Авторський тур Богуслав, гранітні скелі і місце сили

590 грн

Україна\Київська область\Богуслав

Маршрут:
Україна, Богуслав, Київ - Богуслав - Київ
Кількість місць:
19
Виїзд з:

Опис Авторський тур Богуслав, гранітні скелі і місце сили

Про тур

Фішки туру "Богуслав, гранітні скелі і місце сили":

 • Музеї Богуслава,
 • Майстер-клас ткацтва,
 • Місце сили - Тотоха.

Програма

8:00 зустрічаємося поблизу ст.м. Видубичі та виїжджаємо в Богуслав. Більш докладно про місце і час зустрічі ви зможете дізнатися за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

Місто з тисячолітньою історією, що може похвастатись дивовижними архітектурними пам’ятками, місто з мальовничою природою і затишною атмосферою – Богуслав. Ткацтво, гончарство, вишивки – ось чим славиться Богуславський край. Тож пізнаємо його разом!

Під час екскурсії ми прогуляємось вуличками древнього містечка, відвідаємо Свято-Троїцький храм, що має давню та непросту історію, побачимо пам`ятники Ярославу Мудрому – засновнику Богуслава та Марусі Богуславці, яка забронзовіла, з вінком у руках, возвишається на округлому кургані на острові над річкою, та відвідаємо:

 • Музей історії Богуславщини дозволяє здійснити справжню мандрівку в часі починаючи від первісного ладу і завершуючи сучасністю.
 • Майстерню ручного ткацтва, де ми повернемося на кілька століть назад, зазирнемо у витоки справи, «приміряємо» на сьогодення ті прадавні візерунки, кольори, відтінки… та поспостерігаємо за тим як народжується рушник (майстер-клас з ткацтва)

Обід в місцевому кафе (факультативно).

Вузька та норовиста річка Рось тисячоліттями прокладала свій шлях створюючи гранітні береги. Саме на річці Рось знаходиться пам`ятник природи – Богуславське гранітне оголення – справжній гранітний острів, скелі з червоного і сірого граніту висотою близько 10 метрів, довжиною в півтора кілометри та віком близько 2 мільярдів років. Вільний час на природі (за сприятливих погодних умов можна купатись)

Далі ми відправляєтесь до гори Тотоха – одне з найпотужніших місць сили України, що за енергетикою порівнюють з Алтаєм та Тибетом. З чистими думками ми піднімемось на гору, проведемо там деякий час, щоб злитися з природою, зарядитись позитивною енергією, силами та зцілитися, побути наодинці зі своїми думками і бажаннями.

18:00 Виїзд в Київ

20:30 орієнтовний час повернення в Київ.

Харчування

Обід (орієнтовно 110-130 грн)

Ціни

Вартість:

 • дорослі - 590 грн;
 • діти до 12 років - 550 грн.

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:

 • Транспортний і адміністративний супровід,
 • Екскурсії по програмі.

СПЛАЧУЄТЬСЯ ОКРЕМО:

 • Обід (орієнтовно 110-130 грн),
 • Вхідні квитки: Музей історії Богуславщини - дорослі 10 грн, діти - 5 грн.; Музей ткацтва - 10 грн./ос.
Замовити!

Трансфер

Автобусний трансфер з/до Києва, входить у вартість

Місце і час зустрічі: 8:00 зустрічаємося поблизу ст.м. Видубичі.

Про організатора туру

Анга Тревел
Україна, м. Київ
Працюємо з 2010 року

Анга Тревел - профільний оператор по організації екскурсійних програм по всіх регіонах України. Як туроператор на ринку внутрішнього туризму працюємо з 2010 року і займаємося створенням екскурсійних програм і турів вихідного дня. За цей час нашими послугами скористалися десятки тисяч туристів, ми даруємо чудові емоції, відпочинок та враження багатьом українцям і гостям країни.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Сподобався авторський тур? Поділися з друзями:

Відгуки Авторський тур Богуслав, гранітні скелі і місце сили

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 20:14:09
;