Авторський тур Carpathian Yoga Fest 2022 у Буковелі

Україна\Карпати\Буковель

Маршрут:
Україна, Буковель,
Кількість місць:
200
Виїзд:
Самостійний

Опис Авторський тур Carpathian Yoga Fest 2022 у Буковелі

Про тур

Сarpathian Yoga Fest 2022 – інтенсивний курс турботи про себе зсередини!

 • Йогатерапевтичні методи, які допоможуть збалансувати фізичне та ментальне здоров'я.
 • Доступ до унікальної інформації та структуровані знання з йогатерапії.
 • Профілактика та лікування різних захворювань, гармонізація всіх сфер життя за допомогою йоги.
 • Цікаві екскурсії, фантастична вечірня розважальна програма, трансформаційні ігри.

Carpathian Yoga Fest 2022 – повне перезавантаження цієї весни: баланс тіла та спокій духу на весь рік!

Кому підійде CYF 2022 BUKOVEL?

 • Кому цікава тема анатомії йоги, йогатерапії, правильної побудови асан та здорового способу життя.
 • Хто прагне зміцнити своє тіло, зрозуміти, які інструменти йоги підходять для особистої практики.
 • Хоче поглибити свої знання, зрозуміти механізми лікувального впливу йогатерапії та підвищити інструкторський рівень.
 • Хто хоче відчути потужну енергію заняття та емоційний зв'язок з іншими практикуючими.
 • Має намір самостійно будувати практику, базуючись на індивідуальних особливостях організму.
 • Хто прагне й надалі розвиватися у практиці, відкрити собі горизонт незвіданої інформації.

Програма

Для учасників фестивалю доступні дві сцени BASE I PROF

СЦЕНА PROF. Для тих, хто прагне покращити рівень, знайти нові знання та інсайти від професіоналів. Інтенсивне навчання, яке допоможе отримати відповіді на внутрішні питання та енергетичний сплеск. Насичені заняття для тих, хто прагне зростання та розвитку. Отримані знання підтверджуються сертифікатом.

6 годин занять на день + доступ до сцени Бейс + вечірня програма + сертифікат про знання.

СЦЕНА BASE. Для тих, хто хоче ознайомитися з якомога більшою кількістю стилів йоги, знайти свій напрямок для подальшого розвитку особистої практики. Поліпшити загальний стан фізичного та психологічного здоров'я. Розкрити свідомість, надихнутися та класно відпочити.

3 години занять на день + доступ до вечірньої шоу-програми.

Що обов'язково буде на CYF 2022? Вибухове поєднання навчання та релаксу серед атмосфери карпатських гір!

Класи, що будуть представлені на фестивалі BASE

Відновлення та зміцнення колінних суглобів методами йогатерапії | Костянтин Яременко

Вивчення будови колінних суглобів, основні причини виникнення різних проблем із колінними суглобами та розбір основних помилок при виконанні асан. Практичні способи відновлення суглобів, зміцнення зв'язок та робота з активними точками тіла (акупресура). Ділюсь своїм багаторічним досвідом, отриманим у ході роботи з футболістами, танцюристами (брейкденс, контемп, балет) та викладачами йоги та фітнесу.

Йогатерапія дихальної системи людини | Костянтин Яременко

Дихання несе на собі одну з найважливіших ролей у життєдіяльності людини. Анатомічна будова дихальної системи, зв'язок дихання та руху енергії в тілі людини зі стійкістю до організму (імунітетом) та когнітивними функціями. Предметний аналіз основних Шаткарм Йоги, що впливають на верхні дихальні шляхи. Розуміння фізіології, процесів газообміну та роботи з бандхами в основних Пранаямах. Базові принципи саморегуляції та м'якої техніки впливу на легеневу тканину.

Як самостійно практикувати йогу, коли мало часу? | Олена Ярушевська

Практичні поради, як почати щодня займатися йогою вдома. Що робити, якщо мало часу? Справжні готові комплекси.

Гнучкість тіла та розуму | Олена Ярушевська

Гнучкість перетворює людину зовні, але чи принесе розтяжка гармонію та рівновагу всередині? Вчимося відчувати та чути своє тіло.

Йогатерапія жіночої репродуктивної системи | Валерія Косовцева

Хатха йога здатна регулювати роботу «фізіологічних маятників», нормалізувати біохімічні гормональні цикли, наводячи їх у частотну відповідність.

На майстер-класі ми дізнаємося, як це відбувається і як потрібно будувати практику. Розглянемо основні патології та техніки йоги, за допомогою яких можна коригувати ці стани. Відпрацюємо варіант побудови комплексу вправ йогатерапії жіночої репродуктивної системи.

Дізнаємося про найефективніші вправи для тазового дна.

Йогатерапії дихальної системи | Валерія Косовцева

Розглянемо терапію з прикладу Бронхіальної астми. Дізнаємося про причини виникнення недуги з боку фізіології, психології та ендокринної системи.

Розглянемо основні напрями практики, які слід відпрацьовувати із самого початку, типи дихання, які можна застосовувати у терапії. Вивчимо лікувально-профілактичні асани при проблемах з дихальною системою.

Чи можливо в йогатерапії використовувати безперервний рух як форму динамічної медитації | Інеса Паранченко

«Я покажу вам, як можна прості вправи зв'язати у безперервний м'який, гарний рух. І отримати насолоду від самого процесу гри зі своїм тілом. Невисокий темп, деяка уповільненість рухів — це сильний каталізатор усвідомленості. Уповільнені рухи мають дуже сильний і дуже сприятливий вплив на всі системи людини.»

Йогатерапія + пілатес новий погляд на старі істини | Інеса Паранченко

Більшість людей вже мають проблеми з хребтом. Не всім показано йога. Що робити?

Саме, йогатерапія та пілатес допомагає глибоко проаналізувати структуру тіла, розібрати проблему та «зібрати» себе заново. Тому що тут ми працюємо з глибокими шарами і намагаємось розворушити, розтягнути те, що роками стискалося.

Класи, що будуть представлені на фестивалі PROF

Прогини та болі. Способи йогатерапії при болі у спині. Відновлення та поради. Лекція та практичне заняття | Олена Бакай

Мало хто любить прогини. А тим більше якщо вони викликають біль у попереку. Виходячи з того, що хворіти в даному відділі хребта може багато різних структур, працювати з болем завжди краще в індивідуальному порядку. На цьому класі я розповім про ті типи болю, які найчастіше зустрічаються при виконанні прогинів. Навчаю технік роботи з усунення найбільш поширеної больової симптоматики. Розповім, що важливо знати при виконанні будь-якого прогину та чітко позначити критерії, коли прогин буде безпечним. Всі знання, отримані в лекційній частині заняття, ми закріпимо на практиці та навчимося грамотним та якісним прогинам, якість – це не завжди глибина!

Тендинопатії чи пошкодження сухожилля. Методи йогатерапії на відновлення. Мобілізація суглобів – збільшення рухливості за суглобових обмежень | Олена Бакай

Сухожилля – це структура опорно-рухового апарату, яка зміцнює наші м'язи до кісток, тому не плутаємо зі зв'язками. І часто сухожилля під час практик йоги травмуються, а гояться довго і неякісно, тому травми мають тенденцію повторюватися іноді. У теоретичній частині заняття ми розберемо найпоширеніші сухожильні травми та асани, в яких вони відбуваються. Навчимося грамотно відновлюватись, якщо це вже сталося, методами йогатерапії. Визначимо основні критерії коректного виконання травмонебезпечних асан. На практичній частині заняття ми проробимо невелику практику, щоб закріпити отримані знання.

Йогатерапія. Колінний суглоб. Усунення найбільш поширених больових синдромів | Олена Бакай

У цьому класі розберемо біомеханіку функціонування колінного суглоба. Перерахуємо структури, які можуть ушкоджуватися та хворіти у ньому. Познайомимося з найбільш поширеним, за статистикою, больовим синдромом і, звичайно, розберемо покрокову інструкцію з діагностики та лікування. На практичній частині заняття здійснимо відновлення найбільш травмонебезпечних для колінних суглобів асан йоги і запам'ятаємо раз і назавжди як не треба робити.

Здорова шия | Валентина Малиновська та Ігор Ткачов

Усім знайоме почуття, коли хочеться розім'яти шию? На цьому класі ми докладно розповімо, як потрібно поводитися з вашою шиєю і що вона здатна витримати. Так само ми розберемо структури, що зношуються і травмуються, і обговоримо головні болі, що пов'язані з шиєю, а в практичній частині техніки вправи на зміцнення стабілізаторів і зняття напруги в області шиї і трапеції. Якщо ви сучасна людина і у вас є проблеми або ви хочете уникнути їх заздалегідь, цей клас якраз для вас.

Йогатерапія кульшового суглоба | Валентина Малиновська та Ігор Ткачов

Всі окрім вас сидять у лотосі і виглядають духовно просунуто, а у вас біль у колінах тільки росте… Якщо тренер зміг, то й ви теж зможете серйозно? На цьому класі ми розберемо наскільки різними за будовою можуть бути кульшові та з'ясуємо які у вас і чого вам варто уникати, навіть якщо добре розім'ятися.

Здоров'я репродуктивної системи | Валентина Малиновська та Ігор Ткачов

Що таке дисрегуляторні порушення та як із цим працювати методами йога-терапії. Розберемо які можуть бути протипоказання до практики та які показання. Поговоримо про важливе.

Черевні маніпуляції "щасливий животик" | Олена Лазарєва

Людям з варикозом, складнощами в роботі ШКТ, жінкам чи дівчатам із болючими місячними. Тим, у кого слабкі м'язи живота, складності з розслабленням. Жінкам у яких складно із почуттям своєї сексуальності. У кого постійне питання із набором ваги в районі живота. Або тим, кому просто хочеться вміти "витворяти" животом.

Заняття з йоги терапії | Олена Лазарєва

Кому потрібний цей клас? Людям із болями у спині, тим, у кого сидяча робота (ITшники, офісні працівники, водії тощо). Людям, які займаються будь-якими фізактивностями, при цьому постійно відчувають біль при навантаженнях (наприклад, у певних суглобах чи м'язах). Тим, хто має нав'язливі думки, безсоння, перманентне хвилювання, кого непокоїть головний біль та нестабільний тиск, матусі та тата маленьких дітей. Тим, хто перестав відчувати щастя в житті через постійний дискомфорт чи біль у тілі.

Викладачі

Викладацький склад на потоках Professional Yoga та Yoga Base буде абсолютно різним.

Майстри та лектори Professional Yoga – це люди, які досягли високого рівня майстерності, що зробили величезний внесок у розвиток йоги не тільки у своїй країні, але й далеко за її межами, які глибоко вивчили або створили певний напрямок, методику.

Олена Бакай, Ігор Ткачов, Валентина Малиновська, Олена Лазарєва, Сідхар Муруган.

Майстри та лектори Yoga Base – харизматичні та захоплені йогою викладачі, які готові допомогти іншим практикувати йогу із задоволенням, відкрити нові горизонти своїм учням.

Інеса Паранченко, Олена Ярушевська, Костянтин Яременко, Валерія Косовцева.

Розклад дня

Розклад занять фестивалю з йогатерапії Carpathian Yoga Fest Bukovel:

 • 07:00-09:00 - заняття потоку Проф;
 • 09:30-11:00 - заняття потоку Бейз (доступне і власникам квитків Проф);
 • 11:30-13:30 - заняття потоку Проф;
 • 14:00-15:30 - заняття потоку Бейз (доступне і власникам квитків Проф);
 • 16:00-18:00 - заняття потоку Проф;
 • 20:00-22:00 - вечірня програма - доступно учасникам фестивалю та гостям, які приїхали з учасниками фестивалю (чоловік/дружина, мама, подруга/друг).

Проживання

Варіант проживання 1. Місце проведення фестивалю – RADISSON BLU RESORT

Цей 5-зірковий готель розташований серед Карпатських гір на лижному курорті Буковель. До послуг гостей спа-центр, критий басейн, сауна та тренажерний зал, а також безкоштовний Wi-Fi.

Елегантні просторі номери оснащені кондиціонером та оформлені в сучасному стилі з використанням теплої гами кольорів. Від балкона відкривається вид на мальовничі Карпатські гори.

Саме тут проводитимуться заняття та основна частина вечірньої програми.

Вартість проживання в Редісоні у 2-місному номері – 1 500 грн з особи за добу – сюди входить шикарний сніданок та 2 години у спа.

Це улюблена частина міста Буковель, серед гостей за незалежними відгуками.

Варіант проживання 2. BUKVILLE

Витончений дизайн, зручне розташування та проживання у Буковелі. Все це можна описати одним словом - Bukville. Саме для кожного гостя було враховано абсолютно все.

Проживання в Буковелі з Bukville - це зручно. У готелі є кафе, де ви можете скуштувати смачні страви або замовити їх у номері. Залишити автомобіль можна поряд з готелем Bukville або на паркінг №1. Це безкоштовно для всіх гостей.

Вартість проживання у 2-місному номері – від 300 грн з особи за добу.

Харчування

При проживанні в Редісоні 5* у вартість входять розкішні сніданки.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 54 - 297 eur

Діти віком до 16 років можуть брати участь у фестивалі безкоштовно.

Увага! Діє акція раннього бронювання до 01.02.2022! Вартість 280 євро! До акційної вартості включено:

 • проживання у 5* готелі Radisson (у двомісному номері);
 • шикарні сніданки + 2 години спа в день;
 • квиток на сцену Проф (до 6 годин практик та теорії на день);
 • участь у вечірній програмі.

Квиток Carpathian Yoga Fest 2022 Professional Bukovel + проживання в 5* готелі Radisson – 297 євро. У вартість входить:

 • Квиток на 6 днів Carpathian Yoga Fest 2022;
 • Йога-практика + лекції;
 • Зірки йоги міжнародного класу;
 • Напрямок Йогатерапія;
 • Захоплююча шоу-програма;
 • Проживання в 5* готелі Radisson (2-місне розміщення), розкішний сніданок, 2 години SPA на добу.

Квиток Carpathian Yoga Fest 2022 Professional Bukovel - 108 євро. У вартість входить:

 • Квиток на 6 днів Carpathian Yoga Fest 2022;
 • Йога-практика + лекції;
 • 6 годин занять на день + доступ до сцени Бейс;
 • Зірки йоги міжнародного класу, напрямок Йогатерапія;
 • Сертифікат про отримані знання;
 • Цікава шоу-програма.

Квиток Carpathian Yoga Fest 2022 Base Bukovel – 54 євро. У вартість входить:

 • Квиток на 6 днів Carpathian Yoga Fest 2022;
 • Йога-практика + лекції;
 • 3 години занять на день;
 • Найкращі українські майстри, напрямок Йогатерапія;
 • Цікава шоу-програма.

Трансфер

Туристи самостійно і власним коштом добираються до місця проведення фестивалю.

Можливо організувати трансфер для груп на запит.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Carpathian Yoga Fest 2022 у Буковелі

Разом з цим туром шукають

Сторінка сформована 03:07:38