Авторський тур Природні дива Карпат. Цвітіння крокусів у Колочаві + Синевир!
Опис Авторський тур Природні дива Карпат. Цвітіння крокусів у Колочаві + Синевир!
Про тур
Відкрийте для себе красу недоторканої весняної карпатської природи, яка поєдналася зі старовинною архітектурою великого села-музею під відкритим небом. Вирушаємо милуватися водоспадом Шипіт, озером Синевир та крокусами в Колочаві!
В цьому турі ми зібрали для Вас найкрасивіші природні дива Карпат і Закарпаття: гірські озера, стрімкі річки і водоспади, дивовижної краси панорами карпатських гір і ціле море синіх квітів! Такі природні картини дуже надихають і залишаються в пам'яті назавжди!
Маршрут
Маршрут туру: Пилипець – Колочава – Вільшани – Шипіт – Синевир.
Програма
День 0. Виїзд з вашого міста
Виїзд поїздом з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Дніпра, Полтави, Сум або інших міст (оптимальні варіанти проїзду уточнюйте у наших менеджерів, також ми можемо допомогти придбати Вам квитки):
- з Києва до Воловця поїздами № 13, 123, 81, 29 щоденно;
- з Харкова, Сум до Воловця поїздом № 45 по парних;
- з Харкова, Полтави поїздом № 17 по непарних;
- з Одеси поїздом № 38 щоденно;
- з Дніпра, Запоріжжя поїздом № 4 щоденно;
- з пересадками через Київ або інші варіанти.
День 1. Водоспад Шипіт
Прибуття поїздом на станцію Воловець (бажано до 13:00)
Зустріч на вокзалі. Трансфер до готелю на курорті Пилипець.
Поселення згідно правил (з 14:00, за наявності вільних номерів – раніше).
Прогулянка до відомого водоспаду Шипіт, який знаходиться неподалік від центру курорта. Містичний Шипіт зачаровує своєю красою. Милуватися водоспадом можна будь-якої пори року (дод. вх. квиток).
Вільний час на обід (дод. оплата). Пропонуємо відвідати смачних закарпатських страв прямо біля водоспаду (грибна юшка, бограч, шашлик).
Бажаючі можуть піднятися з Пилипця на крісельному підйомнику (дод. оплата) в серце Боржавської полонини – на гору Гимба, з вершини гори відкриваються чудові панорами карпатських хребтів!
Вільний час на курорті.
Також пропонуються: польоти на парапланах, катання на джипах, квадроциклах, конях тощо (за дод. плату).
Вечеря (тільки в садибі).
День 2. Колочава – Вільшанське водосховище
Сніданок.
10:00-17:30 – Екскурсія до Колочави "Старе село і долина крокусів".
Переїзд до Колочави – найцікавішого села Карпат і України.
Відвідування музею "Старе село" (дод. вх. квиток), в якому представлене самобутнє життя тодішніх горян. Спробуйте самостійно відкрити хату дерев'яними ключами, порубати ручною пилкою деревину, написати літеру грифелем на кам'яній дошці, посидіти у старовинній сауні, сфотографуватися на тлі останнього опришка Карпат, відчути себе в'язнем угорської в'язниці...У церковно-приходській школі строгий дяк-вчитель проведе урок і навчить релігійним правилам. За непослух можете заробити і різками! Тут ви також зможете побачити вузькоколійну залізницю з стареньким паровозом, церкву Святого Духа та десятки інших, не менш привабливих музейних експонатів села Колочава.
Колочавський музей-скасен «Старе село» щороку потопає в фіолетових квітах. Кожної весни тут спостерігається унікальне природне явище – массово зацвітає рідкісна рослина – Шафран Гейфеля. Зазвичай перші квіти з’являються з середини березня і массово цвітуть десь до середини квітня.
Цвітіння перших весняних квітів ніби дає людям можливість хоч на короткий час відволіктися від сірої буденності життя і перенестися у справжню казку, де весна торжествує над похмурою зимою.
Вільний час на обід (дод. оплата).
Закарпатське море «Вільшанське водосховище» – розташоване в селі Вільшани на Закарпатті, неподалік від села Колочава. Безмежна водна гладь, оточена віковими лісами, і приголомшливі гірські вершини, з усіх боків обступаючі водойму – такі природні картини залишаються в пам'яті назавжди. Його розміри вражають: 9 км в довжину і 1 км в ширину - напевно, тому його і називають Закарпатським морем. Неймовірно, але ті води, які тут утворюють величезне дзеркало водної гладі, потрапили сюди з найзагадковішої і овіяної легендами водойми Українських Карпат – озера Синевир.
Повернення до Пилипця. Вільний час.
Радимо вам відвідати карпатський чан (за дод. плату) – найкращий варіант, щоб розслабитись після насиченого дня, адже це не лише приємно, а й корисно! Він допомагає зняти напругу як фізичну, так і емоційну.
Вечеря (тільки в садибі).
День 3. Кам'янецький водоспад – Синевир – реабілітаційний центр бурих ведмедів
Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
Екскурсія "Дива Синевирської поляни".
Маршрут пройде звивистими дорогами Українських Карпат, ви почуєте таємничі легенди гірського краю, побачите чудові панорами гір, бурхливі потоки річок та навіть власні очі побачите справжній гейзер!
Зупинка на фотопаузу біля Кам'янецького водоспаду. Не помітити водоспад складно, адже розташований він поблизу автомобільного шляху. Складається враження, що водоспад спеціально обрав це місце, ніби боявся, що мало людей зможуть оцінити його красу. А так – його бачать усі, хто проїжджає повз. Це такий приємний бонус на шляху до Синевиру. Та й очі радіють від того, що побачили щось нове та незвичне для міського жителя.
Озеро Синевир – одне з семи природних чудес України, вважається найцікавішим об’єктом національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Його водне дзеркало має площу 4-5 га, середня глибина коливається від 8 до 10 метрів, а максимальна сягає 24 метрів.
Вільний час на обід (дод. оплата). Закарпатські страви можна замовити у колибі-музеї, де зібрані предмети побуту з усього Закарпаття. Банош, бограч, форель… всі страви неймовірно смачні та колоритні!
Відвідання найбільшого в Україні реабілітаційного центру бурих ведмедів (дод. вх. квиток).
Він є унікальним та першим в Україні притулком для цього виду тварин. Розмістився він посеред мальовничої природи Національного парку «Синевир». Тут проходять реабілітацію тварини, які зазнали жорстокого поводження від людей, а також постраждали від стихійних лих природного характеру. Спостерігаючи за купанням звірів у водоймі чи їх захоплюючими іграми тішаться і дорослі, і діти.
Трансфер на залізничну станцію Воловець.
Відправлення з Воловця до Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Полтави, Сум та інших міст.
Проживання
Варіант проживання 1. Готель "Wood House", Пилипець
Готель "Wood House" розташований у с. Пилипець, за 900 м до водоспаду Шипіт, 100 та 200 м до крісельного та бугельного підйомників. До послуг гостей бар і місце та обладнання для барбекю. У помешканні працює ресторан і цілодобова стійка реєстрації, надається безкоштовний Wi-Fi та здійснюється обслуговування номерів. На території облаштовано безкоштовну власну парковку та працює пункт прокату лижного спорядження. Готель налічує 12 номерів, які укомплектовано телевізором з плоским екраном, сервантом і звуконепроникними вікнами, власною ванною кімнатою з душем і рушниками. З вікон номерів відкриваються чудові панорами карпатських хребтів і вид на центр курорту.
Щоранку в готелі подають континентальний сніданок або сніданок по меню.
Варіант проживання 2. Приватна садиба "У Яслигана", Пилипець
Садиба "У Яслигана" – це двоповерховий будинок, на першому поверсі якого знаходиться кухня, їдальня, вітальня, санвузол. На другому поверсі – п'ять дво-тримісних номерів, туалет, душова кімната. На кухні є необхідний посуд, меблі, холодильник, мікрохвильова піч, газова плита. В вітальні та номерах – сучасне меблювання, затишно. Будинок розрахований на проживання 10-12 осіб, небагатолюдно. В садибі постійно є холодна та гаряча вода, автономне водяне опалення, Інтеренет з Wi-Fi доступом. На території є літня альтанка, гойдалка.
Гостям пропонується дворазове харчування, вартість якого включена у вартість проживання. Домашня українська та закарпатська кухня. Їжу також можна готувати самостійно. Недалеко є кафе та магазин. На території садиби можна взяти дрова та приготувати на мангалі барбекю та печеню.
Взимку господарі садиби допоможуть знайти лижного інструктора, домовитись за прокат лижного спорядження.
Варіант проживання 3. Готель "Шепіт Карпат", Пилипець
На висоті 700-750 м над рівнем моря розкинув свої простори комфортабельний недорогий готель Шепіт Карпат. Незалежно від пори року, тут панує неймовірно позитивна атмосфера, оскільки готель Шепіт Карпат оточений нереально красивими та могутніми горами, неподалік розтікається водоспад Шипіт, на горизонті видніється відома полонина Боржава…В двохстах метрах від готелю розташований найдовший в Карпатах 1500 метровий підйомник з 4 км. спуском. Поряд з готелем є окремий підйомник для дітей і початківців.
У готелі працює бар-ресторан, де готують страви як традиційної української, так і закарпатської кухні, літня тераса та піцерія. Також є мангали та альтанки для гостей, сауна, прокат лиж, стоянка з охороною автомобілів.
Комплекс складається з основного цегляного корпусу, дерев'яного котеджу та номерів над банею. Можливе мешкання в 2-, 3- і 4-місних комфортабельних номерах основного корпусу або в дерев. котеджах. У номерах є гаряча вода, супутникове ТБ і холодильник.
У вартість входить сніданок комплекс.
Харчування
У вартість туру входять сніданки в готелях (або сніданки+вечері у садибі). Інше харчування оплачується окремо.
Ціни
У вартість включено:
- проживання в обраному готелі/садибі в номерах зі зручностями 2 доби;
- сніданки в готелях (або сніданки+вечері у садибі);
- транспортно-екскурсійне обслуговування за програмою;
- трансфер вокзал – готель – вокзал;
- туристичний збір;
- інформаційний супровід туристів.
Додатково оплачується:
- вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
- купання в чанах;
- факультативні розваги;
- харчування;
- залізничний проїзд з вашого міста.
Вартість вхідних квитків (станом на 15.01.2024):
- Водоспад Шипіт: загальний – 20 грн, діти 7-16 р. – 10 грн; діти до 7 р. – безкоштовно.
- Підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний (в обидва боки) – 250 грн, діти до 12 років – безкоштовно.
- Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”: загальний – 120 грн/ос., студенти – 60 грн/ос., школярі – 45 грн/ос.
- Реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний, пенсійний – 60 грн, студенти і школярі – 30 грн.
- Озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 60 грн, студенти і школярі – 30 грн.
Факультативні розваги в Пилипці (станом на 15.01.2024):
- Катання на джипах – від 350 грн./ос. (в залежності від маршруту та кількості осіб).
- Політ на параплані (з інструктором) – 2 000 грн.
- Купання в карпатському чані (на 4-6 осіб) – 700-900 грн./година.
- Катання на квадроциклах – 1 000 грн/година.
Трансфер
Залізничний трансфер з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Дніпра, Полтави, Сум або інших міст, оплачується окремо. Трансфер вокзал – готель – вокзал входить у вартість.
Додаткова інформація
Звертаємо Вашу увагу, що тур може не відбутися через недобір групи.