Авторський тур Екскурсія у Межигір'я

450 грн

Україна\Київська область\с. Нові Петрівці

Маршрут:
Україна, с. Нові Петрівці, Київ - Нові Петрівці (Межигір'я) - Київ
Кількість місць:
19
Виїзд з:

Опис Авторський тур Екскурсія у Межигір'я

Про тур

Пропонуємо вам цікаву екскурсію в дуже мальовниче місце - колишню резиденцію Віктора Януковича, а сьогодні - відкритий для відвідування парк Межигір'я.

Розташоване в Вишгородському районі Київської області, в мальовничому селі Нові Петрівці, Межигір'я - це дуже красиве урочище, біля самих берегів Дніпра. Назва його пояснюється дуже просто - воно знаходиться в глибокій долині, прямо між гір.

Програма

План тура:

 • 10:00 Всі члени групи зустрічаються на станції метро Героїв Дніпра.
 • 10:30 Починається наша захоплююча екскурсія по колишній резиденції президента.
 • 12:00 Кожен отримує кілька годин вільного часу, які можна витратити на прогулянки по Межигір'ю і відвідування вподобаних пам'яток.
 • 14:30 Виїжджаємо назад до столиці.

Раніше, аж до 1935 року, в цій місцевості знаходився Межигірський чоловічий монастир, але після того, як столиця нашої країни переїхала до Києва (а раніше вона була в Харкові), замість зруйнованих будівель монастиря виросли котеджі урядової резиденції. Мальовничі ліси стали мисливськими угіддями, а уламки руїн використовували для укладання доріжок.

Загальна територія Межигір'я вражає, і займає цілих 140 гектарів.

Після проходу через ажурні, красиві ворота ми потрапляємо до клубного будинку, або "Хонки". Свою назву ця дерев'яна будівля отримала завдяки фірмі з Фінляндії, що його побудувала.

Поруч з будинком можна побачити штучне водоймище, яких на всій території налічується більше десяти. Від клубного будинку ведуть сходи з мармуру, пішовши якими ми потрапимо в плаваючий ресторан «Галеон», розташований в водах Київського моря.

Також на території Межигір'я знаходиться чудове місце для екскурсій - один з найбільших в країні зоопарків. Тут можна побачити безліч красивих тварин, як домашніх, по типу кіз, корів та інших, так і екзотичних - антилоп і страусів.

Головна родзинка межигірського зоопарку - можливість на відстані витягнутої руки побачити тварин, які занесені до Червоної книги нашої країни. Серед них виділяються бурі ведмеді і безліч рідкісних видів птахів - степові журавлі, дрохви, фазани.

Харчування

Обід, не входить у вартість.

Ціни

Вартість:

 • для дорослих - 450 грн;
 • для дітей до 12 років - 400 грн. 

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:

 • Екскурсія в Межигір'я;
 • Транспортний супровід;
 • Адміністративний супровід.

СПЛАЧУЄТЬСЯ ОКРЕМО:

 • Вхідні квитки на території Межигір'я дорослий – 150 грн, дитячий – 50 грн; пенсіонери - 60 грн.
 • Харчування;
 • Особисті витрати;
 • Страхування.
Замовити!

Трансфер

Автобусний трансфер з/до Києва, входить у вартість.

Місце зустрічі: Всі члени групи зустрічаються на станції метро Героїв Дніпра.

Про організатора туру

Анга Тревел
Україна, м. Київ
Працюємо з 2010 року

Анга Тревел - профільний оператор по організації екскурсійних програм по всіх регіонах України. Як туроператор на ринку внутрішнього туризму працюємо з 2010 року і займаємося створенням екскурсійних програм і турів вихідного дня. За цей час нашими послугами скористалися десятки тисяч туристів, ми даруємо чудові емоції, відпочинок та враження багатьом українцям і гостям країни.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Сподобався авторський тур? Поділися з друзями:

Відгуки Авторський тур Екскурсія у Межигір'я

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 19:01:06
;