УВАГА! Програма туру "Африканська втеча - гранд сафарі-тур по Кенії" вже не проводиться і перенесена в архів!

Вас можуть зацікавити тури:
Рік 2026 - Кенія

Авторський тур Африканська втеча - гранд сафарі-тур по Кенії

Очікуємо графік і ціни

Кенія \ Найробі

Маршрут:
Кенія, Найробі, Маршрут: Найробі – Самбуру – Нгар Ндаре – Ол Паджета – Елементаіта – Найваша – Масаї Мара – Амбоселі – Західне Цаво – Солт Лік – Східне Цаво – Момбаса
Виїзд з:

Опис Авторський тур Африканська втеча - гранд сафарі-тур по Кенії

Про тур

Кенія - батьківщина і світовий центр сафарі. Такої кількості тварин в природному місці існування не зустріти більше ніде. Її національні парки і заповідники вважаються кращими в Африці. Велич слонів, яскрава краса рожевих фламінго і непередавана грація гепардів викликають непідробне захоплення. Тут можна стати свідками найбільшого представництва тваринного світу Африки - щорічної міграції більш ніж мільйона диких звірів. Узбережжя Кенії надовго залишається в пам'яті туриста, який хоч раз побував у цих краях. Незаймані белопісчані пляжі, що тягнуться на 480 кілометрів, які омиваються теплими водами Індійського океану і захищені кораловими рифами - ідеальне місце для відпочинку після насиченої програми сафарі.

Маршрут

Маршрут туру: Найробі - Самбуру - ліс Нгар Ндаре - Екватор - Ol Pejeta - водоспад Томпсона - озеро Елементаіта - Найваша - Масаї Мара - Найробі - Амбоселі - заповідник Salt Lick - Східний Цаво - Момбаса - Найробі.

Програма

День 1. Найробі - Самбуру

Прибуття в Найробі.

Якщо ранній приліт (до 09 ранку), трансфер в готель The Bomo для відпочинку і сніданку.

Сніданок у готелі.

10:00 з гідом і виїзд в Самбуру (в дорозі 5 годин).

По дорозі зупинка на обід в рибному ресторані з ручними мавпами колобусами, розташованому в районі гори Кенія (3 години шляху від Найробі). Після обіду - продовження шляху і прибуття в парк Самбуру, сафарі в парку до вечері.

Парк Самбуру розташований у Великій Рифтовій долині або, як її називають по-іншому, Східно-Африканської долині. Особливий ландшафт в сукупності з посушливим кліматом сформували на території долини одне з найспекотніших місць на землі, де природа національних парків і різноманітна фауна створили яскраву африканську еко-систему. Парк був заснований в 1962 році завдяки родині дослідників на прізвище Адамсон, вони багато років прожили в Кенії і відомі завдяки книзі Джой Адамсон «Народжена вільною», по якій пізніше був знятий відомий художній фільм.

На території парку проживає однойменне плем'я кочівників-скотарів - Самбуру. Вони зберегли до наших днів древній уклад життя і свої звичаї. Варто зазначити, що вони не так охоче йдуть на контакт, як всім відомі масаї.

У парку панує загальна атмосфера спокою. Тут немає великої кількості туристів і низок автобусів як, наприклад, в парках Масаї Мара, Накуру або Амбоселі.

У Самбуру можна зустріти рідкісних тварин, які мешкають тільки тут і складають так звану «п'ятірку Самбуру»: пустельна зебра (зебра Греві), гіеновідная собака, сомалійський страус, гаренук і антилопа, антилопа бейза, сітчастий жираф. Вони мігрували сюди - вище лінії екватора - в пошуках більш комфортних умов. А ось носороги, на жаль, більше не зустрічаються в парку через браконьєрство.

Заселення в лодж Sarova Shaba. Вечеря в лоджі.

О 06:30 виїзд на ранкове сафарі.

По закінченню сафарі повернення в лодж на сніданок. Після вільний час для відпочинку або додаткових екскурсій.

О 16:00 виїзд на вечірнє сафарі в парку.

Вечеря і ніч в лоджі.

Сніданок в лоджі.

Виїзд з Самбуру (за бажанням за додаткову плату - відвідування села Самбуру).

Плем'я самбуру - найближчі родичі знаменитих масаїв. Воно проживає на півночі і в центральних регіонах Кенії. Основний рід їх діяльності - тваринництво, саме тому вони змушені кочувати в пошуках свіжих пасовищ для своєї худоби. За яскравий одяг і велику кількість бус це плем'я називають "метеликами". Безліч бус є важливою частиною зовнішнього вигляду самбуру. Вони плетуться зі складним малюнком і укладаються на шиї в багатошарові орнаменти, які можуть говорити багато про що. Наприклад, бути символом влади, відмінністю друг від друга соціальних груп або повідомляти про те, що у його господаря є здібності до чаклунства. І тим не менше, невід'ємною їх рисою є естетична краса.

Переїзд близько 2,5 годин в ліс Нгар Ндаре.

Ліс Нгаре Ндаре - місце, де можна прогулятися по кронах дерев, спостерігаючи за мавпами і слонами і милуючись водоспадами - прямо як Тарзан і його кохана Джейн в диснеївському мультфільмі.

Нгаре Ндаре (Ngare Ndare) є розкішним древній лісом, найвідоміша пам'ятка якого - довгий підвісний міст заввишки 12 метрів і довжиною 450 метрів. В кінці моста знаходитися оглядовий майданчик, з якого відкривається панорамний вид на річку, куди слони часто приходять на водопій.

У Нгаре Ндаре також можна досліджувати численні водоспади з блакитною водою, зайнятися скелелазінням, а особливо відважні туристи можуть залишитися на ніч в одному з лісових кемпінгів.

Вас чекає піша прогулянка з рейнджером до водоспадів, прогулянка по підвісним мостам та обід пікнік.

Переїзд 30 хвилин в готель в Гароде Наньюкі, з зупинкою на лінії екватора.

Вечеря в готелі Soames Hotel.

Сніданок у готелі.

7:30 виїзд з готелю.

Переїзд в заповідник Ol Pejeta (в дорозі 30 хвилин).

Сафарі в парку, в тому числі відвідування шимпанзе, годування носорога Барака, візит до останніх північних носорогів.

У Парку Ол Педжета - найбільша щільність хижаків у всій Кенії. Загальна площа заповідника становить 360 квадратних кілометри. Основною метою організаторів цього Парку стало збереження "великої африканської шістки" - тварин, що поступово зникають з лиця Землі. Це леопард, чорний і білий носороги, лев, слон, буйвол і гепард. Сьогодні на території заповідника в цілковитій безпеці живуть понад 100 чорних носорогів, загальна чисельність яких на планеті складає всього 620 особин. Крім того, тут розташований розплідник шимпанзе, який був заснований в 1993 році. З тих пір кількість приматів в заповіднику значно збільшилася, і Ол Педжета стала єдиним місцем в Кенії, де живуть шимпанзе. Мавп тут ретельно охороняють і оберігають від небезпечних ситуацій. Оскільки врятовані шимпанзе не повертають в дику природу, тут навіть можна усиновити одного з них і надати заповіднику фінансову допомогу.

Крім Великої П'ятірки і шимпанзе, в Ол Педжета охороняють білих і чорних носорогів, які вважаються видами під загрозою зникнення. Зараз їх кількість значно збільшилася, як і значимість заповідника в Східній Африці.

У 2009 році заповідник отримав 4 останніх в світі білих північних носорогів, для того, щоб забезпечити їм необхідні умови і вберегти вид від вимирання.

Обід в ресторані в заповіднику. Після завершення програми - переїзд в готель (в дорозі 1 годину).

Поселення в лоджі Rhino Watch Lodge. Вечеря.

Сніданок в лодже.

08:00 Виїзд з лоджа до озера Елементаіта (в дорозі 5 годин).

По дорозі зупинка на водоспаді Томпсона.

Водоспад Томсона - один з найцікавіших і захоплюючих природних об'єктів в Кенії. Цей красивий водний каскад вважається найбільшим у Східній Африці і одним з найбільших на всьому африканському континенті. Однією з основних цілей подорожі сюди є спостереження за величезною кількістю гіпопотамів, які мешкають трохи вгору за течією річки від водоспаду Томпсона.

Прибуття на озеро.

Озеро Ельментаіта - неймовірної краси солоне озеро, на якому мешкають великі зграї рожевих фламінго, пеліканів та інших красивих пернатих.

Його площа становить двадцять квадратних кілометрів. Середня глибина озера становить півтора метри. В околицях озера дуже рідко випадають опади, саме тому рівень води в озері не підвищується, а, навпаки, з кожним роком знижується.

Озеро відоме тим, що в 1927-1928 роках біля водойми археологи виявили останки стародавніх людей, названих на честь озера. "Людей Ельментейта" знайшли в печері Гембель, з ними відкопали залишки кераміки, по яким припустили, що останки належать до епохи неоліту.

Піше сафарі з рейнджером, спостереження за фламінго і обід пікнік. Після завершення прогулянки - переїзд на озеро Найваша (близько 30 хвилин).

Відпочинок і вечеря.

Проживання в лоджі Naivasha Sopa Resort.

Сніданок в лоджі.

8:00 ранку човнова прогулянка 1 годину по озеру Найваша.

Прісноводне озеро Наіваша - унікальне вулканічне озеро, розташоване в знаменитій долині розлому на висоті 1880 м над рівнем моря.

Озеро настільки велике, що під час сильних вітрів на ньому піднімається порівнянний з морським шторм.

Це гарне прісноводне озеро оточене горами, де згаслі вулкани і гірські схили, що оточують озеро з півдня і заходу, є домом для більш ніж 450 видів птахів, а серед заростей акації можна зустріти жирафів, буйволів, зграї мавп. Постійними мешканцями озера є і неповороткі бегемоти. Взагалі, Найваша - рай для орнітологів-любителів, тому що птахів можна спостерігати в безпосередній близькості озера. З жовтня по березень їх популяція значно зростає, завдяки перелітним птахам. Головною гордістю цих місць є африканський орел-рибалка. Його мисливський клич справляє незабутнє враження на відвідувачів, враження це аналогічно тому, яке виникає, коли чуєш левиний рев в національних парках.

Crescent Island. Унікальне вулканічне творіння сил природи. У водах озера Наіваша розташований підводний вулкан, а край його кратера сформували над поверхнею води своєрідний острів, який за формою нагадує місячний півмісяць. Незважаючи на неординарне походження острова, він представляє собою заповідну зону, де величезна кількість мешканців тваринного світу вважають його своїм будинком. Тут можна зустріти жирафів, антилоп, газелей, зебр, а тим, кому пощастить, можуть навіть застати буйволів. Різноманіття тваринного світу невід'ємно поповнюється всілякими видами птахів і рослин. Дістатися сюди з берегів Наіваші можна на човні при цьому місцеві жителі вам з радістю вам допоможуть.

Crater Lake Game Sanctuary. Неподалік від села Kongoni в лісі на схилі кратера розташована приватна охоронювана зона. Тут мешкає безліч африканської живності, а також особливо приваблюють туристів фламінго та інші птахи, що гніздяться біля невеликого вулканічного озера на дні кратера. Якщо ви авантюрист і шукайте пригод, то варто прогулятися по стежці, що простягнулася вздовж самих країв кратера. За вхід на територію, що охороняється, стягується невелика плата.

Переїзд в Масаї Мара (в дорозі 5 годин).

Сафарі в парку з обідом пікніком. Вечеря в кемпі Julia's River Camp

Сніданок в лоджі і повний день сафарі в парку з обідом пікніком.

Масаї Мара. За багатством фауни з Масаї-Мара можуть зрівнятися тільки танзанійські заповідники Серенгеті і Нгоронгоро. У заповіднику мешкає близько 80 видів ссавців і понад 450 видів птахів.

Мовою мао (масаї) "мара" означає "плямистий". І правда, якщо дивитися з повітря, то рівнина виглядає плямистою через рідкі невеликі дерева. А один раз на рік під час сезону міграції (з липня по вересень) горбисті рівнини Мара стають в чорну смужку через пересування величезних мас копитних з півдня, з просторів сусіднього Серенгеті. Це грандіозне видовище: під час великої міграції по країні переміщуються близько 1,5 мільйона антилоп гну, 200 тисяч зебр, 500 тисяч газелей Томпсона та інших травоїдних, яких невідступно супроводжують хижаки: леви, леопарди, гепарди, гіеновідние собаки... і стерв'ятники - гієни, грифи, шакали, марабу. Під час сезону міграції хижаків в заповіднику побачити набагато простіше, вони стають товстими, ледачими і часто байдикують на сонечку.

Пейзажі заповідника грандіозні, територія розділена на 3 великі екосистеми: савану, буш і русла річок. У савані ви побачите великі стада гну, зебр, газелей Томпсона і буйволів. Ближче до річок з'являються перші дерева, там мешкають жирафи, водяні козли, слони і бушбоки. Що стосується левів та інших хижаків, вони живуть скрізь, але особливо люблять густі зарості акації. Тут можна побачити всіх представників "великої африканської п'ятірки" (лев, леопард, буйвол, носоріг, слон).

Відвідування села племені масаїв за бажанням і за додаткову плату.

Селище масаїв. На території заповідника розташована етнічна село Маньята, яке у всій пишноті демонструє побут і звичаї сучасних масаїв. У селі у вас буде можливість подивитися шоу національних танців, архітектурні споруди, придбати ювелірні вироби та інші африканські сувеніри.

Плем'я масаї в Африці - одне з найцікавіших і самобутніх і чи не єдине плем'я, яке повністю зберегло свої традиції і обряди, включаючи найекзотичніші. Масаї зберегли напівкочовий спосіб життя і переходять з місця на місце, коли їх худобі потрібні нові пасовища, перетинаючи, в тому числі, і державні кордони. Їжа масаїв настільки ж екзотична - вони їдять дуже багато м'яса, п'ють молоко, а також кров худоби.

Масаї - свого роду вампіри - вони стрілою пробивають артерію корів і набирають кров - головне джерело життя. А потім замазують дірочку глиною - і корова живе собі далі і поповнює втрату крові.

Поголів'я корів надає члену племені статус, не гірший, ніж нам - колекція «Лексусів»!

Вони впевнені, що Творець створив корів спеціально для їх племені і подарував масаї. А, отже, вся худоба інших племен - вкрадена у масаїв і її потрібно по можливості повертати назад.

Звідси і войовничість, яка створила масаї специфічну репутацію - худобу ж потрібно охороняти!

До речі, нехай вас не вводить в оману їх екзотичний вид і звичаї - паспортів і інших документів вони не визнають, зате чудово розуміють цінність грошей.

Вони готові заспівати для вас, станцювати, показати свої прикраси і дати себе сфотографувати і сфотографуватися з ними - але тільки за гроші.

Фотографування безкоштовно послаблює їхню життєву енергію - це вам пояснить будь-який член племені.

Повернення в кемп. Вечеря і відпочинок.

Сніданок в лоджі.

Ранкове сафарі в Маре.

Переїзд в Найробі (в дорозі 5 годин).

Відвідування жираф-центру.

Жираф-центр або Розплідник жирафів. «Центр жирафів», розташований на околиці Найробі, був організований в сімдесяті роки 20 століття, як притулок для рідкісного виду жирафів, який вимирає - «Ротшильд». За роки існування центр перетворився на заповідник для жирафів, який можуть відвідати всі бажаючі. Тут тварин можна спостерігати в безпосередній близькості в рамках їх природного місця існування. Жирафи легко йдуть на контакт з людьми, їдять з рук і позують для фото.

Вечеря в ресторані Карнівор. Ресторан Карнівор - дуже атмосферне місце, де ви відразу занурюєтеся в атмосферу цієї дивовижної країни, переймаєтеся симпатією до Кенії і робите перші кроки по дорозі пізнання Африки. Суть ресторану полягає в словах «їж, скільки влізе!» На столі стоїть табличка, червона з одного боку і зелена - з іншого. Поки є місце в шлунку, ви тримаєте зелену табличку і офіціанти вам приносять все нові і нові порції. Коли засіки заповнені під зав'язку, можна викинути червоний прапор. Офіціанти принесуть вам чай-каву і меню з десертами (для тих, хто зможе...).

Розміщення в готелі Acacia Tree Lodge.

Сніданок у готелі.

08:00 Виїзд в парк Амбоселі (в дорозі 4 години).

Парк Амбоселі, знаменитий своїми слонами і найбільш ефектними видами на снігову вершину Кіліманджаро. Крім численних слонів, в національному парку також мешкають носороги, мавпи-бабуїни, жирафи, антилопи різних видів, зебри, гепарди, гієни, леви і багато інших африканських тварин. А ще - більше чотирьохсот видів птахів.

Розміщення в кемпі Little Amanya Camp.

Обід.

Продовження сафарі до вечері.

Вечеря в кемпі.

Сніданок в лодже.

Ранкове сафарі і виїзд з Амбосели не пізніше 10 ранку.

Переїзд в заповідник Salt Lick через парк Західне Цаво (в дорозі близько 3,5 годин).

Заповідник Salt Lick або Західний Цаво - це відкрита савана і буш, ліси якого населяють буйволи, леви, гепарди, антилопи, газелі, жирафи і зебри. Без зайвих слів, парк чудовий, а його відвідування дозволяє побачити відразу майже всі найбільш значущі об'єкти тваринного світу Східної Африки.

Обід ланч бокс.. Відвідування джерел Mzima Springs.

Поселення в лоджі Salt Lick Safari Lodge.

Відпочинок і вечеря.

Сніданок в лоджі.

Сафарі в заповіднику до 11-00.

Переїзд в парк Східний Цаво (в дорозі 2 години).

Східний Цаво - один з найстаріших і найбільших національних парків Кенії, який займає приблизно 40 відсотків загальної площі всіх національних парків Кенії. Офіційно визнаний як один з провідних світових заповідників біологічного різноманіття. Тут густі луки і відкриті рівнини чергуються з саваною і напівпосушливими чагарниками акації і лісами. Зелені смуги перетинають парк там, де берега річки дають початок пишної рослинності. На північ від річки Галана знаходиться справжня дика місцевість. З диких тварин тут мешкають слони, носороги, леви, леопарди, крокодили, звичайні водяні козли, куду, геренука і зебру, а також конгоні, якого можна побачити з його лірообразную рогами. Мешкаючи в одному з найбільших стад Кенії, колір шкіри слонів стає червоним після пилових ванн. Вони досягають цього ефекту, видуваючи яскраво-червоний пил за допомогою хобота на тулуб.

Обід ланч бокс.

Продовження сафарі.

Після сафарі виїзд в кемп Ashnil Aruba.

Вечеря і відпочинок.

Сніданок в лоджі.

Ранкове сафарі до 11 ранку.

Після сафарі переїзд до Момбаси (в дорозі 4 години).

Обід ланч-пліч.

Прибуття до Момбаси, розміщення, відпочинок і вечеря в готелі Sarova Whitesand.

Сніданок, трансфер в аеропорт.

Можливе продовження пляжного відпочинку (просимо вартість проживання в пляжних готелях запитувати у менеджера напрямку).

Проживання

Для учасників туру передбачене проживання в лоджах 3-4* зі всіма зручностями (в Найробі, на сафарі і в Момбасі, входить у вартість).

Харчування

Для учасників туру передбачене харчування на сафарі по програмі, а також обід в рибному ресторані і вечеря в ресторані Карнівор (входить у вартість). Додаткове харчування оплачується окремо.

Ціни

Ціни минулого сезону

Вартість участі в турі - від 2 646 доларів (ціна залежить від кількості людей в групі і способу пересування).

Доплата за одномісний номер - 256 доларів.

У вартість входить:

  • Зустріч і трансфер в Найробі.
  • Відвідування жираф-центру.
  • Вечеря в ресторані Карнівор.
  • Обід в рибному ресторані.
  • Відвідування лісу Ngare Ndare.
  • Відвідування північних носорогів.
  • Водоспад Томпсона.
  • Піше сафарі на озері Елементаіта.
  • Сафарі індивідуальне за програмою 13 днів / 12 ночей.
  • Харчування на сафарі по програмі.
  • Проживання в Найробі, на сафарі і в Момбасі.
  • Користування сафарі ваном - з англомовним водієм-гідом, паливо, плата за водія і джип в парках і готелях по програмі.
  • Всі плати в парках і резервах за програмою.
  • Питна вода вода в джипі під час сафарі 1 літр на людину на день.
  • Всі податкові та туристичні збори.
  • Прогулянка на човні.
  • Медичне страхування.

У вартість не входить:

  • Міжнародний авіапереліт.
  • Віза Кенії (54$).
  • Додаткове харчування і напої.
  • Додаткові екскурсії.
  • Чайові гіду (прийнято оплачувати 10$ / день з людини).
  • Особисті витрати.
  • Віза до Кенії (54$).
  • Російськомовний гід - 1 260$ на весь маршрут.
  • Додаткова екскурсія (за бажанням) до села племені Масаї Мара - 25$ / чол.

Трансфер

Учасники туру самостійно і за свій рахунок добираються до місця збору групи в Найробі. Передбачено автобусний трансфер аеропорт - готель - аеропорт, входить у вартість.

Про організатора туру

Вест Тревел Груп
Киев
Працюємо з 2004 року

Группа компаний «ВЕСТ ТРЕВЕЛ ГРУП» была создана в 2004 году и уже более 12 лет успешно работает на украинском туристическом рынке, являясь на настоящий момент одной из самых динамично развивающихся многопрофильных туроператорских компаний Украины. Команда высококвалифицированных специалистов, каждый из которых является профессионалом в своей области, всегда готова помочь организовать отдых туристов, учитывая все выраженные пожелания.

УВАГА! Програма туру "Африканська втеча - гранд сафарі-тур по Кенії" вже не проводиться і перенесена в архів!

Вас можуть зацікавити тури:
Рік 2026 - Кенія

Відгуки Авторський тур Африканська втеча - гранд сафарі-тур по Кенії

Разом з цим туром шукають

Сторінка сформована 00:51:52