Фильтры

Авторські тури у Чорногорію Літо

Обирайте Авторський тур Чорногорія Літо! 3 пропозиції ➤ Перша ціна ➤ Прямий зв'язок з організатором ➤ Великий вибір авторських турів

Знайдено 3 авторських тури Показати на мапі
  • 1

Прекрасний Дурмитор - Похід по Чорногорії без рюкзаків Авторський тур Чорногорія

Чорногорія \ Котор
300 eur
(≈9 960 грн)
9,8
із 10
оцінка організатора
1 відгук
300 eur 8 днів Трекінг/Похід Піший Складність нижче середньої Гори
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
15-22.07.22
Виїзд з: Котор

Запрошуємо Вас в справжню казку - Чорногорію. В цьому поході ми піднімемося на найвищі вершини Дурмітора без рюкзаків! Будемо жити в комфортабельному кемпінгу, ходити в радіалку і насолоджуватися приголомшливими видами скелястого високогір'я Дінарських Альп. Сплав на рафтах по каньйону річки Тара - найбільшому в Європі, 1 600 м. Заввишки. Прогуляємося по середньовічному Котору, побачимо найпівденніший фьорд Європи і відпочинемо на узбережжі Адріатичного моря.

Похід Чорногорією. Дурмітор Авторський тур Чорногорія

Чорногорія \ Котор
310 eur
(≈10 292 грн)
310 eur 10 днів Екскурсійний Альпінізм/Скелелазіння Авіатур Середньої складності Гори Місто Річка Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
26.07-04.08.22

Чорногорія - маленька і напрочуд гостинна країна, розташована на березі Адріатичного моря. Гарні, затишні бухти бірюзового моря, що ласкаво накочує хвилі на чисті пляжі, величезні природні гірські парки, що включають численні каньйони і скелі. Наш похід пройде у найвищому гірському масиві Чорногорії - Дурмітор. Круті стрімчасті каньйони тут чергуються з величними лісами та величезними кам'янистими моренами. Природа Дурмітора багата на чудові озера, оповиті неприступними скелями та незайманими лісами.

Комфорт тур Чорногорією. Гірський масив Дурмітор Авторський тур Чорногорія

Чорногорія \ Тиват
350 eur
(≈11 620 грн)
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук
350 eur 8 днів Екскурсійний Трекінг/Похід Авіатур Легкий Гори Місто Море Історичні об'єкти Культурні об'єкти Природні об'єкти
Проживання: Хостели/Готелі 1*, Готелі 2-3*
09-16.07.22
Виїзд з: Котор

Комфорт тур по Чорногорії тривалістю 8 днів. Старт маршруту у місті Тіват, фініш у місті Будва. У програмі туру: Котор, Чорне озеро, національний парк Дурмітор, озера Яблан та Барно, печера Яловачка та озеро зміїне, гора Савін Кук та Боботів Кук, відпочинок на пляжі, купання та насолода природою Чорногорії.

  • 1
Сторінка сформована 05:37:08