Авторський тур Скарби Королівської Саксонії. Прогулянки від Цвікау до Баутц. Дрезден. Мейсен. Баштан. Палаци і Замки Саксонії

Очікуємо графік і ціни

Німеччина \ Дрезден

Опис Авторський тур Скарби Королівської Саксонії. Прогулянки від Цвікау до Баутц. Дрезден. Мейсен. Баштан. Палаци і Замки Саксонії

Про Тур

Вільна Держава Саксонія відома як «батьківщина німецького мистецтва і великих людей». Близько половини німецьких філософів від Лейбніца до Ніцше, родом із Саксонії. Відомі композитори Роберт Шуман, Ріхард Вагнер і Йоганн Себастіан Бах народилися або творили в Саксонії. Поети і письменники: Лессінг, Теодор Кернер, черпали на землі Саксонії своє натхнення!

Тутешні занурені в роздуми середньовічні замки, готичні собори, пишні барокові палаци, унікальні музейні колекції з шедеврами світового рівня протягом століть служать чудовими свідоцтвами витонченого смаку і художньої величі. Ця федеральна земля настільки ж багата своїми природними красотами, як і культурою.

Під час цього туру ви побуваєте в Рудних горах і пройдете по місцях пов'язаним з найвідомішим саксонським монархом XVIII століття, прозваного «німецьким Королем-Сонцем» Августом Сильним, який не тільки збирав живопис, скульптуру, скарби, а й зводив в своїх володіннях вражаючі архітектурні споруди в стилі бароко, відкривав Академії і бібліотеки, запрошуючи до Саксонії найвидатніших і найталановитіших! Ви познайомитеся з Саксонською Швейцарією і з долиною річки Ельба, відвідаєте природні пам'ятки і унікальні місця, побачите фантастичні печери і плато, спробуєте зрозуміти і розгадати їх численні таємниці! Мерщій же в цю дивовижну Саксонію!

Маршрут

Скарби Королівства Саксонія

Прогулянки від Цвіккау до Баутц

Дрезден. Майссен. Баштан. Палаци і Замки Саксонії

Музика та автомобілі створили славу Цвіккау, Прогулянки по Рудних горах, гірничо-шахтарське містечко Шнеєберг, Мисливський Замок Аугустусбург, парова кузня XVI століття в Аннаберг-Буххольці, похід в Грайфенштайн, місто звільнене від податків - Фрайберг, Мейссен -батьківщина європейського фарфору, замок- палац Альбрехтсбург хоч і був побудований «для розміщення двох королівських дворів, але в ньому ніхто ніколи не жив», шедевр архітектури палац Морітцбург, відроджене диво Фрауенкірхе, Цвінгер, Дрезденська картинна галерея, Скарбниця саксонських Королів «Зелені Склепіння», палац для літніх забав Пільнітц, фонтани і сади Августа Сильного - Гросс-Зедлітц, купецьке місто епохи бароко Пірна, Фортеця з 600 річною історією - Кьонігштайн, курортний Бад-Шандау, 1,5 годинний піший похід в Ельбійскіх горах по «Тропі Здоров'я», Природні таємниці парку Баштан, загадкові примари в замку Бург-Штольпен, культурна столиця слов'ян-сорбов - місто Баутцен.

Програма

1 день.

Прибуття в Цвіккау. Початок загального екскурсійного туру в другій половині дня в Цвіккау. Розміщення в готелі. Короткий відпочинок. Екскурсійний тур по Цвіккау з відвідуванням Музею автобудування і Музею Великого німецького композитора Роберта Шумана. Пішохідний тур по місту. Увечері, вільний час. Ніч в готелі в Цвіккау.

2 день.

Сьогодні ми вирушаємо на зустріч з Рудними горами. Спочатку прогуляємося по маленькому шахтарському містечку Шнеєберг, потім познайомимося з паровою кузнею в Аннаберг-Буххольц (в цьому місті запланований обід і вільний час), мініпохід в природному парку Грайфенштайн (близько 35 -45 хвилин), робимо фото на тлі мисливського замку Аугустусбург і милуємося панорамою околиць, що відкривається з лісистого пагорба на висоті понад 500 м (тут же відвідуємо банкетний зал мисливців з розписами XVI століття), вечірня прогулянка по місту звільненому від податків в епоху середньовіччя Фрайбергу. Розміщення в готелі у Фрайберг.

3 день.

Після сніданку в готелі вирушаємо в Мейссен.Тур по місту з відвіданням замку Альбрехтсбург і Музею Фарфору. Час на обід і вільний час. Переїзд до Палацу Морицбург. Знайомство з палацово-парковим комплексом. Увечері переїзд в Дрезден. Розміщення в готелі. Відпочинок. Перша ніч в Дрездені.

4 день.

Вранці, оглядова пішохідна прогулянка-екскурсія по Дрездену. Потім відвідини Скарбниці саксонських королів «Зелені склепіння» (з аудіосистемою російською мовою). Час на обід. У другій половині дня вирушаємо до палацу Пільнец. Знайомство з парком і палацом. Увечері повернення в Дрезден. Вільний час. Відпочинок.

5 день.

Після сніданку в готелі вирушаємо на зустріч зі світовими шедеврами живопису в славнозвісну Дрезденську картинну Галерею (1,5 годинний тур з гідом). Потім вирушаємо познайомиться з прекрасним королівським парком Гросс-Зедліц. Прогулянка по парку. Тут же буде дано час на обід. Знайомство з містом Пірна. Тур по місту. Фортеця Кенігштайн. Відвідування музею фортеці. Увечері прибуття в курортне містечко Бад-Шандау. Розміщення в готелі. Відпочинок. Вільний час. За бажанням, оплачується самостійно відвідування комплексу «Терми Тоскана» (з купанням, не забудь-ті захопити рушники, гумові шльопанці і купальники). Ніч в Бад-Шандау. Під девізом «Занурення в інший світ» запрошуємо вас в термальний комплекс «Терми Тоскана» (Toskana Therme), розташований на березі Ельби а курортному Бад-Шандау.

6 день.

Вранці прогуляємося по курортному Бад-Шандау, потім переїзд до знаменитого природному парку баштан. Тут у нас запланована активна прогулянка. Тут же запланований у нас обід. Замок Бург-Штолпен і то що у нього залишилося. Баутцен - місто де живуть сорбіт. Розміщення в готелі. Відпочинок.

7 день.

Після сніданку в готелі. Завершення туру в 09.00. Від'їзд додому після 10.00.

Екскурсії

Теми наших екскурсій на цьому турі:

  • Цвіккау є колискою автомобільної індустрії Німеччини. Ще на початку ХХ століття тут була відкрита компанія Hörch, що поклала початок всесвітньо відомому бренду «Audi» (1904), а під час існування НДР тут випускали «Трабанти». До кінця 1989 року в місті було випущено близько 3 млн автомобілів. Сьогодні в Цвіккау продовжує автомобільну традицію, але вже як концерн «Volkswagen». У 1810 році в Цвіккау народився один з найвидатніших німецьких композиторів епохи романтизму - Роберт Шуман. Він прославився на весь світ своїми творами для фортепіано, увертюрами, сонатами, а також 4 симфоніями, піснями і єдиною оперою.
  • Багаті родовища різних корисних копалин і їх розробка дали Рудною горах їх назва і зумовили перетворення цього регіону в Саксонії в економічно, а часом і політично важливий регіон для всієї Європи. Гірничодобувна промисловість протягом 800 річного існування накладала свій власний відбиток і на історію, і на культуру цього регіону Німеччини.
  • Більш ніж 500-річна історія Шнєєберга була тісно пов'язана з видобутком срібла (з XII століття), кобальту і вісмуту (з XVI століття), а з 1946 по 1958 з розробкою урану. У 1477 році в шахті Шнеєберг був виявлений найбільший самородок срібла розміром 1 х 1 х 2,2 метра і важить 20 тонн. Перш ніж його витягти, на ньому влаштували урочистий обід, потім його розрізали на кілька частин і підняли на поверхню.
  • Старовинний гірницький місто Аннаберг-Буххольц називають столицею Рудних гір. Він дуже красивий, милий і привітний, в ньому втілилися ті багато привабливі риси маленьких німецьких міст, за які їх так люблять туристи. І нам є що тут робити, є на що подивитися і про що дізнатися! Ну наприклад, навіщо сюди в 1712 році приїжджав російський цар Петро 1, що тут жив «батько німецької арифметики і алгебри» Адам Ріїс, який функціонував «Рудний молот Фронау».

 

  • Приблизно 300 мільйонів років тому потоки розпеченої магми виплеснулися через розломи в земній корі, залишивши дивні гранітні виступи серед навколишнього м'якого песчанка, які схожі на бастіони або фортифікаційні споруди фантастичного замку, розташованого серед соснового бору.
  • Мисливський замок Аугустусбург, саксонських курфюрстів із старовинного роду Веттинів, розташований на горі Шелленберг на висоті 516 метрів, що дуже ускладнювало подачу в замок води. Тоді було прийнято рішення пробурити в горі колодязь. На це знадобилося 9 років з 1568 по 1577 роки (під керівництвом гірничого майстра з Фрайберга Ганса Планер). Цю важку місію спочатку виконували найняті шахтарі, а пізніше - злочинці, які полювали у володіннях курфюрстів і були спіймані за браконьєрство. Воду все-таки знайшли, на глибині 130,6 м. Цей колодязь є сьогодні другим за глибиною в Саксонії. Більш 435 років замок використовувався курфюрстами Саксонії в якості мисливського і названий на честь курфюрста Августа.
  • Фрайберг був заснований в 1186 році після відкриття поблизу найбільшого в Європі родовища срібла. Багато століть фінанси Саксонії залежали від видобутку срібла саме у Фрайберг. Майстри з цього міста вважалися найкращими в Європі фахівцями з гірничої справи. У 1701 році Російський цар Петро 1 запросив плавильного майстра Циммермана переїхати в Росію, де доручив очолити будівництво металургійних заводів. У 1739-1740 роках тут в хімічній лабораторії Йоганна Генкель разом вчилися видатний російський учений М. В. Ломоносов і основоположник виробництва російського порцеляни Д. І. Виноградов
  • Перше, що відкривається погляду при під'їзді до міста Мейссене - зухвалі, спрямовані в небо, шпилі Домського Собору, що стоїть на високому пагорбі Бургберг над річкою Ельбою. Про це Соборі Великий Й. В. Гете сказав: «Це, можливо, краще, з усього того, що залишила нам готика!». Місто всесвітньо відомий завдяки Мейссенского фарфору, першому фарфору Європи з 1710 року. Багатогранна історія Мейсена відображена в Старому місті, який зберіг свої середньовічні обриси і майже не постраждав під час Другої світової війни.
  • «Перлиною саксонського бароко» називають мисливський замок, будинок для розваг, заміську резиденцію саксонських курфюрстів з династії Веттинів - Морітцбург. Цей казковий палац створений з волі Августа Сильного придворним архітектором Матеусом Даніелем Пёпельманом гармонійно вписався в природний ландшафт. Бароковий красень з червоними дахами і яскраво-жовтими стінами ніби ширяє над сріблястою поверхнею озер, що оточують його з усіх боків.

 

  • Чи на цілому світі є ще таке місто, подібний Дрездену. В його історичній частині, зовсім на невеликій площі, зосереджені палаци, старі театри, музеї, собори, церкви. А в них незліченні багатства з величезною кількістю культурних цінностей. Дрезден - один з найважливіших культурних центрів Німеччини і один з найвідоміших її міст, який часто називають "Флоренція на Ельбі". Місто дивовижної краси, перлина бароко, центр мистецтв європейського масштабу, практично знищений в ході Другої світової війни і дбайливо відновлений знову. Сьогоднішній Дрезден з радістю знайомить своїх відвідувачів зі своєю історією і багатою культурою!
  • Дрезден - місто музей.
  • Серед зелених пагорбів і виноградників, у мальовничої річки Ельби варто заміська резиденція Пільніц, побудована на початку вісімнадцятого століття архітекторами Лонглюн і Пеппельманн для саксонського монарха Августа Сильного. У 1707 році закоханий монарх подарував цей палац своєї фаворитки (узаконеної коханці) амбітної графині Ганні Козель, яка, як не минуло й десяти років з моменту отримання шикарного подарунка, втратила сердечне розташування короля, і відправилася доживати свій вік в інший замок - Штолпен. Але історія палацу Пільніц на цьому не закінчилася, і в його стінах ще вершилися історично значимі для Німеччини події.
  • Вранці ми вирушаємо до палацу-музей Цвінгер, побудований в 1710-1722 роках архітектором М.Д. Пёпельманом з ініціативи Августа Сильного. Тут же знаходиться картинна Галерея «Старих майстрів», яку знають в Росії під ім'ям Дрезденської, де виставлені шедеври німецьких художників (Кранаха, Дюрера), полотна майстрів фламандско-голландської школи (Ван Дейка, Рубенса, Рембрандта), італійського відродження (Рафаеля, Джорджоне, Боттічеллі).

 

  • Без малого 300 років тому під Дрезденом на площі 18 гектарів був розбитий королівський парк Гросс-Зедліц в стилі рококо-бароко. Це час розкоші і багатства, краси, створеної в задоволення собі і на заздрість іншим... Де серед тоді екзотичних апельсинових дерев, античної скульптури, різноманітних фонтанів, широких сходів, зелених галявин з підстриженими кущами, гуляли дами в кринолінах з глибоким декольте, кавалери в парчі та шовках... в високих напудрених перуках... шелест віял, блиск золота і дорогоцінних каменів, а ще таємниці, інтриги, натяки за коштами мушок... Ах, ця світське життя Саксонського двору! Правда, парк не був закінчений, тому що, як часто бувало в королівських родинах, банально не вистачало грошей. Амбітні бажання не підкріпилися фінансовими можливостями!
  • Пірна зі своїм замком, вежами церков і виноградниками затишно розташувалася в долині річки Ельби на схилах пісчаникових гір Національного парку Саксонська Швейцарія. Пірна це місто великого італійського художника Бернардо Беллотто на прізвисько Каналетто, який з 1747 по 1780 роки жив в Пірні і присвятив своєму місту 11 великих картин.
  • Фортеця Кьонігштайн стоїть на однойменному скелястому плато, площею 9,5 гектарів, і підноситься над Ельбою на 240 м. У центрі фортеці знаходиться найглибший колодязь Саксонії і другий за своєю глибиною в Європі (152,5 м). Фортеця Кёнігшайн відвідував Російський імператор Петро I, тут працював алхімік Беттгер, ну той хто відкрив секрет європейського фарфору. Під час Дрезденської революції тут ховалася саксонська королівська сім'я, а потім сидів анархіст Михайло Бакунін, засуджений до смертної кари... Є привід відвідати цей замок? І дізнатися багато чого цікавого і незвичайного...
  • Найстаріший в Саксонської Швейцарії курорт Бад-Шандау розташований в мальовничій місцевості на берегах Ельби. Обидві частини міста пов'язані двома мостами. По правому березі розташувалися готелі, збудовані в стилі періоду грюндерства.
  • Баштан, розташований на висоті 305 м над рівнем моря. Це унікальна природна геологічна формація з піщаних скель в Саксонської Швейцарії. Скелі здіймаються над Ельбою на висоту 194 метри. Баштан входить в число найбільш відвідуваних туристичних визначних пам'яток Саксонської Швейцарії.
  • Назва фортеці Штолпен походить від природного «дива» - гігантських базальтових стовпів, які виросли з землі. Мільйони років тому тут відбулася грандіозна виверження вулкана. Базальтова лава виривалася назовні і застигала в формі довгих гранованих утворень, схожих на органні труби. Їх висота над поверхнею землі сягає 35 м.
  • До сих пір етимологія (походження) слов'янського назви Бауцен невідомо. Одні вчені вважають, що назва походить від поняття «Прикордонне місце», інші до - «поселенню з хатин», відповідно до третьої версії - від імені слов'янського князя, який жив у IX ст., Будіссенція або навіть від жіночого імені Будиша. Це місто - культурна столиця стародавнього слов'янського племені сорбов, єдиного етнічної меншини в Німеччині. Колись тут розташовувалася секретна в'язниця, часів НДР, для політичних в'язнів. У битві при Баутцені, в травні 1813 року Наполеону вдалося розгромити російські та прусські війська.

Розміщення

Туристи розміщуються в готелях 3-4 *.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна - уточнюється.

У вартість турів входить:

  • Проживання (4-9) ночей, згідно з програмою туру, в готелях 3 *** - 4 **** (або категорія відповідно до замовлення - готелі від туристичного класу до 5 *****, зі сніданком-буфет);
  • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (мінібусом, автомобілем з водієм) по всьому маршруту;
  • всі Авторські екскурсії російською мовою і все відвідування, вхідні квитки в Замки, Парки, Палаци, Музеї, печери, шахти, Монастирі, на спеціалізовані поїзди і фунікулери, водні прогулянки на катерах і пароплавах, природні об'єкти (водоспади і озера), зазначені в великому описі туру.

Додатково (за бажанням) оплачуються:

  • відвідування водно-термальних комплексів (з купанням) або рекомендовані нами додаткові Музеї та відвідування, зазначені у Великій програмі.

Пам'ятаємо, що цінова політика готелів, музеїв, автобусних компаній може змінюватися в залежності від сучасної ситуації, викликаної заходами захисту та обмеження з-за «коронавируса».

Трансфер

Коли і куди прибути або прилетіти:

  • Прибуття в пункт початку туру до зазначеного часу в Великий програмі. Тут можливі 2 варіанти:
    • Прибуття потягом DB (німецькими залізницями або літаком) в пункт початку туру. Це швидко і комфортно (від 45 хвилин до 3,5-5 годин залежно від відстані від місця виїзду), зустріч на Центральному вокзалі / аеропорту пункту прибуття (обмовляється при замовленні туру)
    • Або виїзд нашим транспортом (автобусом, мінібусом або автомобілем з водієм) з пункту відправлення в пункт прибуття, але як правило таку подорож більш тривалий за часом від 2 до 7-8 годин, в залежності від відстані, від місця вашої відправки до пункту початку туру (обмовляється при замовленні).
  • Зустріч і трансфер від фірми організатора в готель в пункт початку туру. Зазвичай після короткого відпочинку і самостійного обіду починається наша екскурсійна програма (вказано в Великому описі туру).
  • Час закінчення екскурсійного туру (теж завжди вказано у великій програмі). Трансфер від готелю або останнього об'єкта в програмі відвідування на вокзал / аеропорт, від фірми організатора, буде організований за вказаною розкладом. Плануйте свої зворотні виїзди / вильоти після закінчення туру за часом, вказаним у Великій програмі.
  • Можливо прибуття в пункт початку туру заздалегідь або продовження самостійного перебування в пункті закінчення туру на заздалегідь обумовлену кількість днів і ночей (обмовляється при замовленні) - тоді трансфери в готелі і з готелів - самостійні.

Необхідні речі

Як одягнутися?

Оскільки наші тури охоплюють різні регіони Німеччини, то вам знадобиться різноманітний одяг. Наприклад, кілька наших турів охоплюють острова і узбережжя Балтійського і Північного морів, Озерний край Мекленбурга-Померанії або Мюнстерланд, гірські райони Шварцвальда, Харца, Швабського Альба, Рудних і Таунусскіх гір, Передальпійський регіон Баварії, тому вам необхідні будуть куртки (легкі, утеплені або теплі), в залежності від пори року проведення туру. На кількох маршрутах плануються сходження на вершини гір в Тюрінгії, Швабії, Швацвальде або спуски в печери, шахти, де завжди може бути вітер і прохолодно, тому і одяг має бути відповідна, светри, шапки, рукавички.

У нас заплановано кілька моментів з купанням, тому не забудьте взяти з собою купальні приналежності, банний халат, купальні шльопанці, великі лазневі рушники, шампуні і креми (хоча рушники і халати зазвичай можна орендувати за додаткову оплату в німецьких термальних комплексах).

Під час проведення турів можуть бути короткочасні дощі, тому приготуйте парасолі і дощовики. Спеціальний одяг для турпоходів і спусків під землю вам не знадобиться, але якщо ви звикли для походу використовувати «скандинавські палиці», можете ними скористатися. Основний принцип екіпіровки на турі - «капустка». Жарко - зняли, холодно - одяглися і утеплилися.

Під час туру дуже багато великих міст Німеччини, курортних місць з театрами, казино, вечірніми ресторанами, тому в одязі - трохи «пріодеваемся», створюючи настрій самі собі. Вечірні костюми-токсидо та коктейльні сукні брати не потрібно, але в Казино Бад Хомбурга або Баден-Бадена вас не пустять без жіночих колготок і чоловічих краваток. На цьому турі ми відвідуємо дуже багато Соборів, церков, монастирів, що діють, тому ваша одяг не повинен бути занадто відкритою, особливо в спекотні літні дні.

Уважно ознайомлюється з описами наших турів і відповідно готуємо до поїздки свій одяг і екіпірування, не забуваючи заглянути в інтернет з прогнозом погоди на дати вашої подорожі.

Як взутися?

Зручна і легка взуття дуже важлива для наших турів. Тут може бути взуття спортивного типу, в спекотні дні - босоніжки, для вечірніх шоу і відвідувань - туфлі. На цих турах безліч різних пішохідних екскурсій, нескладних туристичних походів (що не вимагають спеціального спорядження і підготовки) по пересіченій місцевості в національних парках і природних заповідниках, на островах і на морському узбережжі тривалістю не більше 2 - 2,5 годин.

Як вже зазначалося раніше, наші тури охоплюють різні регіони Німеччини, тому приготуйтеся пересуватися на Півночі Німеччини по рівнинним містах і низовинах, долати пагорби і схили в гірських і Південних регіонах Німеччини. Найчастіше будуть підйоми до старовинних замках і резиденцій, розташованим на вершинах гір і стрімких скелях на турах по Швабії, Рудною горах, Саксонії, в Шварцвальді, приальпійського регіоні, горах Хесс і Харца - гірські черевики вам не знадобляться, але м'які зручні і найголовніше - не ковзаючі взуття, спортивного типу, буде в самий раз!

Що взяти?

Парасолі від сонця і дощу, сонцезахисні окуляри. Головні убори, легкі шарфи від вітру на узбережжі Балтики та Північного морів, озерному краї, на вершинах середньовисоких гір. Креми для засмаги та проти засмаги (в залежності від поставленої вами мети).

Додаткова інформація

Увага!

В сьогоднішніх умовах «коронавируса» не забуваємо про:

  • медичні маски;
  • матерчаті рукавички;
  • засоби для санітарної обробки.

Під час розсадження в автобусі і при проведенні піших турів - дотримуємося інтервал - дистанцію, черговість під час сніданків в готелях або при відвідуванні туристичних об'єктів і пам'яток.

Ставимося з легкою іронією і головне з оптимізмом на швидко змінюються правила і регламент, на що створюються обмеження і заборони, пов'язані з періодом «коронавируса» (наприклад, вимірювання температури при вході в палаци і Музеї або заборони пересуватися по поверхах готелю після входу в кімнату або до іншим, так званим «складнощів»).

Головне пам'ятаємо, що «коронавірус» скоро закінчиться, обмежувальні заходи будуть скасовані, а ваше здоров'я і ваш настрій від зустрічі з прекрасним і цікавим, від знайомства з тими чи іншими унікальними регіонами Німеччини - понад усе!

УВАГА! Програма туру "Скарби Королівської Саксонії. Прогулянки від Цвікау до Баутц. Дрезден. Мейсен. Баштан. Палаци і Замки Саксонії" вже не проводиться і перенесена в архів!

Вас можуть зацікавити тури:
Рік 2026 - Німеччина

Разом з цим туром шукають

Сторінка сформована 04:48:34