УВАГА! Програма туру "Тенерифе - молодіжний тур" вже не проводиться і перенесена в архів!
Подивіться інші тури цього організатора:
Опис Авторський тур Тенерифе - молодіжний тур
Про тур
Фішки туру:
- Молодіжний Тур;
- Інопланетні краєвиди Тенерифе;
- Підйом на вулкан Тейде;
- Ловимо хвилі на серфі;
- Світанки та заходи сонця на океані.
Цей тур можна оплатити частинами або взяти у розстрочку від Monobank і ПриватБанк. Залишай заявку і ми розповімо детальну інформацію.
Маршрут
Топові Локації Тенерифе - Пуерто Де Ла Круз/Тенерифе - Anaga Rural Park - Сан-Крістобаль-Де-Ла-Лагуна - Серфінг в Атлантичному океані - Тенерифе.
Програма
День 1. Тенерифе
Вітаємо у молодіжній групі Eurotrips! Тепер ти – частина легендарної #eurotripsfamily! Комфортабельне авто з відмінною музикою, фільмами і компанією – це тільки початок.
Крім вражень від Тенерифе, на тебе чекають знайомства і спілкування з крутим ком’юніті, повне перезавантаження всіх внутрішніх батарейок та свобода для імпровізації і здійснення особистих бажань. Іноді, щоб вирішити всі свої питання, достатньо просто забити на них і відправитись у тур. Так і зробимо.
Пригоди #eurotripsfamily на Тенерифе розпочинаються!
Ця подорож відрізняється від попередніх турів Eurotrips. Замість декількох країн та нон-стоп переїздів ми тиждень відкриватимемо для себе все різноманіття острова Тенерифе. Спокійно, усвідомлено, у класній компанії однодумців будемо досліджувати унікальну природу острова разом з його незвичайним культурним шармом.
Побуваємо в усіх “Must visit” місцях Тенерифе і, звісно, відкриємо не популярні серед туристів локації, від яких просто затримується подих!
Перший день – зустріч та знайомство. Після прильоту заселяємося у житло та познайомимося один з одним за спільною вечерею. Наші тури завжди об’єднують допитливих, сміливих та дууууже веселих людей.
Якщо тобі потрібна допомога з вибором найкращих квитків, організатори туру завжди напоготові.
Ночівля у гестхаузі.
День 2. Пуерто Де Ла Круз / Тенерифе
Ти колись був на вершині вулкану? Сьогодні в тебе є така унікальна можливість. На нас чекає вулкан Тейде – найвища точка Іспанії. Інопланетні краєвиди, казкові химерні скелі, різнокольорові схили вкриті вулканічним попелом, безкраї поля лави – все це ти побачиш на власні очі. Підніматися на вершину будемо найбільшою в Іспанії канатною дорогою.
Не будемо збавляти темп твоїх вражень на сьогодні, і після підйому на вулкан, ми вирушимо у загадкову долину Маска, яку ще називають «піратською». Кажуть, серед цих неприступних скель та печер пірати ховали свої скарби. Але зараз головний скарб цього місця – це дивовижна природа та краєвиди з видом на Атлантичний океан.
Захід сонця зустрінемо біля маяка Тено – найзахіднішої точки Тенерифе. Це настільки топове місце, що тут знімали шостий Форсаж на інші фільми. Уяви, ми будемо плавати там, де плавали голлівудські зірки. Тому захвати купальник у сумку з самого ранку. Зрештою, у цій подорожі він ніколи не зайвий.
Повертаємося до помешкання, вечеряємо.
День 3. Anaga Rural Park
Ранок насправді добрий, коли починається зі світанку на березі океану. В оточенні скель і під шум хвиль зустрінемо сонце, а потім гарно поснідаємо, бо на нас чекає дуже активний день!
Готуй кросівки, не забудь купальник, і вперед до пригод. Цей день ми проведемо у чіловому трекінгу по Anaga Rural Park – величезному біосферному заповіднику з гірськими пейзажами на узбережжі. Пройдемося численними стежками в оточенні мальовничої природи і дістанемося однієї із затишних бухт з дрібним чорним піском Plaja Benijo. Це місце точно закарбується у твоїй пам'яті та фотогалереї на все життя. Такі унікальні пейзажі, темні скелі та прозору блакитну воду, що здіймається білою піною біля узбережжя годі й шукати деінде! Як щодо того, аби пройтися по вулканічному піску босоніж, а потім скупатися в Атлантичному океані? Подаруємо собі справжній кайф і відчуття максимальної свободи.
Тут ми зустрінемо один й найгарніших заходів сонця у житті, після чого повертаємося назад до помешкання і за бажанням заглянемо до одного з локальних барчиків на дрінк.
День 4. Сан-Крістобаль-Де-Ла-Лагуна
Тенерифе вражає не лише унікальною природою та ландшафтом, але й архітектурою та міськими вайбами. Вранці вирушаємо до міста Сан-Крістобаль-де-Ла-Лагуна, яке будували за моделлю декількох міст Латинської Америки. Будемо блукати вулицями 16 сторіччя, історичними садибами, заглядати у дворики, затишні магазинчики та детально знайомитися з першою столицею Тенерифе. Тут настільки атмосферно, що старовинний центр міста Сан-Крістобаль-де-Ла-Лагуна визнали об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Познайомившись з культурною спадщиною Тенерифе, час релакснути на пляжі. Його особливість у білосніжному піску, що спеціально завозився із Сахари ще 50 років тому. А завдяки збудованій дамбі, що захищає берег пляжу від високих хвиль, вода тут трішки тепліша, ніж на інших узбережжях. У цьому райському місці ми будемо чілити на сонечку, купатися та засмагати.
Спільна вечеря, ночівля.
День 5. Серфінг в Атлантичному океані
Цей день присвятимо пляжному відпочинку, серфінгу та релаксу на сонці.
Ловити хвилі Атлантичного океану на дошці будемо на Playa de la Tejita. Це топ спот для початківців, і улюблене місце досвідчених серфінгістів. Тут не лише круті хвилі для занять, але й естетична насолода. Небагатьом щастить займатися серфінгом з видом на гору Монтанья–Роха, колишній кратер вулкану з червоним відтінком. Емоції від цього досвіду краще за будь-який сувенір з острову – перевірено! Вартість серфінгу (за бажанням) - 40 євро за 3 години.
Продовжимо дослідження пляжів Тенерифе на Playa del Duq. Золотистий пісочок та лазурова водичка – те, що треба для тотального чілу. А якщо захочеться додати авантюризму – давай політаємо на параплані і поглянемо на дивовижну природу острова з висоти. Вартість польоту - 99 євро.
Ввечері перемістимося на пляж в Los Gigantes. Тут океан впирається в каскади містечка, а друбні бухточки з неймовірними видами разом зі скелястими обривами роблять це місце унікальним.
День 6. Тенерифе
Тенерифе – місце №1 у Європі, де можна побачити китових дельфінів у їхньому природному середовищі. Цим сьогодні і займемося.
Після сніданку вирушаємо у круїз водами Атлантичного океану. Будемо засмагати на кораблику і спостерігати за сірими та чорними китовими дельфінами – їх тут понад 20 видів! Явище у тисячу разів яскравіше, ніж похід до дельфінарію чи океанаріуму! Готуйся до дня, повного захоплення, дивування та відпочинку на первозданній природі.
На вечерю заглянемо до одного з автентичних ресторанів, де смакуючи дари місцевої кухні, згадаємо всі наші тижневі пригоди та, звичайно помріємо про нові подорожі. Хоча чому лише помріємо? Навіть заплануємо! Орієнтовна вартість вечері – 30 євро.
День 7. Тенерифе
Останній день теплої подорожі #eurotripsfamily на Тенерифе. Але це лише початок наших спільних мандрівок – у світі ще стільки всього неймовірного. Недарма ми ж вчора планували.
Снідаємо, та збираємося в аеропорт.
Проживання
В турі організовано проживання в гестхаусах або готелях 3-4*.
Харчування
В турі харчування оплачується самостійно - до 200 євро.
Ціни
Цей тур можна оплатити частинами або взяти у розстрочку від Monobank і ПриватБанк. Залишай заявку і ми розповімо детальну інформацію.
Включено у вартість:
- транспортне обслуговування за програмою;
- ночівлі у гестхаузах або кльових готелях;
- трансфер з/до аеропорту (за умови прильоту рекомендованим рейсом);
- відвідування топових локацій острова;
- вулкан і національний парк Тейде;
- релакс на пляжах Атлантичного океану;
- відвідування біосферного заповідника;
- хайкінг на вершину вулкана;
- найбільша у Європі вулканічна печера;
- супровід турлідера Eurotrips 24/7.
Додатково:
- авіаквитки (організатори надають допомогу з квитками);
- страховий поліс;
- харчування (до 200€)
- особисті витрати;
- факультативні екскурсії (за бажанням).
Додаткові активності (за бажанням):
- серфінг у Атлантичному океані - 40 євро за 3 години;
- польот на параплані - 99 євро;
- фінальна вечеря - 30 євро.
Трансфер
Туристи самостійно та власним коштом дістаються місця збору - аеропорт Тенерифе.
Розмір багажу – обмежений категорією твого авіаквитка. Найдешевші білети завжди з ручною поклажею, тому рекомендуємо орієнтуватися на невеликий рюкзак.
Необхідні документи
Для виїзду закордон тобі потрібен біометричний паспорт громадянина України, або посвідка на проживання в країнах ЄС.
За правилами безвізового режиму, українці без оформлення статусу тимчасового захисту можуть перебувати в країнах ЄС 90 днів протягом 180 днів. Якщо цей термін перевищено, то перебувати в зоні Шенгену не можна без відповідного дозволу. Виключенням є Польща, Болгарія та Хорватія, в яких нам дозволяється перебувати 180 днів.
Щоб правильно визначити чи вистачає тобі днів по безвізу, слідуй наступним крокам:
- від дати старту подорожі відніми пів року;
- від дати, яка вийшла і до дати старту подорожі порахуй кількість днів проведених в ЄС;
- кількість днів не повинна перевищувати 80+ (тут залежить скільки днів ти проведеш у подорожі з нами).
УВАГА! Програма туру "Тенерифе - молодіжний тур" вже не проводиться і перенесена в архів!
Про організатора туру

УВАГА! Програма туру "Тенерифе - молодіжний тур" вже не проводиться і перенесена в архів!
Подивіться інші тури цього організатора: