Авторський тур Доломітові Альпи + Венеція та Адріатичне море
Комфортний тур на авто, з перельотом до Мілана та 5 днів у найкрасивіших місцях Європи.
Фішки туру:
Зранку збір групи в аеропорту Мілан-Бергамо (орієнтовно о 09:00). Ми допоможемо підібрати вам найкращий варіант перельоту.
Сідаємо в наш СТуК-бус, знайомимось та виїжджаємо в напрямку гір. На нас чекають неймовірні місця, які ви бачили в інстарамі або в тревел-каналах.
Першим у списку найкрутіших локацій цього дня у нас озеро Гарда. А саме, одне з найінстаграмніших міст на узбережжі – Лімоне-суль-Гарда. Це місто переносить вас до Сицилії! Адже аромати лимонів та вироби з них зустрічаються на кожному кроці.
Далі на човні рухаємось у не менш прекрасне містечко Ріва дель Гарда, яке є символом озера. Місто з усіх боків оточене горами і це дуже нагадує норвезькі фіорди. Тож насолоджуємось.
Після 18 години їдемо до нашого готелю в горах.
Вечеряємо у місцевому ресторанчику, а далі – невелика тусовка у колі СТуК-family.
Снідаємо та виїжджаємо в Доломітові Альпи. Сьогодні буде насичений день!
Рухаємось по красивим гірським дорогам у Південний Тіроль. Відвідуємо багато крутих об'єктів.
Заїдемо у місто Больцано, відвідаємо його історичну частину – Piazza di Valter, відвідаємо Duomo di Bolzano, побачимо Cattedrale di Santa Maria Assunta та завітаємо у декілька секретних локацій від нашого гіда. Проїдемо по високогірним альпійським селищам, а на останок відвідаємо неймовірну панораму у місті Сан Магдалена. Тут можна насолодитись тишею, духом і колоритом справжнього тірольського села і неймовірною панорамою на вершини вище 3000 метрів. А ще панорама на Val di Funes.
Ближче до вечора їдемо в готель.
Після сніданку сьогодні ми вирушаємо у найбільш цікаві локації нашої подорожі.
На нас чекають водоспади, озера, замки і неймовірної краси гори. Ми побачимо види і панорами, які входять до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
А також найбільш довгоочікувані звичайно ж озера Доломітових Альп. А саме озеро Браєс, від якого перехоплює дух. Тут можна поплавати на човнах, погуляти, а найсміливіші навіть покупатись.
Далі рухаємось у Валь Гардену, де піднявшись на висоту 2000 метрів переїдемо перевал Селла. Помилуємось там видами на найвищі точки Доломіт. Спустимось у долину Валь ді Фаса.
А закінчимо цей день на озері Карерзеє.
Ввечері повертаємось в готель, де пропоную пограти в настільні ігри та круто провести час.
Зранку снідаємо в готелі, виселяємось та їдемо на декілька крутих локацій, які дуже любить ваш гід. І я знаю, що ви точно будете в захваті.
Сьогодні побачимо озера Добіачо, Дурензеє та піднімемось на висоту 1750 метрів до високогірного озера Міссуріна.
Після наших пригод в Доломітах рухаємось в сторону моря. В регіон Венето, де на нас чекає найвідоміше місто на воді – Венеція.
По дорозі відвідаємо декілька крутих секретних локацій від нашого гіда.
Після 15 години приїзд до Венеції, де нас буде чекати місцевий гід, який покаже найкрасивіші та найцікавіші місця цього міста (екскурсія включена у вартість).
А ближче до вечора переміщаємось до нашого готелю.
Сьогодні після виселення з готелю пропонуємо дістатись до Венеції на воді. На місцевих вапарето (водне таксі) можна поплавати між островами, відвідати Мурано та Бурано.
І сповна насолодитись чарівним містом на воді.
О 16 годині наш тур закінчується. Можна самостійно залишитись в Венеції ще на кілька днів.
А у кого рейс додому, будемо відправлятись до аеропорту.
Варіанти зворотних вильотів допоможемо вам підібрати.
Наш тур закінчується, але ми вже готуємось до нових пригод зі СТуК-family.
Проживання в готелі (4 ночі), входить у вартість.
У вартість туру входять 4 сніданки в готелі. Інше харчування оплачується окремо.
Ціна туру: 840 eurДеталi
У вартість включено:
Додатково оплачується:
Авіапереліт до місця початку туру (Мілан) і назад із Венеції оплачується окремо (орієнтовна вартість авіаквитків 60-100 євро).