Авторський тур Антарктика - Круїз на край землі
Подорожі мрії за дуже доступною ціною! Ми вирушаємо в круїз на край землі, щоб побачити найпівденніший материк нашої планети – Антарктиду!
Маршрут круїзу: Буенос-Айрес (Аргентина) – Монтевідео (Уругвай)– Пуерто-Мадрин (Аргентина) – Пунта-Аренас (Чилі) – Ушуайя (Аргентина) – затока Парадайс (Антарктика) – острів Елефант (Антарктика) – Стенлі (Фолклендські острови) – Буэнос-Айрес (Аргентина).
Приліт в аеропорт Буенос-Айреса. Проходження паспортного контролю, трансфер до готелю та поселення в номери. Вечеря та знайомство з групою.
Сьогодні ми присвятимо знайомству зі столицею Аргентини. У нас буде велика екскурсія містом із місцевим гідом.
Після сніданку виселяємося з готелю і вирушаємо до круїзного терміналу. На найближчі 14 днів нашим будинком стане преміальний експедиційно-круїзний лайнер. Наш корабель, місткістю 2240 осіб, має довжину майже 300 метрів та ширину понад 30 метрів. Корабель був спущений на воду у 2011 році, а остання реставрація судна відбулася у 2018 році. На кораблі знаходиться понад 10 різних барів та лаунж зон, а також різних ресторанів, що пропонують страви японської, мексиканської та французької кухні.
Монтевідео – столиця Уругваю та єдине місто мільйонник, де мешкає майже 40% населення країни. Столиця Уругваю – це чарівне місто, розташоване в південній точці Ріо-де-ла-Плата. Під час прогулянки містом ми познайомимося з його численними пам'ятками, дізнаємося чому Уругвай називають Швейцарією Південної Америки, а Монтевідео входить до 30 найбезпечніших місць у світі.
День у морі. У нас буде час, щоб детальніше познайомитися з можливостями нашого лайнера. Тут є можливість зайнятися йогою, пограти у баскетбол чи волейбол. Для любителів СПА на лайнері є чудовий СПА-центр, який пропонує широкий спектр послуг.
У театрі вечорами проходять різні шоу програми, концерти та вистави. У деяких барах можна насолодитися грою музичних гуртів та потанцювати під живу музику, продегустувати смачні коктейлі або випити келих вина після насиченого дня. Нагадуємо, що пакет алкогольних напоїв та коктейлів на кораблі вже включено у вартість.
Стоянка судна в порту міста Пуерто-Мадрін (Аргентина) 7:00 – 16:00.
Пуерто-Мадрін – це ворота до заповідників дикої природи та аргентинської Патагонії! Півострів Вальдес, на якому розташоване містечко, є притулком для косаток, гладких китів, морських слонів і левів. А якщо нам пощастить, то ми побачимо місцевих знаменитостей – патагонських пінгвінів!
День у морі. Сьогодні наш лайнер пливтиме вздовж берегів Патагонії та архіпелагу Вогненна Земля. Саме ці місця дуже докладно описував Жюль Верн у романі “Діти капітана Гранта”.
Ми пройдемо через Магелланову протоку, яка розділяє континентальну Південну Америку з архіпелагом Вогненна земля. Це вузька і в деяких місцях досить небезпечна для мореплавання протока була відкрита і вперше подолана в 1520 Фернаном Магелланом під час його навколосвітньої подорожі. Протока важка для навігації через часті звуження і непередбачувані вітри і течії.
Стоянка судна в порту міста Пунта-Аренас (Чилі) 8:00 – 16:00.
Ласкаво просимо до найпівденнішого континентального міста на Землі! На центральній площі міста знаходиться пам'ятник Фернану Магеллану, великому мореплавцю, який першим відкрив ці землі.
Через своє географічне розташування місто часто називають "воротами на Антарктичний півострів". Всього за 100 км на південь від Пунта-Аренаса розташована найпівденніша континентальна точка Південної Америки – мис Фроуорд.
Стоянка судна в порту міста Ушуайя (Аргентина) 10:00 – 17:00.
Ушуайя - одне з двох головних міст на території архіпелагу Вогненна Земля та за сумісництвом найпівденніше місто у світі! На мові індійців племені ямана, що колись жили тут, Ушуайя означає «Затока, що дивиться на захід». У наш час це місце називають краєм світла.
Місто розташоване на березі протоки Бігл, який був названий на честь Британського корабля "Бігль", на якому Чарльз Дарвін здійснив свою знамениту подорож, під час якої корабель обігнув Південну Америку, пройшовши через відкриту протоку.
День у морі. Наш корабель узяв курс на Антарктиду!
Сьогодні ми маємо пройти через протоку Дрейка, яка з'єднує Тихий і Атлантичний океани. Він омиває береги Мису Горн – крайньої точки Південної Америки та Південних Шетландських островів, розташованих за 160 км від континентальної Антарктиди. Ширина протоки у найвужчій його частині не менше 820 кілометрів, що робить її найширшою протокою на Землі!
У цьому місці нерідкі штормові вітри та айсберги, а глибина протоки сягає понад 5000 метрів! Через складні штормові умови та льодову обстановку тільки найдосвідченіші капітани та відважні моряки наважувалися пропливати через неї протягом кількох століть. Історично протока є цвинтарем значної кількості кораблів, які намагалися пройти її проти течії та вітрів з часів Магеллана і до відкриття Панамського каналу. Навіть у наш час безпечне судноплавство по протоці можливе лише для вантажних суден і танкерів дуже великої водотоннажності, великих військових кораблів Крейсерів та Авіаносців, а також підводних човнів. Для невеликих туристичних кораблів та вітрильних яхт проходження протоки досі є великим випробуванням. Розмір нашого лайнера дозволяє пройти через це штормове місце за більш комфортних умов.
Привіт Антарктика!
Ласкаво просимо на південь нашої планети. Сьогодні наш корабель курсуватиме у затоці Парадайс. З борту судна нам відкриється захоплююча панорама на льодовики Антарктики. Бухта оточена з трьох сторін сніговими вершинами з льодовиками, завдяки чому у цих водах можна зустріти велику кількість айсбергів.
Під час південного літа в цій бухті часто можна зустріти китів, які припливають сюди підкріпитися дрібною рибою та крилем. А морські леопарди та касатки у тутешніх водах полюють на пінгвінів та тюленів.
Вихід на берег не передбачено.
Продовжуємо наше знайомство з Антарктикою. Сьогодні ми проведемо поблизу острова Елефант, який обмилували для проживання морські слони – один із видів тюленів.
Так само як і в затоці Парадайс у цих водах можна зустріти китів, але в набагато більшої кількості. Наприклад, під час круїзу в 2023 році ми з нашою групою спостерігали навколо нашого корабля близько двох сотень особин китів - це було просто неймовірне видовище!
Вихід на берег не передбачено.
День у морі. Беремо курс на Фолклендські острвови. Сьогодні нам знову доведеться перетнути протоку Дрейка. Ділимося враженнями від побаченого за останні кілька днів за келихом вина та постимо неймовірні фотографії з Арктики в соціальні мережі, адже у нас включено у вартість користування супутниковим інтернетом Wi-Fi на борту корабля.
Стоянка судна в порту міста Порт-Стенлі (Фолклендські острови) 6:00 – 16:00.
Фолклендські або Мальвінські острови, як їх ще називають аргентинці, є заморською територією Великобританії. Право на володіння островами досі оспорюється Аргентиною, яка вважає цей архіпелаг частиною своєї провінції Вогненна Земля.
Столиця островів Порт-Стенлі - єдине місто на всьому архіпелазі, з населенням трохи більше ніж 2000 жителів. У місті знаходиться Кафедральний собою Христа, який є найпівденнішим собором у світі, а також в'язниця розрахована лише на 13 ув'язнених.
Територію островів облюбували птахи, понад 60 видів морських птахів влаштовують для себе на островах місця гніздування. Тут мешкають цілих 5 видів пінгвінів, а загальне їхнє поголів'я може перевищувати 700 тисяч особин!
Дні в морі. Ми матимемо трохи вільного часу, щоб відпочити від насиченої програми попередніх днів.
Прибуття судна до порту Буенос-Айреса.
Трансфер до готелю. Сьогодні відпочинок та вільний день у столиці Аргентини.
Трансфер в аеропорт та переліт додому.
Турлідери:
Проживання у турі:
У турі передбачено:
Вартість залежить від типу каюти.
У вартість включено:
Додатково:
Опціонально:
Примітки:
Додаткові екскурсії у портах:
Порт Пуерто Мадрін:
Порт Пунта Аренас:
Порт Ушуайя:
Порт Стенлі:
Порт Монтевідео:
Туристи самостійно дістаються першої точки маршруту: аеропорт Буенос-Айреса.