Авторський туризм - дорога до незвичайних пригод

12.09.2020

З кожним роком кількість тих хто полюбляє подорожувати стає все більше і більше. Людині необхідно не тільки відпочивати десь на пляжі, але і культурно збагачуватися. На наш погляд туризм сьогодні дуже різноманітний. В нашій вступній статті ми б хотіли ознайомити Вас з таким поняттям як авторський туризм/авторські тури.

Якщо раніше тур можна було придбати у турфірми або туроператора, то в епоху розвинених технологій та інфраструктури, люди можуть в один клік забронювати готель або квиток на літак.

Чим відрізняється звичайний тур від авторського?

Агенство найчастіше пропонує готові тури зі стандартним пакетом розваг:

  • переліт;
  • трансфер до місця відпочинку;
  • оплачений відпочинок в готелі;
  • страховку;
  • харчування.

Також на місці Вам запропонують пакет екскурсій або Ви можете відправитися куди-небудь самостійно.

Авторський тур - це вид туру, розроблений туристичним оператором або фізичною особою з незвичайною програмою.

Авторські тури - це можливість відвідати незаїждженими місця, незвичайні, отримати масу неймовірних емоцій від програми, яку для Вас підготував автор. Насправді автором може виступати як туроператор, так і фізична особа. Туристів пов'язує одна тематика поїздки та загальні інтереси.

Авторський туризм часто може бути екстремальним, включаючи активності неформальні для звичайного відпочинку. Можна сказати що даний вид туризму з'явився відносно нещодавно, попит на незвичайний відпочинок породив цікаві пропозиції. Наприклад, це може бути: йога-тур, поїздка на джипах, квест тури, похід в гори, вело похід, яхтинг, сімейний відпочинок з розважальною програмою. Тобто все дуже-дуже незвичайне для стандартного відпочинку.

В авторські тури Ви можете поїхати самостійно і не просити знайомих.

Одним з основних відмінностей звичайного туризму від авторського — це те, що ви подорожуєте в невеликих групах від 3-х людей.

Якщо Вас зацікавив даний формат відпочинку, пропонуємо обрати авторський тур на Ваш смак. Портал author-tour.com.ua допоможе в цьому, адже тільки у нас Ви зможете знайти велику кількість турів, як в Україні, так і за кордоном від різних авторів!

Принципи нашого порталу — великий вибір, перші ціни, прямий зв'язок з організатором.

Не втрачайте час, і обирайте тур прямо зараз! Хороший відпочинок — це враження, які залишаться з вами назавжди!

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись та отримуй свіжі новини про авторські тури

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих курсів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 06:47:24
;