд до Монастиря XIII століття Корін. Огляд найстарішого суднопідіймача між річкою Одер і каналом Одер-Хафель. Увечері переїзд в курортне місто Букка. Розміщення в готелі. Відпочинок.

3 день.

День відпочинку в курортному місті Букка. Спочатку відвідання Будинку-Музею великого драматурга Бертольда Брехта, потім півторагодинна прогулянка по місту і околицям. Потім вільний час на самостійний відпочинок. Можна взяти в оренду човен і поплавати на Озері Шермютцельзее, відвідати мінеральні джерела і прогулятися по курортному парку. Відпочиваємо! Друга ніч у готелі в Буккові.

4 день.

Вранці вирушаємо в ландшафтний закритий парковий комплекс з масою водних атракціонів, басейнами, лагунами, вирами, саунами, морськими хвилями «Тропічні острови». Купаємося 5 годин (не забуваємо про речі для купання, шапочки, рушники, гумові шльопанці, крему для засмаги і від засмаги, оплата самостійно від 35 євро, є знижки для дітей, пенсіонерів старше 65 років) і тут же час на обід в численних ресторанах і кафе. Потім переїзд в Люббен, прогулянка по місту. Розміщення в готелі. Відпочинок.

5 день.

Вранці переїзд в Люббенау. Спочатку водна прогулянка-екскурсія по «Шпреевальдскій Венеції» (близько 1,5 годин). Потім прогулянка по Люббенау. Переїзд в старовинне єврейське містечко Луккау. Потім переїзд в Берлін. По прибуттю оглядова автобусна екскурсія по Берліну. Розміщення в готелі в Берліні. Відпочинок. Вільний час.

6 день.

Сьогоднішній день ми присвятимо Потсдаму і відвідуємо Палацово-парковий комплекс Фрідріха Великого - Сан-Сусі, Ціціеленхоф, Руське село Олександрівку, Голландський квартал в Потсдамі. Увечері повернення в Берлін. Друга ніч у готелі в Берліні.

7 день.

Відвідування Купола Рейхстагу (Бундестагу, Парламенту ФРН). Велика автобусно-пішохідна екскурсія по Берліну. Спочатку західна частина там, де розташовувався Західний Берлін. Днем час на ланч і короткий відпочинок в готелі. Після обіду продовження знайомства з Берліном. Екскурсія буде охоплювати Східну частину (колишня НДР). Можливо відвідати Берлінський Кафедральний Собор і піднятися на оглядові майданчики (оплата за бажанням, самостійно). По завершенню туру - повернення в готель. Відпочинок.

8 день.

Вранці відвідуємо Трептов-парк з Меморіальним комплексом Радянським солдатам, загиблим під час штурму Берліна в 1945 році і вільний час в Берліні. Час на обід. У другій половині дня трансфер на Центральний Берлінський вокзал. Від'їзд додому. Квитки на поїзд беремо після 15.00.

Теми екскурсій

Теми наших Екскурсій на цьому турі:

  • Майбутній прусський король, а тоді ще тільки спадкоємець престолу - кронпринц Фрідріх Великий кращими днями у своєму житті вважав час, проведений у Палаці Райнсберзька. Тут на початку XVIII століття він готувався зайняти трон, дуже багато читав французькою мовою, писав сонати для коханої їм флейти і періодично давав концерти. У місцевій капелі наслідного принца служив придворним цимбалістом Карл Філіпп Емануель Бах, син великого композитора
  • Райнсберзька - місто-курорт, що стоїть на річці Рін, є відомим місцем відпочинку для берлінців. Особливо популярним у публіки він став після виходу роману Курта Тухольського «Райнсберзька - книга в картинках для закоханих», а також завдяки згадці в книгах «Мандрах по Бранденбурзький марки» Теодора Фонтані. Рейнсберг знаходиться в Райнсбергском озерному краї серед безлічі великих і малих озер, а також барвистих горбистих лісових ландшафтів.
  • Своїм новим назвою місто Бютцов зобов'язаний старовинним палацу Оранієнбург побудованому в 1650-1652 роках і названим на честь курфюрстіни Луїзи Генрієтти Нассау-Оранської (подружжя Фрідріха Вільгельма 1 Бранденбурзького) походить з голландського королівського роду Оранских. Після того як їй вдалося укласти союз з Польщею і домогтися визнання Пруссії, про неї говорили: «що мало хто курфюрстіни володіли таким великим впливом».
  • Заксенхаузен - колишній нацистський концентраційний табір. Табір був створений в липні 1936 року. Число в'язнів в різні роки сягала 60.000 чоловік. На території табору різним чином загинуло понад 100.000 чоловік. Серед його в'язнів були Яків Джугашвілі, син товариша Сталіна, генерал Карбишев, Степан Бандера. Звільнений Червоною армією 22 квітня 1945 року після чого до 1950 року був пересильним табором радянського НКВС для переміщених осіб (тут відбували строки колишні нацисти та їхні посібники). З 1961 року працює як меморіальний Музей.
  • Коринський монастир - готична перлина Бранденбурга. Руїни цістерціанцской обителі, заснованої в XIII столітті і проіснувала три століття, живописно підносяться серед дерев і галявин на березі маленького озера. Будинки є прекрасний зразок цегляної готики і непогано збереглися, незважаючи на кілька століть занедбаності. Зараз Коринський монастир використовується для культурних заходів. Тут щорічно з 1964 року проходить фестиваль "Коринський музичне літо".
  • Городок Букка, розташований на мінеральних джерелах серед вкритих лісом пагорбами, з яких в три нерухомих озера збігають численні річки і струмки, здавна служив популярним місцем відпочинку у берлінців. Кілька літніх місяців на своїй дачі в Буккове в ідилічному будиночку проводив поет і драматург Бертольд Брехт.
  • «Тропічні острови» в Німеччині - найбільший критий аквапарк на нашій планеті! Хочете, не залишаючи Німеччини, побувати одночасно в Конго, в Таїланді, в Малайзії, на острові Балі або Амазонії?

 

  • Невелике містечко Люббен знаходиться в мальовничій місцевості Шпреевальд на річці Шпрее. Численні річкові канали (загальною протяжністю понад 970 кілометрів) і протоки, красиві заплавні луки привели до того, що в 1991 році, організацією ЮНЕСКО, Шпреевальд був визнаний біосферним заповідником. Городок є курортним. Тут можна непогано відпочити, подихати чистісіньким повітрям, покататися на човнах по каналах, познайомитися з історією і культурою, а також покуштувати фірмових шпреевальдскіх маринованих огірочків, є гордістю і символом Люббе.
  • Романтична водна прогулянка по «Шпреевальдской Венеції». Старовинні човни-плоскодонки безшумно ковзають по вузеньких тінистим каналах. А навколо поля і синій льон, дерев'яні будиночки, солоні огірки з хроном, сир, та й мова майже зрозумілий... Шпреевальд - регіон боліт і лісів, де крони дерев змикаються над вузькими протоками. Місцеве населення тут - слов'яни (сорбіт). Ми відвідаємо Леду справжнє село, і музей сорбской традиції під відкритим небом.
  • Місто стало іменуватися по-німецьки Луккау з XIII століття, а до XIII століття він звався Луків, що на старому слов'янсько-сорбском мовою означало «Цибулеве місце». Маленьке провінційне місто в Землі Бранденбург з населенням трохи більше ніж 10.000 жителів. І навіщо сюди їхати? Але, як кажуть «малий золотник, але дорогий!» Так і про маленького Луккау, де стільки історії, стільки подій в його багатовікової життя!
  • А ще Луккау славився своєю єврейською громадою, яка завжди відігравала важливу економічну роль в історії міста.
  • Берлін - місто з дивно дивною долею. Мабуть, ніде в Європі новітня історія не залишила таких зримих і важких слідів, як тут!
  • Палаци і пам'ятки Потсдама.
  • Сан-Сусі (від французького «без турбот») - улюблене «дітище» Фрідріха Великого. Палац зведений в 1745-1747 роках за проектом самого короля. Практична сторона здійснення королівського задуму була доручена близького друга короля - архітекторові Георгу Венцеслаус фон Кнобельсдорф.
  • Цеціліенхоф - остання резиденція Гогенцоллернів була побудована Вільгельмом II для сина кронпринца Вільгельма і його дружини Цецилії Мекленбург-ШВЕРИНСКИЙ. Будівля, стилізоване під середньовічні садиби сільській Англії, зводилося в 1914-1917 роках за проектом архітектора Пауля Шульце-Наумбурга. Світову популярність Цеціліенхоф придбав, ставши в 1945 році місцем проведення історичної Потсдамської конференції, країн переможниць, де вирішувалися долі повоєнного світу.
  • Російська колонія Олександрівка дерев'яне село, побудоване в 1826-27 роках згідно з указом короля Пруссії Фрідріха Вільгельма III для останніх дванадцяти співаків російського солдатського хору.
  • Квартал для голландських майстрових.
  • «Ура! На штурм Берліну!».

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна - уточнюється.

У вартість турів входить:

  • Проживання (4-9) ночей, згідно з програмою туру, в готелях 3 *** - 4 **** (або категорія відповідно до замовлення - готелі від туристичного класу до 5 *****, зі сніданком-буфет);
  • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (мінібусом, автомобілем з водієм) по всьому маршруту;
  • всі Авторські екскурсії російською мовою і все відвідування, вхідні квитки в Замки, Парки, Палаци, Музеї, печери, шахти, Монастирі, на спеціалізовані поїзди і фунікулери, водні прогулянки на катерах і пароплавах, природні об'єкти (водоспади і озера), зазначені в великому описі туру.

Додатково (за бажанням) оплачуються:

  • відвідування водно-термальних комплексів (з купанням) або рекомендовані нами додаткові Музеї та відвідування, зазначені у Великій програмі.

Пам'ятаємо, що цінова політика готелів, музеїв, автобусних компаній може змінюватися в залежності від сучасної ситуації, викликаної заходами захисту та обмеження з-за «коронавируса».

Трансфер

Коли і куди прибути або прилетіти:

  • Прибуття в пункт початку туру до зазначеного часу в Великий програмі. Тут можливі 2 варіанти:
    • Прибуття потягом DB (німецькими залізницями або літаком) в пункт початку туру. Це швидко і комфортно (від 45 хвилин до 3,5-5 годин залежно від відстані від місця виїзду), зустріч на Центральному вокзалі / аеропорту пункту прибуття (обмовляється при замовленні туру)
    • Або виїзд нашим транспортом (автобусом, мінібусом або автомобілем з водієм) з пункту відправлення в пункт прибуття, але як правило таку подорож більш тривалий за часом від 2 до 7-8 годин, в залежності від відстані, від місця вашої відправки до пункту початку туру (обмовляється при замовленні).
  • Зустріч і трансфер від фірми організатора в готель в пункт початку туру. Зазвичай після короткого відпочинку і самостійного обіду починається наша екскурсійна програма (вказано в Великому описі туру).
  • Час закінчення екскурсійного туру (теж завжди вказано у великій програмі). Трансфер від готелю або останнього об'єкта в програмі відвідування на вокзал / аеропорт, від фірми організатора, буде організований за вказаною розкладом. Плануйте свої зворотні виїзди / вильоти після закінчення туру за часом, вказаним у Великій програмі.
  • Можливо прибуття в пункт початку туру заздалегідь або продовження самостійного перебування в пункті закінчення туру на заздалегідь обумовлену кількість днів і ночей (обмовляється при замовленні) - тоді трансфери в готелі і з готелів - самостійні.

Необхідні речі

Як одягнутися?

Оскільки наші тури охоплюють різні регіони Німеччини, то вам знадобиться різноманітний одяг. Наприклад, кілька наших турів охоплюють острова і узбережжя Балтійського і Північного морів, Озерний край Мекленбурга-Померанії або Мюнстерланд, гірські райони Шварцвальда, Харца, Швабського Альба, Рудних і Таунусскіх гір, Передальпійський регіон Баварії, тому вам необхідні будуть куртки (легкі, утеплені або теплі), в залежності від пори року проведення туру. На кількох маршрутах плануються сходження на вершини гір в Тюрінгії, Швабії, Швацвальде або спуски в печери, шахти, де завжди може бути вітер і прохолодно, тому і одяг має бути відповідна, светри, шапки, рукавички.

У нас заплановано кілька моментів з купанням, тому не забудьте взяти з собою купальні приналежності, банний халат, купальні шльопанці, великі лазневі рушники, шампуні і креми (хоча рушники і халати зазвичай можна орендувати за додаткову оплату в німецьких термальних комплексах).

Під час проведення турів можуть бути короткочасні дощі, тому приготуйте парасолі і дощовики. Спеціальний одяг для турпоходів і спусків під землю вам не знадобиться, але якщо ви звикли для походу використовувати «скандинавські палиці», можете ними скористатися. Основний принцип екіпіровки на турі - «капустка». Жарко - зняли, холодно - одяглися і утеплилися.

Під час туру дуже багато великих міст Німеччини, курортних місць з театрами, казино, вечірніми ресторанами, тому в одязі - трохи «пріодеваемся», створюючи настрій самі собі. Вечірні костюми-токсидо та коктейльні сукні брати не потрібно, але в Казино Бад Хомбурга або Баден-Бадена вас не пустять без жіночих колготок і чоловічих краваток. На цьому турі ми відвідуємо дуже багато Соборів, церков, монастирів, що діють, тому ваша одяг не повинен бути занадто відкритою, особливо в спекотні літні дні.

Уважно ознайомлюється з описами наших турів і відповідно готуємо до поїздки свій одяг і екіпірування, не забуваючи заглянути в інтернет з прогнозом погоди на дати вашої подорожі.

Як взутися?

Зручна і легка взуття дуже важлива для наших турів. Тут може бути взуття спортивного типу, в спекотні дні - босоніжки, для вечірніх шоу і відвідувань - туфлі. На цих турах безліч різних пішохідних екскурсій, нескладних туристичних походів (що не вимагають спеціального спорядження і підготовки) по пересіченій місцевості в національних парках і природних заповідниках, на островах і на морському узбережжі тривалістю не більше 2 - 2,5 годин.

Як вже зазначалося раніше, наші тури охоплюють різні регіони Німеччини, тому приготуйтеся пересуватися на Півночі Німеччини по рівнинним містах і низовинах, долати пагорби і схили в гірських і Південних регіонах Німеччини. Найчастіше будуть підйоми до старовинних замках і резиденцій, розташованим на вершинах гір і стрімких скелях на турах по Швабії, Рудною горах, Саксонії, в Шварцвальді, приальпійського регіоні, горах Хесс і Харца - гірські черевики вам не знадобляться, але м'які зручні і найголовніше - не ковзаючі взуття, спортивного типу, буде в самий раз!

Що взяти?

Парасолі від сонця і дощу, сонцезахисні окуляри. Головні убори, легкі шарфи від вітру на узбережжі Балтики та Північного морів, озерному краї, на вершинах середньовисоких гір. Креми для засмаги та проти засмаги (в залежності від поставленої вами мети).

Додаткова інформація

Увага!

В сьогоднішніх умовах «коронавируса» не забуваємо про:

  • медичні маски;
  • матерчаті рукавички;
  • засоби для санітарної обробки.

Під час розсадження в автобусі і при проведенні піших турів - дотримуємося інтервал - дистанцію, черговість під час сніданків в готелях або при відвідуванні туристичних об'єктів і пам'яток.

Ставимося з легкою іронією і головне з оптимізмом на швидко змінюються правила і регламент, на що створюються обмеження і заборони, пов'язані з періодом «коронавируса» (наприклад, вимірювання температури при вході в палаци і Музеї або заборони пересуватися по поверхах готелю після входу в кімнату або до іншим, так званим «складнощів»).

Головне пам'ятаємо, що «коронавірус» скоро закінчиться, обмежувальні заходи будуть скасовані, а ваше здоров'я і ваш настрій від зустрічі з прекрасним і цікавим, від знайомства з тими чи іншими унікальними регіонами Німеччини - понад усе!

УВАГА! Програма туру "Прусська спадщина. Палаци і Замки Берліна, Потсдама, Оранієнбургу" вже не проводиться і перенесена в архів!

Вас можуть зацікавити тури:
Рік 2026 - Німеччина

Разом з цим туром шукають

Сторінка сформована 03:44:30