Опис Авторський тур 11 родзинок. Львів + Закарпаття
Про тур
Щотижневий 4-денний комбінований тур до Львова та Закарпаття.
На Вас чекають:
- старовинні вуличкі, собори, замки Львова;
- львівські театри, музеї, кав'ярні, кондитерські, ресторанчики;
- звичаї та культура мешканців Закарпаття: українців-русинів (бойків, лемків, долинян), угорців та ромів;
- найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
- найвидатніші історичні пам’ятки краю: палац Шенборна, Мукачівський замок, Ужгородський замок;
- дегустація екологічно чистих карпатських сирів на сироварні;
- краса карпатських гір, озера Синевир, водоспад Шипіт, можливість зробити фото на згадку в наймальовничішому місці Карпат;
- купання в термальному басейні міста Берегово та варіння на повільному вогні у великому чані в лікувальній мінеральній воді;
- дегустація найкращих марочних вин Закарпаття.
Маршрут
Маршрут туру: Львів – Стрий – палац Шенборна – Мукачево – Берегово – Ужгород – Лумшори – Іза – Н.Селище – Синевир.
Програма
День 0. Виїзд з вашого міста
Виїзд поїздом з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Дніпра, Полтави, Сум або інших міст (оптимальні варіанти проїзду уточнюйте у наших менеджерів, також ми можемо допомогти придбати Вам квитки).
День 1. Львів
Прибуття до Львова поїздом з Вашого міста.
Зустріч на вокзалі, трансфер у готель, поселення (відповідно до розрахункового часу).
Пішохідна екскурсія «Вулицями старого Львова». Старовинні будівлі, собори, парки, фортифікаційні споруди. Унікальна середньовічна частина міста, занесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок, Латинська катедра, церква Боїмів, дзвіниця Корнякта, Домініканський собор... Захоплюючі історії про відомих людей, які творили історію Львова, байки, легенди, історичні курйози. Неповторні куточки древнього Львова – Італійський та Вірменський дворики. Відвідання Меморіалу Небесної Сотні.
Вільний час у центрі міста. Всі бажаючі можуть відвідати майстерню шоколаду, шахту кави, ресторан "Криївка". Також у вашому розпорядженні – львівські музеї, кав'ярні, кондитерські, тематичні ресторанчики і т.п.
У вільний час факультативно пропонується:
14:00 Оглядова автобусна екскурсія містом (250 грн/особа) – це прекрасна можливість ознайомитися з історичними пам'ятками, з різноманітністю архітектурних стилів Львова.
Екскурсія починається в центрі, на площі Галицькій, звідки ми рушаємо до найвищої точки Львова – на гору Високий замок. Замок там годі шукати, але панорама звідси відкривається захоплива. З висоти пташиного лету ми побачимо все місто, як на долоні (відвідування Високого Замку може бути замінене на огляд панорам міста з оглядового майданчику меморіалу Героїв Небесної Сотні).
Личаківське кладовище вважають найгарнішим у Східній Європі і обов’язковим місцем для відвідування у Львові. На користь цього говорить і той факт, що ще в середині XVIII століття закохані пари призначали побачення у новоствореному скверику з красивими алеями поміж пам’ятників та гробівців. Його називають “личаківським некрополем” або “львівським вавелем”. Це “музей під відкритим небом”, де зібрана найкраща сакральна скульптура Львова.
Візитівка міста, один з найдавніших і найгарніших його храмів, собор Св. Юра. Святиня, яка розміщена на одному з львівських пагорбів, ще здалеку привертає увагу позолотою куполів, а зблизька вражає розкішшю барокового оздоблення та експресивністю скульптур, серед яких є роботи “українського Мікеланджело” Йогана Георга Пінзеля.
День 2. Палац Шенборнів – Мукачево – Берегово
Сніданок. Виїзд зі Львова (09:00 від залізничного вокзалу, самостійний трансфер до місця збору). Переїзд через Карпатські гори в Закарпаття.
Санаторій "Карпати". Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.
Мукачево. Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок “Паланок” (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.
Крім потужного замку в Мукачево є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасна зелена ратуша (1903р.).
Берегово. Колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.
Купання в термальному басейні або прогулянка по місту.
Берегівське вулканічне низькогір’я. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.
Берегівський р-н, ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:00.
День 3. Ужгород – Лумшори
Сніданок і виїзд (08:00)
Ужгород. Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.
Лумшори. В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Повернення в Берегове, дегустація берегівських вин.
Повернення в садиби о 21:30.
День 4. Виноградів – Синевир – центр бурого ведмедя
Сніданок і виїзд (08:00).
Виноградів. Ферма "Карпатський буйвіл".
Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвіл”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.
Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті989 метріві має максимальну глибину 22 метри.
Реабілітаційний центр бурого ведмедя. На території Національного природного парку “Синевир” розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв’язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неводі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування.
Переїзд через Карпати у Львів (повернення о 22:00 на приміський залізничний вокзал).
Відправлення поїздом у Ваше місто (оптимальні варіанти проїзду уточнюйте у наших менеджерів).
У разі необхідності можливо добронювати ще 1 ніч в готелі Львова і продовжити знайомство з містом.
Проживання
Проживання під час туру:
- У Львові – готелі 2-3* в центрі міста, номері зі зручностями;
- В Закарпатті в затишних садибах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні.
Харчування
У вартість туру входять сніданки.
Факультативне харчування, передбачене у турі, оплачується додатково на місці.
Ціни
Ціна туру: 4 550 - 5 550 грнДеталi
У вартість включено:
- проживання у готелі у Львові, у садибах у Берегові;
- сніданки;
- транспортно – екскурсійне обслуговування по програмі;
- трансфер вокзал – готель;
- інформаційний супровід туристів представником оператора.
Додатково оплачується:
- вхідні квитки в музеї та на інші об'єкти;
- дегустації;
- залізничний проїзд.
Знижки для дітей:
- дітям до 5 років (включно), при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та готелях, без харчування – безкоштовно;
- дітям до 14 років (включно) знижка від загальної вартості туру 250 грн/особа.
Трансфер
Залізничний трансфер з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Дніпра, Полтави, Сум або інших міст до Львова і назад, оплачується окремо.
Додаткова інформація
Додаткова інформація по туру:
- Тур індивідуально-збірний.
- Просимо дізнаватися про наявність місць, бронювати та оплачувати тур заздалегідь.
- Тур та ціна не дійсні у Новорічно-Різдвяний період і на деякі святкові дати.
- Для групових замовників можливе замовлення туру у будь-які дні. Ціна залежить від узгодженої програми, готелю, кількості осіб у групі.
- Туристична компанія залишає за собою право змінювати послідовність екскурсій та міняти їх на рівнозначні.
- Увага! Щоб гарантовано потрапити на факультативні екскурсії, необхідно їх замовляти при бронюванні туру.
- Ціна туру прорахована на стандартні 2-місні номери. Уточнюйте наявність місць у готелях та вартість туру перед бронюванням.
- Місця в автобусі розподіляються по мірі заброньованих та проплачених заявок від туристів.