Авторський тур Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів

Очікуємо графік і ціни
8,6
із 10
оцінка організатора
2 відгука

Україна \ Житомирська область \ Буки (Житомирська область)

Опис Авторський тур Тростяниця - мандри через меандри або в гості до бобрів

Про тур

Тростяниця зовсім невелика, надзвичайно звивиста поліська річка серед лісів Житомирщини, в 140 км від Києва. Яка дуже рідко відкриває свої принади для байдарочників. Це буває в дуже короткий період високої води, тільки навесні і не кожного року.

Річка з надзвичайно високою концентрацією мальовничих краєвидів! Високі схили, гранітні валуни вкрити пухкою ковдрою із зеленого моху. Сосновий і змішаний ліс у притулок до води, карколомне переплетення коріння дерев, невеликі перекати і навіть кілька цікавих порогів. Але найцікавіше тут – "сліди життєдіяльності" бобрів. Численні греблі, розміри деяких просто вражають, вони навіть можуть витримати вагу дорослої людини. Ми їх нарахували на нашому маршруті з десяток! Дуже багато підточених і скинутих цими гризунами дерев, зрізаних зубами гілочок, з яких філігранно знято і з'їдено всю кору. Швидкі береги протоптані їх стежками, багато нір і навіть є один досить великий бобровий будиночок. Справжнє боброве царство!

Сплав на байдарках по Тростяниці навесні – це чудова можливість відкрити сезон активного відпочинку на воді. Відпочити від міста, побувати серед мальовничої природи Полісся та дізнатися більше про життя диких тварин, які мають хист до будівництва.

Програма

8-00 Збір групи біля метро "Академмістечко", виїзд на початок маршрут у Житомирській області у селищі Буки, недалеко від Малина.

Прибуття на місце, підготовка байдарок, інструктаж з техніки безпеки.

Початок сплаву на байдарках Тростяницею до п. Чоповичі, протяжністю 18 км.

Після сплаву збір та виїзд до Києва.

Харчування

У вартість туру не входить харчування.

Ціни

Ціни минулого сезону

У вартість входить:

  • проїзд з Києва на мікроавтобусі, який буде супроводжувати групу упродовж всього сплаву для перевезення речей;
  • супровід гіда;
  • прокат 3-місних надувних байдарок, весел;
  • прокат рятувальних жилетів.

У вартість не входить:

  • харчування.

Трансфер

Організований автобусний трансфер з м. Київ, входить у вартість.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 10:47:29