УВАГА! Програма туру "Румунія: перлини Трансільванії" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші тури цього організатора:

Авторський тур Румунія: перлини Трансільванії

Очікуємо графік і ціни

Румунія \ Сігішоара

Маршрут:
Румунія, Сігішоара, Маршрут: Сленік Прахова - Пелеш - Брашов - Ришнов - Бран - Сібіу - Діва - Хунедоара - Альба-Юлія.
Виїзд з:

Опис Авторський тур Румунія: перлини Трансільванії

Про тур

Запрошуємо Вас у весняний тур Румунією з Одеси - занурення в неповторну атмосферу середньовіччя Трансільванії та подорож Румунськими Карпатами! Гори, замки, чудова природа, смачна кухня - ми приготували багато цікавого для Вас!

Румунія – дуже цікава з туристичного погляду країна, місцями недооцінена. Ми намагатимемося зламати ряд стереотипів і відкрити для Вас Румунію так, як любимо і бачимо її ми.

Румунія для туриста – це замки, палаци, гори, приголомшливі по красі гірські дороги та високогірні озера, старовинні міста та соляні шахти.

Трансільванія - історична область Румунії, що вражає туристів красою своїх краєвидів. Тут гірські масиви чергуються із зеленими полями горбами, що знову переходять у гори. Готичні будівлі, містечка з брукованими вулицями епохи Середньовіччя, по-справжньому казкові замки, овіяні таємницями та легендами – це все Трансільванія. У романі «Дракула» ірландського письменника Брема Стокера головний персонаж, вампір Граф Дракула, живе в Трансільванії, тож таємничих історій для туристів тут є достатньо.

Протягом тисячоліть цей регіон неодноразово переходив із рук у руки, тому населення Трансільванії багатонаціональне й до сьогодні. Особливу роль у розвитку цієї історичної області Румунії відіграли трансільванські сакси - німецькі колоністи-переселенці, що почали колонізацію в XII ст. Німецькі переселенці охрестили Трансільванію Семиград'ям по семи збудованих ними у цих краях замках. Багато з фортечних споруд середньовічних саксів існують і донині, а історичний центр міста Шассбург (Сігішоара) взагалі знаходиться під охороною ЮНЕСКО як пам'ятник Світової спадщини.

Почнеться наше знайомство з Румунією з відвідування соляної шахти Сленік Прахова, найбільшої в країни. З 1970 р. це туристичний об'єкт, розташований на глибині 208 м. Шахта складається з 14 кімнат з вражаючою висотою 60 м, і дуже корисна для здоров'я своїм мікрокліматом. Історія шахти датується приблизно з 1685 р., коли Міхай Кантакузіно, один із князів Валахії, дізнався, що існує область Сленік Прахова з великим родовищем солі і, таким чином, бажаючи відкрити шахту, купив маєток Сленік.

Далі прямуємо до Трансільванії, у м. Синаю нас привітає палац Пелеш, закладений у 1873 р. у стилі німецького неоренесансу королем Каролом І, дивовижний за своєю красою. Місто отримало назву від Синайського монастиря, розташованого тут. А саму оселю було названо на честь священної гори Сінай, де розташовується монастир Святої Катерини.

Михай Кантакузіно ще XVII в. побував у Єгипті, здійснюючи паломництво по святих місцях. Після своєї поїздки він наказав збудувати у себе на батьківщині монастир, який відкрився в 1695 р. Поселення, що з'явилося за стінами господи, так і назвали Синая. Місто розташоване на висоті 700 м, у Південних Карпатах, в зоні лісів, і є одним із найкращих гірськолижних курортів Румунії.

Далі прямуємо до Брашова. Розташований у самому серці Румунії, стародавній Брашов називають румунським Зальцбургом. Готичні квартали старого міста Трансільванії справляють сильне враження. Наступного дня ми відвідаємо два невеликі містечка в передмісті Брашова.

Ришнов - невелике старовинне місто в Румунії, засноване в XIII ст. Його головна визначна пам'ятка – стародавня фортеця, дивовижним чином вписана в рельєф місцевості.

Бран - це легенда Трансільванії. Вся справа – у замку, одному з найзначніших у Європі пам'яток середньовічної архітектури, що розташувався у цьому місті.

Румунія має багату історію та безліч пам'яток архітектури, але замок у Брані – напевно, найпопулярніший туристичний об'єкт. Ім'я, яке приваблює сюди туристів – Влад Цепеш-Дракула. Дракула прославився на весь світ завдяки однойменному роману, який написав у ХІХ ст. ірландський письменник Брем Стокер. Роман згодом був екранізований, а образ вампира-кровопійці настільки розтиражований, що про нього не знає хіба що лінивий.

Деякі гіди Румунії жартома навіть називають Влада Цепеша своїм роботодавцем, настільки популярний цей історичний персонаж серед туристів. Скажімо відразу від себе – замок Бран – не найцікавіше, що можна подивитися в Румунії, ми покажемо Вам і цікавіші місця. Скоріше це «must see», з якого у багатьох починається знайомство з Румунією.

Легенди про Дракулу та його замок народилися через змішання історичних подій із вигадкою. Персонаж Стокера вигаданий, лише частково зразком його героя стала особистість Влада Цепеша, графа, який керував Валахією (областю, яка пізніше утворила Румунію) в середині XV століття.

Разом з гідом ми відвідаємо замок, і розбиратимемося в легендах та переказах – що є правда, а що є вигадка.

Після Брашова ми познайомимося з одним із наступних міст Трансільванського Семиграддя – Сібіу. На нашому шляху відкриються висоти понад 2500 м, краса пейзажів Південних Карпат, вздовж яких ми їхатимемо, вразить навіть досвідчених туристів. Південні Карпати є найвищими та наймасивнішими з усіх румунських Карпат, не дарма їх називають також "Трансільванськими Альпами".

Не настільки розкручений у туристичному середовищі Сібіу, заснований наприкінці ХІІ ст. німецькими переселенцями як Германнштадт, зберіг старовинну чарівність і приємно здивує Вас своїм архітектурним оздобленням та брукованими вуличками. Увечері у Вас буде приємна можливість самостійно прогулятися і продегустувати румунську кухню в одному з закладів міста.

Завершиться наша подорож відвідуванням ще двох замків – у містах Дева та Хунедоара, а також візитом до старовинного міста Алба-Юлія.

Руїни середньовічного замку в Діві розташовуються на пагорбі над містом, ми піднімемося на телекабіні. Імовірно, назва «Дева» походить від стародавнього дакійського слова «dava» – фортеця. Середньовічний замок Дева (навколо якого і виросло однойменне місто) був побудований на лівому березі річки Муреш, на конусоподібному пагорбі вулканічного походження, що височіє над міськими кварталами. Пагорб цей відноситься до відрогів карпатської гірничої системи. З його вершини відкривається чудовий вигляд.

Старовинний родинний замок роду Хуньяді (Корвінів) у Хунедоарі визнаний одним з найкрасивіших у світі. Архітектурний стиль замку гармонійно поєднав у собі елементи пізньої Готики та раннього Ренесансу.

Алба-Юлія – місто, відоме своєю фортецею, це найбільша за площею фортифікаційна споруда Румунії. Колись на цій території існувала дакійська держава, яка пізніше стала провінцією Римської імперії та важливим військовим табором. Сьогодні на території фортеці знаходяться різні визначні пам'ятки, з якими ми й познайомимося під час прогулянки.

Запрошуємо Вас у захопливий тур Румунією з Одеси!

Маршрут

Сленік Прахова - Пелеш - Брашов - Ришнов - Бран - Сібіу - Діва - Хунедоара - Альба-Юлія.

Програма

День 1. З Одеси до Сленіка

Відправлення із Одеси комфортабельним автобусом (мікроавтобусом – залежно від комплектації групи) о 6.30. Переїзд до м. Сленік, розміщення в готелі. Ночівля.

Сніданок. Визволення номерів. Екскурсійний день ми розпочнемо з відвідування соляної шахти Сленік Прахова* (вх. квиток 10 Є), є найбільшої в країні. З 1970 р. це туристичний об'єкт, розташований на глибині 208 м. Шахта складається з 14 кімнат з вражаючою висотою 60 м. Відвідування такого об'єкта не тільки пізнавальне, але ще й корисне для здоров'я.

Далі прямуємо в Трансільванію, історичну область Румунії, що славиться своїми середньовічними замками, автентичними старовинними містами, що розташувалися біля підніжжя гір. У м. Синаю нас привітає палац Пелеш* (вх. квиток 10 Є), закладений у 1873 р. у стилі німецького неоренесансу королем Каролом І, дивовижний за своєю красою.

Прибуття у Брашов. Розташований у самому серці Румунії, стародавній Брашов називають румунським Зальцбургом. Готичні квартали старого міста Трансільванії справляють сильне враження. Оглядова екскурсія по місту. Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля.

Сніданок. Визволення номерів. Прямуємо до Ришнова – невелике старовинне місто в Румунії, засноване в XIII ст. Його головна визначна пам'ятка – давня фортеця* (вх. квиток 2 Є), від якої і почало зростати містечко. Ця масштабна та мальовнича споруда чудово вписана в місцевий ландшафт, переносячи туристів у минуле своїм автентичним виглядом.

Далі – легендарний замок Бран, оточений ореолом таємничості та містики.

Замок Бран, що розташувався в однойменному невеликому містечку, – одна з найзначніших у Європі пам'яток середньовічної архітектури. Він має нетипову трапецієподібну форму, його зали та коридори є складним і заплутаним лабіринтом, в якому легко заблукати. У внутрішньому дворі замкового комплексу є криниця, яка, як свідчить переказ, веде до підземелля. Разом з гідом ми відвідаємо замок* (вх. квиток 10 Є), і розбиратимемося в легендах та переказах – що є правда, а що є вигадка.

Переїзд до м. Сібіу. Заснований наприкінці ХІІ ст. німецькими переселенцями Германнштадт, зберіг старовинну чарівність і приємно здивує Вас своїм архітектурним оздобленням та брукованими вуличками, а спостерігати за Вами під час прогулянки старим містом будуть «очі» Сібіу — численні мансардні вікна, які мають напівкруглу форму. Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля.

Сніданок. Визволення номерів. Переїзд до м. Дева. Тут ми відвідаємо руїни середньовічного замку (вх. квиток 5 Є), розташованого на пагорбі над містом, куди піднімемося на телекабіні.

Далі – вирушимо до Хунедоару, де відвідаємо замок Корвінів* (вх. квиток 8 Є). Старовинний родинний замок роду Хуньяді (Корвінов) визнаний одним з найкрасивіших у світі. Архітектурний стиль замку Корвінов гармонійно поєднав у собі елементи пізньої Готики та раннього Ренесансу.

Переїзд до м. Альба-Юлія. Місто відоме своєю фортецею, це найбільша за площею фортифікаційна споруда Румунії. Колись на цій території існувала дакійська держава, яка пізніше стала провінцією Римської імперії та важливим військовим табором. Сьогодні на території фортеці знаходяться різні визначні пам'ятки, з якими ми й познайомимося під час прогулянки. Зупинка біля супермаркету. Відправлення до Одеси.

Повернення до Одеси.

Проживання

В турі організовано проживання в готелях 3*.

Харчування

У турі передбачено сніданки на базі готелів.

Ціни

Ціни минулого сезону

Оплата туру провадиться виключно у гривнях. Еквівалент вартості туру - 275 євро - вказаний з ознайомлювальною метою.

У вартість входить:

  • проїзд з Одеси по всьому маршруту,
  • проживання в готелях за програмою зі сніданками,
  • екскурсійне обслуговування за програмою.

У вартість не входить:

  • страховка (відповідно до обраної програми та страхового тарифу),
  • вхідні квитки на екскурсійні об'єкти, зазначені *,
  • особисті витрати.

Трансфер

Автобусний трансфер з Одеси, входить у вартість.

Необхідні документи

Для участі у турі необхідний біометричний закордонний паспорт. Термін дії паспорта – 180 днів із дня повернення з туру.

Діти (до 16 років): чинний закордонний паспорт + свідоцтво про народження, а також якщо один/обидва батьки не їдуть – нотаріальний дозвіл на виїзд дитини.

Наявність медичної страховки з покриттям 30 000 євро є необхідною умовою для в'їзду до Румунії.

Ви можете взяти в тур страховку або замовити її у нас.

Страхова компанія "Перша", вартість страховки:

  • для осіб віком до 60 років (з опцією "Covid-19") - 250 грн,
  • для осіб 60 - 65 років (з опцією "Covid-19") - 620 грн,
  • для осіб 66 - 75 років (з опцією "Covid-19") - 750 грн,
  • для осіб старше 75 років – на запит.

Важлива інформація

В'їзд до Румунії без обмежень.

Умови можуть змінюватись, точна інформація буде відома ближче до дати туру.

Повернення громадян України в Україну (для туристів віком від 18 років): без обмежень.

Про організатора туру

Alex Gut
Україна, м. Одеса

"Alles Gut!" дорогі друзі - у тих, хто подорожує з командою Alex Gut, завжди все добре! Адже сенс нашого туристичного проекту – подорожі з душею, позитив, дружнє спілкування, фізична активність, духовний розвиток та безперервний рух уперед!

УВАГА! Програма туру "Румунія: перлини Трансільванії" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші тури цього організатора:

Відгуки Авторський тур Румунія: перлини Трансільванії

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 01:55:46