Авторський тур Ліван

Ліван\Бейрут

Маршрут:
Ліван, Бейрут, Маршрут туру: Бейрут – Бальбек – Анджар – Ксара – Харісса – Печери Жаїта – Біблос – Тир – Сідон – Бейрут.
Кількість місць:
10
Виїзд з:

Опис Авторський тур Ліван

Про тур

Ліван - середземноморська перлина Близького Сходу, батьківщина стародавньої держави Фінікія, місце, де народжувалися давні міфи.

Вже 12 тис. років тому, коли половина Європи була вкрита льодовиком, на території Лівану існувала мезолітична Натуфійська культура, представники якої першими на Землі почали пекти хліб та селитися у землянках з очеретяними конічними дахами.

У чому ще Ліван був першим, дізнаєтесь у турі!

Компактність території країни сприяє побачити Вам усі головні ліванські пам'ятки та чарівні краєвиди без тривалих переїздів.

Маршрут

Маршрут туру: Бейрут – Бальбек – Анджар – Ксара – Харісса – Печери Жаїта – Біблос – Тир – Сідон – Бейрут.

Програма

День 1. Виліт з Києва до Бейруту

03.04.2022

Виліт із Києва. Стикування через Стамбул.

Після прильоту в Бейрут – трансфер до готелю. Поселення.

Вільний вечір.

Ніч у Бейруті.

День 2. Бейрут

04.04.2022

Сніданок та ознайомча екскурсія столицею Лівану – містом Бейрут.

Бейрут – столиця Лівану, одне з найдавніших міст світу, заселене не менше ніж 5 тисяч років тому. У 2015 році Бейрут офіційно увійшов до міст, визнаних Сім'ю чудесами світу. У ньому проживають представники кількох десятків національностей та 18 релігійних течій – небачене для Близького Сходу явище.

Разом з усією країною столиця перенесла тягар громадянської війни, але зуміла вистояти, відбудуватися. І сьогодні Бейрут та його околиці – найважливіший туристичний регіон Лівану, «близькосхідний Париж», куди охоче приїжджають забезпечені гості із сусідніх країн та Західної Європи.

Національний музей Бейрута знаходиться на сумновідомій зеленій лінії, що ділила в роки громадянської війни Бейрут на дві воюючі сторони. Про наслідки цієї війни зараз можна судити лише з документального фільму, який можуть подивитись відвідувачі.

Музей мінералів – це одна з найбагатших приватних колекцій. Тут представлено понад 1400 експонатів із 65 країн. Не потрібно бути фахівцем у мінералогії, щоб оцінити красу та різноманітність колекції.

Ніч у Бейруті.

День 3. Храми Бальбека та винний завод

05.04.2022

Сніданок у готелі та виїзд на екскурсію:

 • храми Бальбека;
 • Анджар;
 • Ксара винний завод.

Бальбек – стародавнє місто в ліванській провінції Бекаа, розташоване за 80 км на північний схід від Бейрута. Невелике за сучасними мірками містечко набуло світової популярності завдяки мегалітичному храмовому комплексу, а також Міжнародному фестивалю класичної та фольклорної музики, який щорічно проходить на руїнах стародавнього святилища.

Анджар або Анжар ліванське місто, розташоване за 58 кілометрів від Бейрута в долині Бекаа. Іноді згадується як Хуш-Муса. У давнину місто мало назву Герра. Припускають, що саме на місці Анджара стояло стародавнє ітурейське місто Халцис, але досі місто не було виявлено, незважаючи на старання археологів. Але знайшли руїни палацового комплексу початку VIII століття. Палац належав халіфу Валіду I. Палац мав планування, схоже на традиційне планування римських поселень. При будівництві палацу використали фрагменти античних будівель. Навколо палацу було споруджено високу стіну, яка досить непогано збереглася.

На зворотному шляху з Бальбека ми заїдемо в одну з найстаріших виноделен Лівану, Ксару. Привітні екскурсоводи покажуть Вам винні льохи, які використовувалися ще римлянами, а потім проведуть дегустацію місцевих вин (за бажанням).

Ніч у готелі Бейрута.

День 4. Біблос та грот Жаїта

06.04.2022

Після сніданку екскурсія:

 • Харісса;
 • грот Жаїта та Біблос.

Ця екскурсія включає підйом канатною дорогою на висоту понад 600 метрів над рівнем моря. Під час підйому Ви матимете можливість з висоти пташиного польоту розглянути весь Ліван. Його гори та бухти, забудоване химерними будинками узбережжя, літаючі навколо параплани. Перше, що Ви побачите – кафедральний собор Ліванської Богоматері.

Грот Жіата — комплекс із двох окремих, але пов'язаних між собою карстових вапнякових печер загальною довжиною майже 9 кілометрів. Печери розташовані в долині Нахр-аль-Кальб у поселенні Джейта, за 18 км на північ від ліванської столиці Бейрут.

Біблос (Джебейль) – одне з кількох міст Близького Сходу, які претендують на титул найстарішого поселення світу, його історія простежується до 7000 до н.е. Знайдені археологами руїни III ст. до н.е. дозволяють судити про чітке планування міста з однаковими, надійно збудованими будинками. Місто отримало статус об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, це одне з найбільш примітних з погляду археології місць Лівану.

Ніч у Бейруті.

День 5. Тир та Сидон

07.04.2022

Продовжуємо знайомитись із містами Лівану. Сьогодні Ви відвідаєте Тир та Сідон.

Тир — місто в Лівані, четверте за величиною, було засноване ще III тисячолітті до нашої ери фінікійцями. Сьогодні це сучасне місто Сур. Розташовується за 20 км від ізраїльського кордону. Район знаходиться під пильним наглядом ізраїльських загонів, але якщо ситуація спокійна, то немає жодних приводів для занепокоєння і для побоювань перед відвідуванням міста. У місті розташована велика кількість стародавніх місць, включаючи римський іподром, який був включений ЮНЕСКО до списку місць світової спадщини у 1979 році.

Сідон - стародавнє місто Фінікії, нині Сайда в Лівані. Розквіт Сидону припав на 10-6 століття до н.е., коли тут стали виробляти скло та знамениту пурпурову фарбу. У центрі Старого міста Сайди цікавим є караван-сарай Хан Ель-Франдж. Він був побудований за еміра Фахр Ед-Діне II. У ХІХ столітті караван-сарай був комерційним центром міста.

Повернення до Бейрута.

День 6. Кедровий гай та Палац Бейтеддін

08.04.2022

Вільний день у Бейруті або факультативно екскурсії:

 • Дейр Амар-Замок Муси-Бейт Еддін;
 • Монастир святого Шарбеля та келії святого Шрабеля, водоспад Баатара;
 • Мусейлаха, Саїда'т Нурії та Триполі;
 • Кедри бога, Бшарре, гірський монастир святого Антоніоса.

День 7. Виліт додому

09.04.2022

Своєчасний трансфер до аеропорту для міжнародного перельоту.

Проживання

Проживання в готелі 3*, двомісне розміщення.

Є жіноче підселення.

Харчування

У турі передбачено:

 • сніданки у готелі.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 670 usd

У вартість включено:

 • проживання в готелі 3* зі сніданками (або аналогічним);
 • всі зазначені екскурсії з російськомовним гідом;
 • всі трансфери за маршрутом;
 • страхування (до 60 років).

Додатково оплачуються:

 • міжнародний переліт (від 460 USD з пересадкою в Стамбулі);
 • вхідні квитки на всі визначні місця під час екскурсій (близько 85 USD, якщо заходити у всі визначні пам'ятки);
 • особисті витрати;
 • чайові водію та гіду;
 • доплата за страховку (від 60 років, додаткові опції);
 • віза по прильоту безкоштовно (краще не мати у своїх паспортах будь-які відмітки про відвідання Ізраїлю).

Трансфер

Туристи самостійно добираються до першої точки маршруту м. Бейрут.

Необхідні документи

Необхідні документи:

 • повна вакцинація (Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech; AstraZeneca/Oxford, а також її аналог Covishield; CoronaVac виробництва Sinovac Biotech; Janssen виробництва Johnson & Johnson; mRNA-1273 виробництва Moderna та BBIBP-CorV виробництва Sinopharm);
 • ПЛР-тест за 48 годин до вильоту;
 • по прильоту: всі пасажири, що прибувають до Лівану, за винятком дітей до 12 років та представників UNIFIL, зобов'язані здати ПЛР-тест після прибуття в аеропорту м. Бейрут. З 10 січня 2022 року оплата ПЛР-тесту, що проводиться в аеропорту, здійснюватиметься за допомогою кредитної картки та виключно через платформу.

Про організатора туру

Funway Holidays
Україна, м. Київ
Працюємо з 2012 року

Хочете розбагатіти? Funway Holidays знає, як у цьому допомогти, адже ми пропонуємо єдину річ у світі, купивши яку ви стаєте багатшими. Ми пропонуємо вам подорож! Funway Holidays – це туристична компанія, створена людьми, закоханими в цей світ. Щодня, починаючи з моменту заснування у 2012 році, ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб зробити для вас ближче і доступніше найпрекрасніші, далекі та екзотичні його куточки.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Ліван

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 06:22:09