Авторський тур Сплав на байдарках Південним Бугом. Від Мигії до Южноукраїнська
Сплав на байдарках і / або катамаранах Південним Бугом можна сміливо порадити всім, хто хоче пізнати всю красу і пригоди водної подорожі. Сплав Південним Бугом прекрасно підійде і для сімейного відпочинку, і для компанії активної молоді – управління байдарками не зажадає від Вас спеціальних знань і великої фізичної сили. Сплавні маршрути Південним Бугом підійдуть і для корпоративної «вилазки на природу» на один-два дні.
Подорож по річці розрахована для невеликих компаній в 15-18 осіб і проходить тільки на катамаранах і байдарках.
Взявши участь у дводенній програмі "Сплав Південний Буг" ви:
Сплав по Південному Бугу на байдарці та катамарані на цій ділянці річки, з цікавими та гідними пам'ятками, занурить Вас на ці кілька днів в красиву і помірно екстремальну атмосферу відпочинку, провітрить від роботи, додасть сил, хороших емоцій і нових вражень.
Довжина маршруту близько 28 км.
10.00 – Зустріч в Мигії з учасниками, що добираються самостійно. Знайомство, інструктаж з техніки безпеки.
Підготовка байдарок (катамаранів) до виходу на воду. Переодягаємося в одяг для сплаву, підбираємо врятував жилет та каску. Вихід на воду.
Починаємо сплав Південним Бугом.
Першим нас зустрічає Великий Мигейський або Запорізький поріг, який виглядає як низка великих хвиль, сплав по яких доставить масу вражень і нікого не залишить байдужим – справжній природний аквапарк.
Наприкінці Великого Мігейського порогу річка ділиться на два протоки:
Наш маршрут пройде через поріг Інтеграл.
Після проходження основних порогів, сплав проходить у дикій місцевості нацпарку з великою кількістю птахів та красивою природою навколо, серед гранітних островів та високих скельних берегів. На маршруті, якщо є бажання учасників і дозволяє природа, купаємось у природних джакузі та стрибаємо з тарзанки.
Але розслаблятися не варто, тому що течія швидка і попереду пороги. Найбільший із них – поріг Курипчанський – довга ділянка річки з хвилями, перекатами та валунами в руслі.
Настав час обідати, і ми причалюємо до берега.
Відпочивши та підкріпившись – продовжуємо наш рух вниз по річці. Далі на нас чекають мальовничий сплав та дуже високий Іванівський міст через Південний Буг.
Ближче до вечора підходимо до місця запланованої стоянки, де на нас чекає наш мікроавтобус з речами. Висаджуємось на берег, витягуємо плавзасоби та ставимо табір.
19.00 – Вечеря. Вечірні посиденьки біля багаття.
Ночівля.
Підйом. Водні процедури.
09.00 – Сніданок
10.00 – Збір наметів і підготовка до продовження сплаву. Виходимо на воду.
На річці після мосту зустрічається велика кількість локальних перешкод у вигляді шиверу, утворених декількома зруйнованими старими млинами. Найсерйознішою перешкодою буде поріг біля хутора Львів.
Південний Буг тече в глибокому каньйоні, де течія то прискорюється, то сповільнюється. Є кілька нескладних ділянок зі швидкоплинами, де річка дає можливість повною мірою насолодитися відпочинком на воді.
На обід знову причалюємо до берега.
Наша програма підходить до завершення. Трохи поплававши серед островів, ми причалюємо до лівого берега на початку сел. Костянтинівка.
15.00 – Закінчення програми. Вручення пам'ятних сертифікатів всім учасникам сплаву.
Учасники туру проживають в наметах.
У турі передбачено:
У вартість походу входить:
У вартість не входить:
Туристи самостійно добираються до с. Мигія.