Авторський тур Похід по Західній Лікійській стежці. Туреччина

Туреччина\Лікія (Лікійська стежка)

Сподобався тур?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!
Маршрут:
Туреччина, Лікія (Лікійська стежка), Маршрут: Фетхіє - Каякой - бухта Олюденіз - Козагаджі - Фералья - Долина метеликів - водоспад - бухта Кабак - сел. Алінджа - сел. Геї - сел. Бел - сел. Гавурали - Патара.
Виїзд з:

Опис Авторський тур Похід по Західній Лікійській стежці. Туреччина

Про Тур

Наш похід - продовження популярного маршруту по Лікійській стежці (Туреччина). Це одне з популярних місць на узбережжі Туреччини, де морська вода дзеркально чиста, а пляжі в мальовничих бухтах як в рекламі туристичних журналів. Це величезні скелі, стежки вздовж високих обривів і невимовно гарна тропічна природа...

Цей нескладний і захоплюючий похід підійде початківцям туристам і батькам з дітьми. А також усім, хто бажає не тільки пройтися по горах, але при цьому побільше побути на морі та насолодитися пам'ятками античної культури.

Тривалість туру - 9 днів / 8 ночей.

Кілометраж туру - ~ 70 км.

Маршрут

Маршрут: Фетхіє - Каякой - бухта Олюденіз - Козагаджі - Фералья - Долина метеликів - водоспад - бухта Кабак - сел. Алінджа - сел. Геї - сел. Бел - сел. Гавурали - Патара.

Програма

День 1. Аеропорт Даламан (Анталія) - Фетхіє (Олюденіз)

Прилітати можна як в аеропорт Далман (він ближче до місця проведення походу), так і в аеропорт Анталія (регулярно ходять автобуси в Фетхіє).

Фетхіє «офіційно» місце збору групи. Фетхіє - відправний пункт не тільки піших туристів, а й величезної кількості морського транспорту. Тут знаходиться величезний яхтовий порт, який вразить навіть байдужу до моря людину. Також в межах міста знаходяться залишки стародавнього Лікійского поселення Тельмессос.

Спати сьогодні в наметах необов'язково - відмінним варіантом може бути сон в спальнику на березі моря.

День 2. Олюденіз - Каякёй - Козагач

Сьогодні ми починаємо нашу захоплюючу подорож з офіційного старту Лікійської стежки. Звідси ми зробимо плавний підйом через сосновий ліс з дивовижними видами на лагуну Олюденіз. Стежка буде плавно набирати висоту, піднімаючись по відрогах масиву Баба-Даг (1989 м).

Табір розіб'ємо на галявині біля покинутого селища Козагач і будемо насолоджуватися приголомшливим заходом.

День 3. Козагаджі - Фаралья - Долина метеликів

Сьогодні нас чекає одне з природних чудес Туреччини - знаменита «Долина Метеликів».

Через кілька годин після виходу ми досягаємо селища Фералья. Тут ми залишимо рюкзаки та спробуємо без нічого спуститься в Долину метеликів. Дорога в це місце досить небезпечна і місцями потрібно гарненько триматися за мотузки. Зате в нагороду ми отримаємо незабутній вид на стрімкі скелі, купання в бірюзовій воді й шум величезного водоспаду. Повернемося до наших рюкзаків тією ж стежкою і ввечері вже будемо споглядати Долину Метеликів з висоти мальовничого обриву, на якому розташуємося табором. Красою і самітністю цього місця можна насолоджуватися вічно

День 4. Фаралья - бухта Кабак

День розпочнеться з найкрасивіших видів і водоспаду, який ми побачимо з висоти. Сьогодні ми ненадовго зійдемо з основної Лікійської стежки, і підемо вздовж моря.

Наша мета - шикарний безлюдний пляж. Обіцяємо - вас вразить колір його води! І ось тепер наша головна задача - купатися, засмагати і отримувати максимальний релакс під теплими сонячними промінчиками в бірюзових середземноморських водах.

Закінчить нашу програму на сьогодні прекрасний турецький морський захід!

День 5. Бухта Кабак - Богазічі

Сьогодні ми знову повернемося на основну Лікійську стежку, яка поведе нас вгору в гори. Через пару годин ми вийдемо до селища Гей - це автентичне і затишне турецьке поселення. Від нього вже продовжимо шлях у бік села Богазічі, де можна злегка поповнити запаси продовольства. По дорозі нам періодично будуть відкриватися види на гори, що видніються вдалині і, здавалось би, торкаються неба.

День 6. Богазічі - Бель - Бельчегіз - Гавурагілі

Трохи вище нашої стоянки знаходяться руїни античного поселення Сидима. Там ми подивимося на лікійські гробниці, руїни древніх веж і руїни, а потім повертаємо в сторону моря по стежці, яка йде в ліс. Стежка захована в тіні дерев, спершу виведе нас до невеликого села під назвою Бель, і далі ми перетнемо прибережний хребет і село Бельчегіз. Потім спускаємося в селище Гавурагілі, заночуємо в кемпінгу на березі моря під величезними соснами.

День 7. Сел. Гавурали

Сьогодні день релаксу. Відпочиваємо і купаємося в найчистішому Середземному морі.

День 8. Сел. Гавурали - Патара

Після годинної ранкової прогулянки нам відкриється чудовий краєвид на багатокілометровий піщаний пляж Кара-Дере - Патара, довжиною 21 км! Зовсім ненадовго прощаємося з морем і пішки (а потім частково і на долмуші) рухаємося вглиб суші. По дорозі, якщо дозволить час, заглянемо до величезного античному комплексу - руїн лікійського міста Ксантос. Від колись великого міста залишилося пара арок і амфітеатр.

День 9. Виліт додому

Сьогодні останній день походу, тому перед від'їздом ми обов'язково викупаємося в ранковому морі. І, прощаємось з гостинною Туреччиною!

Проживання

Проживання в кемпінгах.

Харчування

У турі передбачено:

 • 3-разове похідне харчування (сніданок, перекус на обід, кишенькове харчування і вечеря).

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 240 usd

У вартість входить:

 • послуги інструктора;
 • смачне 3-разове похідне харчування (сніданок, перекус на обід, кишенькове харчування і вечеря);
 • прокат необхідного групового спорядження;
 • оренда вогнищевого обладнання;
 • консультація по походу;
 • проживання в кемпінгу біля сел. Гавурали та в бухті Кабак;
 • аптечка.

У вартість не входить:

 • авіа переліт;
 • страхування;
 • проїзд до початку маршруту і від'їзд з кінцевого пункту - близько 40 $;
 • проживання в готелях, гостьових будинках і кемпінгах;
 • харчування в кафе і готелях;
 • плата за відвідування музеїв, заповідників, печер та інших платних пам'яток, що зустрічаються по шляху;
 • особисте спорядження (наплічник, спальник, килимок і т.д.). Якщо у Вас немає, то можна взяти на прокат

Загальна сума додаткових витрат (крім авіаперельоту), які не включені у вартість: 40-70 $.

Трансфер

Туристи самостійно добираються до першої точки маршруту: м. Фетхіє.

Прилітати можна як в аеропорт Далман (він ближче до місця проведення походу), так і в аеропорт Анталія (регулярно ходять автобуси в Фетхіє).

Важлива інформація

Інструктор може вносити зміни в маршрут в залежності від погоди, фізичного стану учасників та інших факторів.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Похід по Західній Лікійській стежці. Туреччина

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 06:17:08